Шаманю второпях• 06 февраля в 10:23

Нужна консультация военного юриста по медицинскому вопросу

У кого есть контакты юриста для консультации?
Желательно бесплатного...
автор Шаманю второпях • 06 февраля в 11:25
Ответ дляКапитанша
звісно, йому потрібна гарна реабілітація і лікування.
в лікарні був 2 місяці і 21 день реабілітації.
Може після проходження ВЛК дадуть додатковий строк реабілітації?
Але навряд чи..
автор Шаманю второпях • 06 февраля в 11:26
Ответ дляИдеальная оптимистка
То вам адвокат має відповісти на питання ’яка вірогідність’?
юрист, не обов´язково адвокат..
Хоча до адвоката теж є питання по бойовим виплатам...
Идеальная оптимистка• 06 февраля в 11:32
Ответ дляШаманю второпях
юрист, не обов´язково адвокат..
Якщо вам треба буде оскаржувати висновок ВЛК, то це не безкоштовна консультація.
автор Шаманю второпях • 06 февраля в 11:39
Ответ дляИдеальная оптимистка
приблизно скільки це коштує?
После шести ни-ни• 06 февраля в 11:40
Ответ дляШаманю второпях
так написав
Автор, на всяк випадок, тримайте
Проходження та оскарження ВЛК
https://jurconsult.pro/posluga/vijna-2022/prohodzh...
автор Шаманю второпях • 06 февраля в 11:42
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, на всяк випадок, тримайте
Проходження та оскарження ВЛК
дякую!
После шести ни-ни• 06 февраля в 11:46
Ответ дляШаманю второпях
дякую!
щиро бажаю, щоб не знадобилось. Але з цими скотами треба надіятись на краще, а готуватись до гіршого.
Племіннику чудом зберегли руку після поранення, від ліктя до зап’ястя - в скрутці і стержнях, рука практично не функціонує, тільки зараз, через 1,5 року потроху відновлюється чутливість в пальцях... Його спочатку хотіли запхнути в тцк, але він категорично відмовився, сказав. що не дозволить, аби тилові гниди ним прикривались. А в тилових частинах йому місця не знайшлося, все зайнято професійними вояками-кабанами і їх близькими. Списався, як буде далі побачимо. дали АЖ на 2 роки ІІ групу... Щоб їм так Господь роки життя відпускав, падлюкам
В танке• 06 февраля в 11:57
Ответ дляШаманю второпях
юрист, не обов´язково адвокат..
вам буде потрібен саме адвокат, допомагати писати заяви,.... оскаржувати неправомірний висновок влк
Гарні диньки• 06 февраля в 15:39
Ответ дляДоктор Варвар
варвара к.?, мала справу, вона сильно неадекватна
до речі, мала справу з двома юристами з її бюро, сенсу 0
Це юрист Дар´ї Тарасенко?
Бо теж шукаю для консультації юриста, думала до них записатись, але щось зупиняє.
автор Шаманю второпях • 07 февраля в 12:16
Ответ дляГарні диньки
Це юрист Дар´ї Тарасенко?
так, це юрист Д. Тарасенко Варвара.Але відгуки за неї не дуже..
Гарні диньки• 07 февраля в 12:48
Ответ дляШаманю второпях
Ви знайшли адвоката чи юриста?

Бо мені одну порадили, сьогодні брала консультацію, але якщо чесно не вразила. І так щоб розтлумачила по ситуації - то ні. Хоча ситуація не складна з юридичної точки зору.
автор Шаманю второпях • 07 февраля в 15:01
Ответ дляГарні диньки
Ви знайшли адвоката чи юриста?

ні, не знайшла поки(