мадамГрицацуева• 05 февраля в 10:31

В приватному садку діти сидять на льоду

Дивлюся відео що вихователі задивають в чат. Діти гуляють сиднем. Сидять в бісєлках, сидять на лавочках, сидять на качелі-каруселі. Рухливого нічого немає. І мало того, забираю, мокрі штани. Кажу вона що, впісялася на вулиці? Ні, то вона сіла на мокру качєлю. (Ну і? Вона і в гімно може сісти, якщо не управляти нею і не див.!)
І ще мало того - дивлюся ж далі - відео: діти на каруселі, карусель покрита слоєм криги. Крига під попою розтанула - штани і промокли.
Що б Ви зараз на моєму місці робили?
Все добре і фіг з ним? Ні, не добре. Двічі поспіль захворіла.
Без комплексів• 05 февраля в 10:32
Не водила бы в такой сад. Сказала воспитателю ...
Коханозадовільна• 05 февраля в 10:32
Купить непромокаемые штаны.
So_so• 05 февраля в 10:33
Покупать комбез Ленне, до конца зимы мало осталось, купите б/у.
Ждун с Нибиру• 05 февраля в 10:34
Напишіть назву садка. Зробіть їм антирекламу.
So_so• 05 февраля в 10:34
И в Коцюбинском не один частный сад
Накладні мюслі• 05 февраля в 10:36
Купити нормальний одяг дитині
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 февраля в 10:38
Ну у моей были комбинезоны не промокаемые всегда. Ребёнок сидел где хочет и в снегу валялась, и ползала, и кувыркалась, и по лужам ходила. И все со мной, не в саду даже, ч саду вот не помню, но точно на горках катались. Но, если для вас это критично, и принципиально, то попросите вашему ребёнку не разрешать садиться на мокрое/холодное. Я слабо представляю детей зимой, которые нигде не сидят, только стоят,бегают и ходят. Такой сад лучше, чем наша гос школа, где им и шагу нельзя ступить вправо/влево, бо що люди скажуть или поломают что-то, а кто будет отвечать 🙈. Но,если сад не устраивает, то лучше поменять все таки и не портить себе нервы.
А ’двічі захворіла’ не из-за мокрых штанов. В саду дети все болеют. Не думаю,что это открытие. Моя 3 дня могла ходить и 2 недели дома даже летом.
КондуктЕр тролейбуса• 05 февраля в 10:42
У вас есть деньги на сад, но на нормальную одежду нет?
Бибер-анонимер• 05 февраля в 10:46
Купить непромокаемый комбинезон. Водить в гос. сад.
Коханозадовільна• 05 февраля в 10:47
Прям захотелось вам европейского шок-контента добавить. Не сад, школа. Посмотрите внимательно где и как сидят дети😂
Зам. зав. Анонима• 05 февраля в 10:49
купити нормальні штани відповідно до погоди. не всі діти активні, хтось бігає, а хтось любить на качелі кататись.
у сина на таку погоду є лижні штани, теплі і не промокають, і взуття непромокаюче. для мене прогулянка по калюжах то не трагедія, і дитина щаслива і не чує постійно «не можна в калюжу»
Ща как дам• 05 февраля в 10:52
автор свято верит шо все вокруг ее пупочка земли должно кружицца...
Майская киска• 05 февраля в 10:52
Ответ дляКоханозадовільна
в США маленькі діти сплять на матах, макарони їдять руками, не виделками. А ще однорічним можуть піцу дати наприклад. Автор буде в шоці
Зам. зав. Анонима• 05 февраля в 10:56
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
теж хотіла написати, що хворіють не від мокрих штанів)
згадала часи свого дитинства, коли ходили взимку у вʼязаних ретузах, катались на гірці, ретузи мокрі і аж льодом покривались)) потім вдома на батарею клали 😁
Бегущаяпо• 05 февраля в 10:56
В нас була схожа ситуація, хоч і в державному садку. Дітям на прогулянці забороняли активно рухатися. Тільки тихі спокійні ігри. Хто починав бігати чи ще щось: тих садили, наприклад, у ракету. І вони сиділи там і нудьгували, а вийти звідти можна було лише з дозволу вихователя. А ще, ввечері, щоб раніше підти і не прибирати за дітьми, вихователі читали їм казки. Тобто іграшки прибрані - розставлені красівєнько, а діти сидять навколо виховательки і слухають одні й ті ж казки по кругу. Я теж на це не одразу звернула увагу, поки син не сказав під час домашнього читання (я читала багато і книжок всіляких дитячих було багато): само, тільки не українські казки, тільки не їх. Я: чому? Бо нам їх читають і читають, ми не граємося, повинні сидіти тихо, нічого не можна, вже всі на пам´ять знаємо а нам знову відкривають цю книгу і знову їх читають....
