Распутница• 05 февраля 2025

Доньці 17, зріст 175 см, вага 47,5 кг(((

Худюча, наче тріска. Раніше аж настільки худою не була. Ми теж з чоловіком худі, але не настільки. З апетитом все ок, зак в нормі, щитовидка також, паразити перевіряли,почувається добре, але в неї аж щоки позападали. Зараз в 11 класі, розумові навантаження великі. Я хвилююся , адже вона не може набрати навіть до 50 кг
Отжигающая• 05 февраля 2025
Модель готовая
Кумедний ґудзик• 05 февраля 2025
Чим годуєте?
Залізний занавіс• 05 февраля 2025
15 років, 173 см, 48 кг, худа, але так, щоб худюща, то ні. Я в її віці худішою виглядала. На дієтах не сидить. Мені здається, для такого віку це нормально.
Борисфенка• 05 февраля 2025
І що ви зробите? Нічого.
Я такою все життя була, нарешті набрала 72 кг в 56 років, дуже пишаюся.
Бабулька• 05 февраля 2025
Цукор в нормі?
У знайомої дитина, правда, молодша дуже схудла, аж висохла, на фоні діабету. Але там почалась і симптоматика - дуже багато пила води.
Грабля• 05 февраля 2025
Она подросток, а не сформировавшаяся женщина. Как есть, так и есть пока
После шести ни-ни• 05 февраля 2025
Дорасте після пологів і ГВ.
автор Распутница • 05 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Чим годуєте?
99 % їда, приготовлена вдома. Супи, мʼясо, риба, картопля, фрукти…
Барбітта• 05 февраля 2025
Автор. Я, 165 с 20 до 35 - 44,5 кг. Я до сих пор тому весу радуюсь. Ничего болит😀 теперь около 60 кг - спина болит, ноги болят😀
Мюллерная• 05 февраля 2025
З місячним все ок?
автор Распутница • 05 февраля 2025
Ответ дляБабулька
Цукор в нормі?
Рік тому здавали всі показники, був в нормі, практично не пʼє
автор Распутница • 05 февраля 2025
Ответ дляМюллерная
З місячним все ок?
Так, цикл стабільний
Мюллерная• 05 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Так, цикл стабільний
Ну тоді як є
Кумедний ґудзик• 05 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Апетит хороший? Аналізи в нормі? Від їжі не відмовляється?
Кумедний ґудзик• 05 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
Старієте
автор Распутница • 05 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Апетит добрий, аналізи також, їсть
Кумедний ґудзик• 05 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
Апетит добрий, аналізи також, їсть
Тоді не акцентуйте на її вазі.
Молода, струнка, жвава і здорова.
Любимка-анонимка• 05 февраля 2025
Моей через пару месяцев 17, рост 176 вес 49, мне тоже хочется ее накормить, но она вроде и ест, но порции не большие. Чувствует себя хорошо, выглядит тоже. Если по здоровью вопросов нет, я б не парилась, сама такая была до 25
Борисфенка• 05 февраля 2025
Ответ дляРаспутница
А набирається вага на чіпсах, горішках, картоплі фрі тощо.
Порадите доньці?
Завжди недо...• 05 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
І що ви зробите? Нічого.
На немецких харчах шаровых
Поліцейський патруль• 05 февраля 2025
Оставьте её в покое. Ещё успеет за свою жизнь жирком обзавестись.
Борисфенка• 05 февраля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
На немецких харчах шаровых
Саме так. Жую сир, горіхи, цукерки, булки, ковбасу, сосиски.
І на цій химозній гидоті чудово набирається вага, виявляється.
Завжди недо...• 05 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Идите на работу наконец, три года сидите без дела,там и похудеете)
Помидорина• 05 февраля 2025
Моя в 11 класі, навпаки, розпухла як булочка. Теж від нервів, думаю. Постійно щось їла.
Я перед випускним її на дієту саджала, щоб хоч пару кг скинула.
Зараз 2й курс, ттт, при зрості 162 важить 54кг.
жижифреймут• 05 февраля 2025
Ого,ото така програма зараз важка?
Борисфенка• 05 февраля 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Так у мене ж стояла задача поправитися. Худіти не хочу.
З роботою облом, я інвалід і будуть знову робити операцію на нозі.
О, ще й мало рухаюся, тому вага чіпляється.
А в молодості була, як електровіник, вічні движі, ніяке сало не наростало, самі кістки.
Завжди недо...• 05 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Ого,ото така програма зараз важка?
Так
Барбітта• 05 февраля 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Старієте
Да😀 поэтому ж им написала, не зачем молодую откармливать. Пусть побудет лёгкой пока, потом попробуй ещё похудеть, оно не уходит даже если не ешь😀
Леопардові панчохи• 05 февраля 2025
Ответ дляБарбітта
А как вы набрали?
Я тоже хочу
Мне 37, 170/46
Чебураха з перцем• 05 февраля 2025
Ответ дляБорисфенка
Я тоже, ем то что вы перечислили. И ничего не набирается. Больше 50 кг не весила никогда. Сейчас 47-48 кг и рост 168 (43 почти)
Каждому своё.