любименькая• Изменено 05 февраля 2025

Ситуація на роботі, як не впасти ще нижче..

Дівчат, я у відчаї, розумію, що це все мої проблеми, бо я така натура, яка все близько сприймає до серця, за все переживає, не вистачає якогось холодного розуму. Отже, я працюю вже другий рік на цій роботі, завжди була на хорошому рахунку, і керівник мене цінував і колектив , так як завжди виконувала дедлайн, нікого не підводила. І звільнилось у нас одне місце, керівник покликала на роботу колишню співробітницю ,яка працювала на моїй посаді, потім була керівником в другому відділі, звільнилась і була в пошуку роботи. Колеги мені за неї казали, що їй палець в рот не клади, що стервозна, і що з нею не легко працювати. Я подумала ще та ладно спрацюємось, що ж буде. І от тепер я зрозуміла...от сьогодні була ситуація вона не могла зробити звіт, щось там клацала, сказала ще ой я забула як і робити його, я хотіла допомогти їй показати, на що вона відповіла: ’я ж тобі не заважаю робити свою роботу, я сама розберусь якось’. Гаразд, було неприємно, ну добре. Нам на пошту приходять різні завдання, пошта спільна на наш кабінет, і ті завдання ми всі ділимо між собою, вона майже всі завдання собі забрала, мені одне два лишилось, і я просто сиділа як пень, мені не було чого робити, і все ходить курити з керівницею, пити каву, вони ж довше разом працювали, поки не з´явилась я. І тепер керівник не рахується з моєю думкою, я стала пустим місцем для всіх. Якщо раніше я любила затриматись на роботі, подумати над завданням, я кайфувала від цього, то останні дні, я просто після 18 00 тікаю, не оглядаючись. Мені просто не комфортно з нею в одному кабінеті, вона так і натякає що ти мені не рівня. Чи довго я тут протримаюсь? Це знак, що треба шукати нову роботу?
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляПлатья Всем
автор, а что это за контора у вас и какого рода задания?
Шукаємо постачальників, та місце для збуту продукції, вкладання угод
Майор Медуза• 05 февраля 2025
А взагалі не бачу проблеми. Сказали раз і назавжди: навпіл, мила, навпіл. І пофіг що там вона блеє, робите половину і здаєте.
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляКак нефиг делать
Сочувствую автор. Понаблюдайте еще немного, а потом решите. Дружба между ними конечно лишняя, отношение руководителя в любом случае будет предвзятое
Угу( раніше керівник дослухався до моєї думки, в мене були ідеї, була мотивація, а тепер я пусте місце, ще й колега ця, коли я щось кажу, робить вигляд що не чує, ми приходимо майже одночасно я кажу привіт, вона робить вигляд що не чує, перепису ще, що ти сказала
ЗабежАЛОЧКА• 05 февраля 2025
Не розумію про розібрали завдання. Ну скажіть - я роблю це, це, і це, якщо вона скаже що вона вже їх взяла - відповідаєте її ж словами ’я ВЖЕ їх роблю, хто не встиг той запізнився’.
А взагалі - скільки вас там? Всі сидять без завдань чи тільки ви?
Apple3010• 05 февраля 2025
то скажить їй що з неї була ,мабудь, дуже гарна керівниця цього відділу, і дружбі її кінець з начальницею
Бува і таке• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Це моя ініціатива, бо робота в кайф
Розумію ваc, сама така. Тільки їду з роботи
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Завдання скидаються на один кабінет, ми з нею в одному кабінеті, інші колеги ділять те все між собою по парах
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляApple3010
??
Працівниця року• 05 февраля 2025
Це знак, що пора скинути гори з плеч у вигляді працювати за весь відділ і присвятити час собі.
А коли ’нова стара’ колега наламає дров, то повернетесь до свого шаленого трудоголізму
Майор Медуза• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Ну так роздрукували, галочками відмітили свої і під носа їй поклали. І ротом сказали, що навпіл і ніяк по іншому
ЗабежАЛОЧКА• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Ну так говоріть їй, що завдання беремо навпіл, мої ось ці, я ними займаюсь. І робите їх, вона все одно не зможе робити все одночасно. Якщо вже геть найде коса на камінь - говорите з керівницею більш наполегливо, втрачати нічого.
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Вона точно дров не наламає, в неї так само як і мене синдром відмінниці , тільки вона активна а я пасивна
Apple3010• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
??
ну що не зрозуміло, коли вона буде бачити себе на місці її ’подруги ’ начальниці, то автоматом змістяться акценти. Вона займеться виїданням начальниці і залишить вас у спокої, а начальниця буде шукати в вас підтримку.
Майор Медуза• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Тобто вона робить 8 завдань за той час, що ви 2?
Працівниця року• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Ну тоді час створювати нове резюме
Как нефиг делать• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Я понимаю, что это психологическое давление и очень сложно. Но вам бы поработать с собой) это всего лишь работа, и та коллега всего навсего левый человек в вашей жизни. Постарайтесь уверенней чувствовать себя, на коллегу 0 эмоций, с руководителем общайтесь как и общались. По заданиям так и сказать в лоб « люда, задания даются на всех, мы их делили и будем делить. Я хожу на работу зарабатывать деньги, а не просиживать штаны. Потому веди себя как человек» сказать желательно при руководителю
Майор Медуза• 05 февраля 2025
Ответ дляApple3010
До речі весела ідея. Ненароком при інших сказати, як ця планує начальницю підсидіти і насолоджуватися двобоєм
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляApple3010
Вона сказала, я на головну не претендую
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляМайор Медуза
Вона просто нагрібає собі завдання, робимо ми однаково по часу
Apple3010• 05 февраля 2025
Ответ дляМайор Медуза
перевірений спосіб, у нас в таку гру грали, побачите, як це цікаво. пристрасті кіпіли не на жарт.
Apple3010• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Вона сказала, я на головну не претендую
повірте, то просто слова, насправді вона хоче
Майор Медуза• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Вона сказала, я на головну не претендую
От викидаєте з цього речення ’не’ і по секрету кажете найбільшій пліткарці
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляМайор Медуза
Я так не можу, потім одразу донесуть хто що сказав, я і буду крайньою
Apple3010• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
і шо ви втрачаєте, робіть хід конякою, інакше будете пиль ковтати з під її чобот
автор любименькая • 05 февраля 2025
В мене голова не на жарт розболілась, обмірковую це все
Чудо Ф_ф КеДаХ• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Суть в тому, що в кого більше завдань, в того і більша зп(
Тогда будьте шустрее.
автор любименькая • 05 февраля 2025
Ответ дляApple3010
А те, що вона з керівницею подружки, які бігають каву пити одна з одною курити, обговорюють слабкі сторони інших колег і мої в тому числі. І потім як вийде, хто що сказав, керівниця мене першу попросить заяву написати
Майор Медуза• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
Вам 25? Не навчилися ще у жіночому колективі працювати? Керівник безпосередній кому підпорядковується?
Apple3010• 05 февраля 2025
Ответ длялюбименькая
не треба озвучувати дуже прямолінійно, треба філігранно і акуратно натякнути. там, сям. і щоб це не виглядало як плітки, а просто як констатація факта.
автор любименькая • 05 февраля 2025
В мене такого ще не було. Ой, дівчата, не мама баба хлопоту, працювала собі спокійно, на улюбленій роботі, а тепер не хочу і йти на цю роботу