любименькая• Изменено 05 февраля в 20:50
Ситуація на роботі, як не впасти ще нижче..
Дівчат, я у відчаї, розумію, що це все мої проблеми, бо я така натура, яка все близько сприймає до серця, за все переживає, не вистачає якогось холодного розуму. Отже, я працюю вже другий рік на цій роботі, завжди була на хорошому рахунку, і керівник мене цінував і колектив , так як завжди виконувала дедлайн, нікого не підводила. І звільнилось у нас одне місце, керівник покликала на роботу колишню співробітницю ,яка працювала на моїй посаді, потім була керівником в другому відділі, звільнилась і була в пошуку роботи. Колеги мені за неї казали, що їй палець в рот не клади, що стервозна, і що з нею не легко працювати. Я подумала ще та ладно спрацюємось, що ж буде. І от тепер я зрозуміла...от сьогодні була ситуація вона не могла зробити звіт, щось там клацала, сказала ще ой я забула як і робити його, я хотіла допомогти їй показати, на що вона відповіла: ’я ж тобі не заважаю робити свою роботу, я сама розберусь якось’. Гаразд, було неприємно, ну добре. Нам на пошту приходять різні завдання, пошта спільна на наш кабінет, і ті завдання ми всі ділимо між собою, вона майже всі завдання собі забрала, мені одне два лишилось, і я просто сиділа як пень, мені не було чого робити, і все ходить курити з керівницею, пити каву, вони ж довше разом працювали, поки не з´явилась я. І тепер керівник не рахується з моєю думкою, я стала пустим місцем для всіх. Якщо раніше я любила затриматись на роботі, подумати над завданням, я кайфувала від цього, то останні дні, я просто після 18 00 тікаю, не оглядаючись. Мені просто не комфортно з нею в одному кабінеті, вона так і натякає що ти мені не рівня. Чи довго я тут протримаюсь? Це знак, що треба шукати нову роботу?
Майор Медуза• 05 февраля в 21:27
Ответ длялюбименькая
В мене такого ще не було. Ой, дівчата, не мама баба хлопоту, працювала собі спокійно, на улюбленій роботі, а тепер не хочу і йти на цю роботу
На іншій будете сама все робити за однакову з іншими зарплату, як не навчитеся кордони відстоювати.
любименькая
• 05 февраля в 21:28
Ответ дляМайор Медуза
Вам 25? Не навчилися ще у жіночому колективі працювати? Керівник безпосередній кому підпорядковується?
25( як ви вгадали. Керівник підпопядковується вищому керівнику))
Майор Медуза• 05 февраля в 21:33
Ответ длялюбименькая
Я не вгадала, досвід маю.
Ну для початку спробуйте чітко ділити задачі навпіл і відмічати хто що саме робить. Просто твердо наполягайте як папуга. От завтра прийдуть завдання, ви відмічаєте свої і на стіл тій колезі.
Можете?
ТаЕщеОптимистка• 05 февраля в 21:46
Яка мУка, неможливо стриматися...... колега забирає завдання та пропало бажання затримуватися після роботи. Оце горе
Красавица писяная• 05 февраля в 21:47
Клин клином вибивають. Вона з вами жорстко, значить з нею потрібно так само. Інакше вона вас легко витравить звідти. Ще й на додачу, якщо не навчитесь відстоювати себе, у майбутньому вам постійно будуть траплятись такі як ця колега, щоб ви нарешті пройшли цей ’урок’.
Майор Медуза• 05 февраля в 21:50
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Оплата йде за фактично виконані завдання, чи доплата. Вище Автор писала.
Платья Всем• 05 февраля в 22:00
автор, може спробуйте з психологом попрацювати онлайн як собі відстоювати місце під сонцем.
У мене син підліток, скромний та не дуже впевнений, хоча красень та розумний, так я возила до психолога по одним питанням, а по ходу підтягнулись питання з дівчатами. Так чую за дверима, як вона вчить його спілкуватися та конкурувати з іншими хлопцями.
То йому сподобалося, було 3 зустрічі і він впененіше себе відчуває.
Якщо що, дам контакт.
Ща как дам• 05 февраля в 22:02
Ответ длялюбименькая
Вона просто забирає собі всі завдання, і коли я кажу що я буду робити те то те, вона каже я це роблю, а я запитую , а що мені робити тоді, вона каже твої проблеми, кто не успел тот опоздал
А как она может забрать все?
Выходит когда приходит задание,вы ещё свое не сделали, а она уже новое взяла
Швендяю містами• 05 февраля в 22:07
Нет, автор, это еще не означает, что вам нужно искать новую работу.
Автор, эта коллега занимает такую же должность, как и вы? Вы не находитесь в ее подчинении? Он не распределяет задачи? Не контролирует вашу работу?
Если нет, то, видя такое грубое отношение, я бы по возможности минимизировала контакты с ней. Не ругаться, не ссориться, но отстраниться в рамках возможного.
Далее следует наладить контакт с директором, максимально расположить ее к себе. Если она дружит с этой девушкой, не значит, что не должна быть в хороших отношениях с вами.
Насчет количества задач, если не удастся решить этот вопрос, я бы обсудила его с руководителем насчет того, как и кто решает, кто и какими задачами занимается.
По каким критериям вы раньше брали задачи? Что делать, если двое-трое хотят именно эту задачу?
любименькая
• 05 февраля в 23:40
Ответ дляШвендяю містами
Вибирав той хто шустріший, керівник наче і нормально до мене відноситься. Але з появою цієї колеги стосунки уже не такі як колись
Потринділиця• 06 февраля в 00:00
Дуже розумію вас, автор. Я сама така. Але з часом усвідомила: життя - джунглі, якщо повезло з колегами, ок. Але якщо ні, то виживає сміливіший. З хорошими людьми - треба по хорошому. А з хижаками - по хижому. Інакше, вас з їдять
Акуна_Матата• 06 февраля в 09:22
Вас выживают, это же очевидно.
Попробуйте, конечно, получить задания, может, даже предложите начальнице чем-то новым заниматься. Может, есть какие-то перспективные проекты, которые вы сами увидели.
Но если все будет мимо, не переживайте и ищите новое место, ведь надо работать без постоянного стресса и износа, здоровье важнее.
Бешене сарі• 06 февраля в 11:50
Ответ длялюбименькая
А з керівником я розмовляла, вона мені сказала, що ми як діти малі, і щоб не впутували її в наші проблеми. А потім вони стояли разом з нею в курилкі, пили каву, і мило розмовляли
Ну все як завжди, керівник нічим не забиває голову спихує все на працівників. Не знаю автор, важка ситуація, або відстоюйте себе або підшукайте іншу роботу. Шкода, що вам ще й сама робота подобається, тобто є що втрачати.