КонФФетОшка• Изменено 05 февраля 2025

Хочу здати коханку її чоловікові

Розповідає як сумує за моїм ще чоловіком. Я за кордоном. Порадила їй набрати його і сказати що сумує, все вийшло. Домовляються про зустріч, хоч вона зі Львова а він з Дніпра.Знайшла її чоловіка, 47 років з животом, старий а їй 35. Не дивно що на 33 р повелась. Щоб б ви зробили? Пожаліли чи здали? просить не руйнувати сім´ю її
автор КонФФетОшка • 05 февраля 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А что входит в сумму 1000 грн.?
Абонемент на услуги по ремонту, прибивания полочек и отлиз по первому требованию?
Оддере так як її чоловік за 18 не зміг
Все буде Україна• 05 февраля 2025
вы можете просто написать ей, что типа сдали ее мужу))) дальше она сама все сделает))
Я такая - жду трамвая• 05 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Оддере так як її чоловік за 18 не зміг
Вірю. Бувають такі чоловіки самці.
В мене був красень жонатик, то я б йому сама заплатила 1000 за те щоб відсмоктати йому.
Забрызжу ядом• 05 февраля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
И снова здарова🥱 текста много, смысла мало.
Уважаемая спасительница, пишите такой бред, что даже комментировать его лень ( все равно суть не уловите).
И напоследок - я писала автору, вы за мной увязались, дефицит внимания ?)
Когда смысл сообщения недоступен, срочно обвиняй собеседника в глупости) И даже термин ’дефицит внимания’ имеет не то значение, которое вы в него вкладываете) На этом и попрощаемся)
База_птеродактилей• 05 февраля 2025
Здайте свого чоловіка у тцк, нехай зробить хоч щось корисне. І він не думатиме про іншу.
Забрызжу ядом• 05 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Та ні в цьому плані він топ, але як людина він дно
А вы со своими 1000 грн. - высоких моральных ценностей человек? :)
тогдалия• 05 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Боюсь карми
И правильно.
автор КонФФетОшка • 05 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Військовий як три роки
База_птеродактилей• 05 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Військовий як три роки
Який молодець, все встигає, і країну захищає, і дружину оберігає за кордоном, і про себе коханого турбується, і про жіночку занедбану старим пузатим дідуганом
ротцвеники• 05 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
певно в тцк такий ’молодець’. або по тилах ошивається
Вареничніца• 05 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Оддере так як її чоловік за 18 не зміг
За 1000 грн? ))) Мій би і пальцем не поворухнув за таку ціну, якби я його здавала в оренду)))) Ваш голодний, що радий за 1000 старатися?
Вареничніца• 05 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Хотів замутити нове життя з гарною дівкою Міросею, але дружина влізла і мішає)))
Нема мужику щастя.
Як міряти?• 05 февраля 2025
Я было дело сдала. Так муж её так отлупасил, что ходить не могла.
Итог - она бедная жертва, пострадала из-за любви, а я злая ведьма.
Плюнула и послала всех. Пусть хоть поубиваются.
И ни разу не пожалела.
автор КонФФетОшка • 05 февраля 2025
Ответ дляЯк міряти?
И ни разу не пожалела.
Спасибо, не візьму на себе таке
автор КонФФетОшка • 05 февраля 2025
Ответ дляВареничніца
Ахахха та ми в сварці.