Шаманю второпях• 06 февраля 2025

Нужна консультация военного юриста по медицинскому вопросу

У кого есть контакты юриста для консультации?
Желательно бесплатного...
автор Шаманю второпях • 06 февраля 2025
Ответ дляКапитанша
звісно, йому потрібна гарна реабілітація і лікування.
в лікарні був 2 місяці і 21 день реабілітації.
Може після проходження ВЛК дадуть додатковий строк реабілітації?
Але навряд чи..
автор Шаманю второпях • 06 февраля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
То вам адвокат має відповісти на питання ’яка вірогідність’?
юрист, не обов´язково адвокат..
Хоча до адвоката теж є питання по бойовим виплатам...
Идеальная оптимистка• 06 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
юрист, не обов´язково адвокат..
Якщо вам треба буде оскаржувати висновок ВЛК, то це не безкоштовна консультація.
автор Шаманю второпях • 06 февраля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
приблизно скільки це коштує?
После шести ни-ни• 06 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
так написав
Автор, на всяк випадок, тримайте
Проходження та оскарження ВЛК
https://jurconsult.pro/posluga/vijna-2022/prohodzh...
автор Шаманю второпях • 06 февраля 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Автор, на всяк випадок, тримайте
Проходження та оскарження ВЛК
дякую!
После шести ни-ни• 06 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
дякую!
щиро бажаю, щоб не знадобилось. Але з цими скотами треба надіятись на краще, а готуватись до гіршого.
Племіннику чудом зберегли руку після поранення, від ліктя до зап’ястя - в скрутці і стержнях, рука практично не функціонує, тільки зараз, через 1,5 року потроху відновлюється чутливість в пальцях... Його спочатку хотіли запхнути в тцк, але він категорично відмовився, сказав. що не дозволить, аби тилові гниди ним прикривались. А в тилових частинах йому місця не знайшлося, все зайнято професійними вояками-кабанами і їх близькими. Списався, як буде далі побачимо. дали АЖ на 2 роки ІІ групу... Щоб їм так Господь роки життя відпускав, падлюкам
В танке• 06 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
юрист, не обов´язково адвокат..
вам буде потрібен саме адвокат, допомагати писати заяви,.... оскаржувати неправомірний висновок влк
Гарні диньки• 06 февраля 2025
Ответ дляДоктор Варвар
варвара к.?, мала справу, вона сильно неадекватна
до речі, мала справу з двома юристами з її бюро, сенсу 0
Це юрист Дар´ї Тарасенко?
Бо теж шукаю для консультації юриста, думала до них записатись, але щось зупиняє.
автор Шаманю второпях • 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Це юрист Дар´ї Тарасенко?
так, це юрист Д. Тарасенко Варвара.Але відгуки за неї не дуже..
Гарні диньки• 07 февраля 2025
Ответ дляШаманю второпях
Ви знайшли адвоката чи юриста?

Бо мені одну порадили, сьогодні брала консультацію, але якщо чесно не вразила. І так щоб розтлумачила по ситуації - то ні. Хоча ситуація не складна з юридичної точки зору.
автор Шаманю второпях • 07 февраля 2025
Ответ дляГарні диньки
Ви знайшли адвоката чи юриста?

ні, не знайшла поки(