Госпожа_тамагочи• 05 февраля 2025
Чому за погане навчання не виганяють із ліцею, а за поведінку так
Ло Шарик• 05 февраля 2025
Поведінкою учень може покалічити інших дітей. А так сам дурак ну і ладно
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Тому що поведінка псує репутацію більше. Батьки інших дітей не захочуть віддавати своїх дітей в ліцей з поганою репутацією
Сало не люблю• 05 февраля 2025
У нас ни за что не выгоняют. Могут только вынудить родителей забрать документы.
МеняАЖтрусит• 05 февраля 2025
смотря где,в моем лицее больше за успеваемость выгоняли. за поведение совсем в редких случаях
Ло Шарик• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
А вигнати з ліцею і заставити забрати документи це не одне те саме?
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Нет, ни одно и то же. Без согласия родителей ребенка отчислить не могут. Родители могут не писать заявление и ребенок будет продолжать учиться.
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Более того, родитель не просто должен написать заявление об отчислении, а написать сразу, куда ребенок переходит учиться. В никуда никто не отчисляет даже по заявлению родителя.
Ло Шарик• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
За поведінку можуть
Особливо якщо порушення зафіксовані правоохоронними органами
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляЛо Шарик
За поведінку можуть
Почитайте порядок отчисления.
Столічна штучка• 05 февраля 2025
Тому що оцінки ще можна виправити, а з дебіла на нормальну людину вже не виправиш. Правильно роблять що за поведінку виганяють
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
Можуть.
З ліцея. В школу по прописці.
У сина в класі хлопця спіймали з наркотиками в ліцеї. Відрахували. Батьки відмовлялись писати заяву.
З ліцея. В школу по прописці.
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
Почитайте порядок отчисления.
Це складніше зробити в школі по прописці. В ліцеї легше
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Для всех один порядок отчисления.
ІV. Відрахування учнів із закладів освіти
1. Із закладу освіти відраховуються учні, які:
1) здобули повну загальну середню освіту та отримали відповідний документ про освіту;
2) зараховані до іншого закладу освіти для здобуття повної загальної середньої освіти;
3) переводяться до іншого закладу освіти відповідно до розділу ІІІ цього Порядку;
4) вибувають на постійне місце проживання (перебування) за межі України;
5) у зв’язку зі смертю;
{Пункт 1 розділу IV доповнено підпунктом 5 згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 714 від 20.05.2024; в редакції Наказу Міністерства освіти і науки № 1276 від 09.09.2024}
6) у зв’язку з ліквідацією, реорганізацією, перепрофілюванням (зміною) типу, зупиненням діяльності закладів освіти.
{Пункт 1 розділу IV доповнено новим підпунктом згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 1276 від 09.09.2024}
Відрахування із зазначених підстав здійснюється керівником закладу з використанням засобів АІКОМ або онлайн-сервісу.
{Абзац сьомий пункту 1 розділу IV із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки № 714 від 20.05.2024}
Про відрахування учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з причин, визначених підпунктами 3, 4 цього пункту, заклад освіти, з якого переводиться (відраховується) учень, не пізніше наступного робочого дня з дня видання наказу повідомляє відповідну службу у справах дітей.
2. За рішенням педагогічної ради та відповідно до наказу керівника можуть бути відраховані (чи переведені на іншу (крім денної) форму здобуття повної загальної середньої освіти у цьому самому чи іншому закладі освіти) учні 9 класу, яких було зараховано до закладу за результатами конкурсу і які здобули початковий результат (1, 2 чи 3 бали) чи не здобули жодного результату річного оцінювання та (або) державної підсумкової атестації з одного з предметів, що ними вивчалися поглиблено відповідно до освітньої програми та навчального плану закладу освіти чи індивідуального навчального плану учня.
Про можливе відрахування батьки дитини та орган управління освітою за місцем проживання (перебування) учня повинні бути письмово поінформовані у двотижневий строк до дня засідання педагогічної ради щодо можливого відрахування.
5) у зв’язку зі смертю;
сладкий_ноябрь• 05 февраля 2025
Бо навчання залежить від інтелекту, а поведінка в цілому від виховання, якщо це нормотипові діти.
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
Для всех один порядок отчисления.
5) у зв’язку зі смертю;
Ось мама того хлопця теж цим намагалась залишитись, але не вийшло.
Вийшло гірше, бо долучили поліцію.
А могла б тихо забрати документи.
Вийшло гірше, бо долучили поліцію.
А могла б тихо забрати документи.
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Вийшло гірше, бо долучили поліцію.
А могла б тихо забрати документи.
Вийшло гірше, бо долучили поліцію.
А могла б тихо забрати документи.
Полиция никак не влияет на отчисление, вообще
Запароленое одеяло• 05 февраля 2025
Бо перш за все треба бути людиною.
Якщо людина - лайно, то її освіта, вміння мало кого цікавитимуть.
Крім того поведінка може нести загрозу іншим учасникам освітнього процесу
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
Я вам описую реальну ситуацію, а ви мені заперечуєте, що в теорії це не можливо. Ну-ну
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Вы описываете реальную ситуацию с позиции стороннего наблюдателя, а не участника. Есть установления законом порядок отчисления, который обойти или перепрыгнуть невозможно. С помощью полиции и из за сложившейся ситуации просто удалось надавить на маму, разве это непонятно?
Главное я написала в первом комментарии. За поведение невозможно отчислить, если родители этого не хотят и в никуда. Но можно создать условия, когда родители захотят. И здесь уже кто окажется более стойким. Родители или администрация.
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
В даній ситуації я бачила документи
Сало не люблю• 05 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
В даній ситуації я бачила документи
И что там было написано? Отчислить по решению полиции?
Пишущаяся• 05 февраля 2025
Ответ дляСало не люблю
Відраховано з навчального закладу такого і далі згідно яких пунктів - це вже я не пам´ятаю.
Мама хотіла з цим йти в суд. Наскільки я зрозуміла це нічого не дало.
Знаю, що він потім в ПТУ навчався, чи як вони зараз називаються
Яжемать Мне можно• 05 февраля 2025
Ответ дляПишущаяся
Можуть.
З ліцея. В школу по прописці.
Та хоч сто разів ліцей і не по прописці, не можуть, якщо дитина вже там вчиться.
Моська-слон• 05 февраля 2025
У нас в попередньому ліцеї це нормальна практика.Директор погрожувала поліцією не тільки нам але і багатьом батькам ,що якщо ми не заберемо документи і не переведемо в іншу школу то вони колективом звернуться в поліцію за погану поведінку.Дитину вчителі зацькували ,він і бунтував.Доповідні писали кожен день за будь яку дрібничку.’Клеймо’ на дитину поставили .Я перевели в інший ліцей ,і СЛАВА БОГУ що перевели .В новому ліцею через декілька місяців обрали старостою класу ,бере участь як капітан команди в усіх можливих заходах ,кучу грамот ,нагород.Дитина задоволена ходить в школу з задоволенням ,вчителі хвалять.Так що спочатку виясніть причину що саме йому не подобається ,чого
поведінка така.Може теж такі ’недовчителі’ під дерегенством директора пригноблюють дитину