Feel good• 05 февраля 2025

Берлинская: в розыск украинцев, которые которые радуются убийству сотрудника ТЦК

Берлинская предлагает объявлять в международный розыск Интерпола тех украинцев за границей, которые в соцсетях радуются убийству сотрудника ТЦК в Полтавской области, - ZN.ua

https://gazeta.ua/ru/articles/life/_izvestnaya-vol...

Радоваться, конечно, смерти человека - это не надо.
Но, мля, пусть подаст в розыск на сотрудников ТЦК, которые похищают, калечат, отправляют, как пушечное мясо, на ноль, а иногда и в процессе выбивания "добровольного" согласия отправляться в мясорубку, убивают людей.
Где международное право на ТЦК?
О_Юми• 05 февраля 2025
Корчинський взагалі щодня видає нову порцію кринжатінуи, а його досі випускають в ефір з ідіотськими закликами до репресій щодо цивільного населення
Vlada-Maria• 05 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
а що Вас дивує? і у тих, хто його випускає, і у нього - один хазяїн, працюють на один результат тихим сапом
yulchik• 05 февраля 2025
С нынешней властью на поверхность всплыл весь шлак и отбросы, которые в другое время сидели бы тихо и не отсвечивали, но сегодня все это «элито» по портникову, крепко вцепилось в свои правительственные стулья и пропихивает лютую дичь.
Как в этом жить? Я не представляю.
Когда каждое чучело, хапнувшее власти при потужнике, пытается внести свою лепту кринжа ежедневно😣😒
О_Юми• 05 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Мене вже нічого не дивує
Vlada-Maria• 05 февраля 2025
Ответ дляyulchik
Как в этом жить? Я не представляю.
чекайте, ще не те вспливе, закінчився термін люстрації яникових служак...
LudaSHS• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А залужний сильно порядки навів при своїй каденції?
Як бачите
довіра військовим є, політикам ні
Там ще були таблиці по рокам і зміни
lekon-lekon• 05 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
гірше за бандитів з тцк тільки москалі. Ці уроди зробили все, щоб отакими звірствами і бидляцтвом показовим завалити мобілізацію і настроїти суспільство проти армії. І чомусь впевнена, що це не ініціатива низів, а розроблена і спущена зверху ’стратегія’. Бо інакше після першого ж вбивства чи показового нападу на людей виконавці би сіли і суд би був показово
Прям підхопили кацапів із самі себе бомблять, самі обстрілюють свої міста, скоро мабуть кацапи прийдуть рятувати від тцк у ваше місто
Blinking_Star• 05 февраля 2025
Ответ дляVlada-Maria
И как показательно бубочка в своих выступлениях обходит тему мобилизации и проблем с ней.
Vlada-Maria• 05 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
ви так голосно на ніч не грюкайте, сусідів не лякайте пустодзвоном. Краще попитайте військових з ’нуля’, якщо таких маєте там, а не никаються. як оці , по тилах, якої вони думки про них і як ’дякують’ за прислане поповнення. І глядіть, щоб швидше через оцих гицлів ваші сусіди не стали кликати кацапів, ніж в моє місто вони прийдуть
О_Юми• 05 февраля 2025
Ответ дляBlinking_Star
Дивно, що обходить, міг в своєму жанрі, щось в стилі ’у нас все зашибісь, люди самі шикуються в черги’. Вчора йому нічого не завадило сказати, що наші втрати лише 45 тис. І це після того, як Трамп висловився про 800
Vika-N• 05 февраля 2025
Ответ дляVoloshka1985
А війну скільки можна терпіти? Чи це для вас не проблема в порівнянні з діями ТЦК? Чого пишуть жінки подібні теми? Я б ще зрозуміла коли чоловіки подібне пишуть. Коли прийде до вас в хату російський ублюдок, тоді мужчині дозволите захистити вас?
Єдиний адекватний коментар!
Vika-N• 05 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
Сейчас модно все войны превращать в гибридные.
Вот такой гибридный вариант гражданской войны уже и начался.
Ничего он не начался. Он начнется тогда, когда военные возьмутся за власть и ухылянтов. Да, неприятно слышать такое, но, как говорится, из первых уст
sky-labs• 05 февраля 2025
Ответ дляVika-N
Присягу эти ’первые уста’ кому давали, еще помнят? Или там обширная контузия?
Vika-N• 05 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
Присягу многие давали, но не все из них ее и сейчас держат
sky-labs• 05 февраля 2025
Ответ дляVika-N
А шо ж так?
Vika-N• 05 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
