Яйцеголовая• 05 февраля в 18:55
Как узнали про форум?
Начну с себя. Загуглила "как вам в Карпатах форум". Так и узнала про него. До этого не видела на просторах интернета советчицу
Ms. Сама прямота• 05 февраля в 18:56
В 2013 році, потрібна була медична порада. Дівчата допомогли.
Їх порада врятувала дитину.
А потім затягло)
Їх порада врятувала дитину.
А потім затягло)
Сижуревувшоке• 05 февраля в 18:59
Где-то с 2013, нужен был отзыв по товару. И все. Я ваша навеки.
Ищу Аленя• 05 февраля в 20:47
Як народилася донька у 2011 , шукала де продати візок . Потрапила на сайт . Успішно продавала і купувала купу дитячих речей/взуття. Випадково за років два знайшла на сторіночці перехід на форум . Там і лишилася