Света С Приветом• 05 февраля 2025
Влюбилась, как девочка. Мысленно ушла из семьи, потеряла себя
Мне 39, ему 47. Я давно замужем, один брак, ребенок, он официально небыл женат, нет детей. Мы очень разные, но меня тянет к нему. Я не узнаю себя, потеряла семейные ценности, кажется, между нами химия. Интима небыло, флирт, ухаживание, разговоры, намеки, дальше не пропускаю, но чувствую, долго так не смогу. Знакомы 5 месяцев, но в чувствах и вот так что крышу сносит - 2 месяца, видимся 1-2 раза в неделю. Хочу проснуться и чтобы это все было просто сном. Я распадаюсь на части, понимаю, что разрушить семью можно в один момент, но и этот трепет... Расскажите свои истории. Всем хорошего дня
Мюллерная• 12 февраля 2025
Ой, то було, якщо не помиляюся, відео-рецензія на дитячий фільм, польська психолог польською мовою. Вона просто давала коментарі щодо навчальних аспектів, які ніс у собі фільм і трохи відхилилася від теми. Тобто то не відео про стосунки. Але мене тоді це вразило і подумалось, що так і є, те її порівняння мене порвало. На початку закоханості так і є, як під наркотою. Ти не бачиш недоліків, відмінностей, навіть того, що між вами практичного нічого спільного. Це все проявляється вже пізніше. І добивається побутом. Вам мудрості, хоч в такому стані то марні слова, я ще пам´ятаю, як воно. Але, якщо можете, зачекайте трохи.
Света С Приветом
• 12 февраля 2025
Ответ дляМюллерная
Спасибі, я намагаюсь. Вже минулої п´ятниці я вперше відмовила зустрітись, просто видушила з себе ні, хоча хотілось сказати дадада. Реально, як під наркотою. На деякі речі відкриваються очі, але мозок не хоче їх сприймати. Я ще б розуміла такі почуття в 25, але в 40... Що маємо, те маємо
Мюллерная• 12 февраля 2025
Ответ дляСвета С Приветом
То є викид гормонів, вони зараз рулять. Але на такому рівні не можуть бути постійно, з часом рівень падає і потрохи просвітлюється. На тверезішу голову вже легше зрозуміти, чи то та людина, що підходить, чи ні. Все буде добре