А шо ж так?
Бо надо от ТЦК прятаться
Vika-N• 05 февраля 2025
Ответ дляsky-labs
А за обширную контузию это вы серьезно? Сможете человеку с контузией в лицо это повторить?
bdgoli• 05 февраля 2025
Просто есть такая работа - пердеть в муку
sky-labs• 05 февраля 2025
Ответ дляVika-N
Если есть то запросто.
Я и полечить смогу заодно
ХомякПавлова• 05 февраля 2025
Ответ дляyulchik
Как в этом жить? Я не представляю.
Это ещё при пете началось
Emm11117• 06 февраля 2025
Її саму варто подати в розшук і давно, людина буквально створює праці де описується, що ЗСУ - гвалтівники. В джерелах - сайти росії, ДНР-ЛНР. А зараз гроші від грантів прикрились, то вже взялась за інше. Це тварь
ok1904• 06 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
що цієї проблеми в армії не може існувати?
lekon-lekon• 06 февраля 2025
Ответ дляVoloshka1985
Мені ще подобається, як постійно тягнуть тезу, що хтось з передка зневажає тцк...та всім пофіг, всі виконують свої поставлені задачі, немає часу і ресурсу дивитись на а що там десь?
Народ думає, що якщо не буде тцк, то їх життя покращиться...ілюзія, яка працює на кацапів та ослаблює ЗСУ
lekon-lekon• 06 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
Питання навіть не в тому, що якась там ’зірка’ щось накидає на вентилятор. Питання в тому, що така маячня взагалі потрапляє в ефір і це сприймається спокійно, типу ’ашотакова’. Коли людину хочуть карати за її ’неправильну’ з точку зору влади думку, то це вже не демократія, а тоталітаризм і диктатура. Як то кажуть, за що боролись
Схоже, це ви нормально сприймаєте, що військовослужбовця вбили при виконанні службових обов´язків і не бачите в цьому нічого поганого, в тому, що в суспільстві формується негативне ставлення до тцк, на що кацапи викидають багато грошей. Тоталітаризм - почитайте, що було в срср та і в рабсії зараз, а потім розкидуйтесь цими гаслами. В тоталітарній країні вас би по коментар знайшли б і посадили.
Маячня і жах це якраз про тих людей, що зраділи новині, що вбили військовослужбовця. Але ви ж не бачите проблеми в цьому.
О_Юми• 07 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Так, звісно, це ж рашисти хапають людей на вулицях, б´ють ногами, запихають в буси, ломають у своїх кабінетах, підробляють висновки влк і купу ще дивних речей. А якщо щось побачив, то не вір очам своїм, то все іпсо. Дивно, що у людей формується негативне ставлення до ТЦК. Диктатура встановлюється не за один день, але в країні все до цього йде. Люди мають право на свою думку,якою б вона не була. Це і є демократія і свобода слова
lekon-lekon• 07 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
Мобілізовані сотні тисяч людей, в кожному тцк відбувались такі події? Чи можливо це якісь поодинокі випадки? І може ви ще побачите події, коли мобілізовані калічилии або вбивали представників тцк, бо якось у вас малюється картина однобоко про тцк суцільне зло. А хто ж дає гроші комісіям влк, а чи не самі ухилянти, чи люди хотіли йти в ЗСУ, а їх не пускали і вимагали гроші? Ви або хрестик знімати, або труси вдягніть. Не там ви зло побачили, зайшла вам загальна тема, що диктатура у нас і українці найбільше зло. Ви усвідомлюєте, що зараз йде війна на знищення українського народу і нації, що кожного дня гинуть українці на фронті і десь далеко від лінії фронту? Одразу видно, що в вашій сім´ї ніхто не служить і ви далекі від реалій.
Несправедливість є повсюди, з цим треба боротись і вона є в усіх сферах, не тільки в тцк, тільки суспільству дуже зручно бачите мале зло і не бачити більше. Якби не було тцк, то в ЗСУ не було б кому тримати зброю. Чому в 2022 не бусифікували? Може тому що люди отримували повістки і йшли в тцк, а не шукали способів втікти та відсидітись за спинами інших захисників?
О_Юми• 07 февраля 2025
Ответ дляlekon-lekon
В моїй сім´ї служить, при чому з березня 22 добровільно, і пройшов Курськ, і має купу нагород. Так що заспокойтесь. І якщо нема бажаючих воювати, значить прийшов час сідати за стіл переговорів. А якщо ви така завзята патріотка, то чому сидите на Порадниці, а не в окопі? Як самі написали або хрестик зніміть, або надіньте труси
автор Feel good • 08 февраля 2025
Ответ дляО_Юми
100%