Коханозадовільна• 05 февраля в 10:57
Ответ дляМайская киска
Я просто сад не застала. Была в шоке когда в средней школе (это 7-10лет) увидела детскую площадку. Физкультура на улице в шортах в дождь зимой (при +2 +4) норм.
Майская киска• 05 февраля в 10:58
Ответ дляКоханозадовільна
Ага, і всі діти при мінусовій температурі без шапок
Лепетун• 05 февраля в 11:00
Ответ дляКоханозадовільна
Так в Европе ракеты и шахеды не падают на головы людей.Сравнили.
Лепетун• 05 февраля в 11:02
Ответ дляБегущаяпо
Вот сволочи,нет слов.
Коханозадовільна• 05 февраля в 11:06
Ответ дляМайская киска
Скажу больше, у дочки в этом году нет ботинок в школу. Шапки нет уже пару лет. Ходит в туфлях. Причем эта зима холодная (север Англии) ночью часто морозы. Типа они не нужны, все ходят так. Я месяц гавкала, потом забила. В туфлях по снегу😳😳😳
и я рядом, в шапке, в пальто по колено и в шарфе. И ботинках. И болею каждые 2 мес.
Пиши-пропало• 05 февраля в 11:14
То вы в наш садик в Осло ребёнка не водили
Коханозадовільна• 05 февраля в 11:15
Ответ дляЛепетун
Именно поэтому у нас в культуре малышей защищают от любых взаимодействий со средой. В лужи нельзя, в грязь нельзя, бегать нельзя. Именно из-за шахедов и ракет?
Їжак в панчохах• 05 февраля в 11:16
Купити штани водонепроні.
Свідок Перемоги• 05 февраля в 11:18
Поруч зі мною приватний садочок і мені видно, як у холодну погоду вихователька виносить піджопники для качель з кригою
Пиши-пропало• 05 февраля в 11:18
Ответ дляЛепетун
Так автор про шахеды и не писала, при чем здесь это?
Щебетушка• 05 февраля в 11:26
Ответ дляБибер-анонимер
Там тем более на детей всем пофиг((
сладкий_ноябрь• 05 февраля в 11:27
Проблема не в вихователях і кризі, проблема в тому, що дитина вдягнена не по погоді.
Щебетушка• 05 февраля в 11:27
Ответ дляБегущаяпо
И что вы сделали?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 февраля в 11:32
Ответ дляЗам. зав. Анонима
100% вони стояли від наліпшого снігу 🤪 мокрі були до струсів, приходячи додому😅 і хрін захворієш. Пам´ятаю, як в школу не хотіла ходити, сніг їла на вулиці,сподіваючись захворіти, а брат мене підколював, щоб жовтий не брала )). Знала б,що це навпаки імунітет мій загартовувало, навпаки куталася б потепліше))
Чтооооооооооо?• 05 февраля в 11:37
Ответ дляКоханозадовільна
Жаль, я фото не делаю, а то еще шок-контента бы из сада добавила. Зима, дети гуляют в шлемах (не шапках, а типа горнолыжных), ибо площадка покрыта толстым слоем льда.
Ну про сидеть/лежать/ползать где угодно в любую погоду молчу, таких глупых вопросов вообще не возникает. Есть нормальная одежда, есть дождевая одежда, есть душ со щеткой при входе в сад, которым слой грязи смывают с этой одежды. Дети счастливы и спокойны