Почемучечка• 06 февраля 2025

Стадия разочарования за рубежом.

Все же слышали о стадиях, которые проходят все эмигранты (хоть вынужденные, хоть нет). Сначала розовые очки, потом разочарование, потом принятие... я сейчас на второй. Мы в Германии полтора года. Я сдала B1, работаю не там, где хочу, но это считается квалифицированная работа, не склад и не супермаркет. Прошла профессиональную сертификацию, чтобы найти работу получше и скоро буду мдавать B2. Но проблема в том, что я за...сь. Сколько не учу язык, в реальной жизни чувствую себя полной дурой. Не представляю, сколько ещё мне понадобится времени и сил, чтобы, например, работать на более сложной работе, общаться с коллегами... Помимо постоянной зубрежки и работы, я ещё и сама себе миграционный юрист, психотерапевт для ребёнка. Постоянно думаю, как легализовать здесь, как помочь ребёнку с адаптацией. И мне уже ничего не хочется. Готова все бросить и просто сдаться. Кто уже проходил такое? Какие бы советы вы дали?
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Поясніть, будь ласка, Іспанія чудесна країна чи країні чудес і в Канаді найкраще?))
Сказали що після Канади їм Іспанія це супер країна)
Пліснявілий сир• 12 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну їм там взагалі не подобається, особливо клімат і ціни на їжу. Вони гроші мають, хотіли з Канади в США,він працює йому компанія оплачує доїзд на таксі до США кожний день. Тепер почали їздити в США вже і там лишатись не хочуть. Поїде назад в Іспанію
Ви серйозно кажете, що вони поїдуть в Іспанію чи шуткуєте?)
Пліснявілий сир• 12 февраля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Доньку моєї приятельки в школі просто ігнорували.
Не були, не ображали , а просто не прийняли в своє коло.
В 14 років це складно сприймати.

Через недостатній рівень німецької після 9 го класу зі школи попросили піти. Ввічливо.
Піти і що далі? Куди дитина може далі рухатись при таких обставинах?
Пліснявілий сир• 12 февраля 2025
Ответ дляОпля Картопля
Я 7й год в Германии и мне тут некомфортно, хотя есть и С1, и высокооплачиваемая работа. Менталитет не мой
Что не так у них с менталитетом и почему не комфортно при высоком уровне социальной защиты? В чем разница?
Добро с Кулаками• 12 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Вступила в коледж, на спеціальність пов´язану з металообробкою.
Пліснявілий сир• 12 февраля 2025
Ответ дляДобро с Кулаками
Молодець. Дякую.
Джинци на Флісі• 12 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Не жартую)Вони перед тим жили в Іспанії , потім в Канаду переїхали, бо хотіли в Америку. Тепер сказали в Америку вже не хочуть а Канаду назвали жахом справжнім)))
Пліснявілий сир• 12 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую, розкажіть будь ласка, що ще вони про всі ці країни розповідають), чому в Америку вже не хочуть, що в Канаді жахливого, і чому тепер хочуть в Іспанію, на щось же вони фукали))
Джинци на Флісі• 13 февраля 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Вони фукали бо думали в Америці круто, для них виявилось що ні,загальні враження, на недвижимістю цю що вони хочуть довго заробляти, клімат в НюЙорку не сподобався, шалений темп, в Іспанії вони куплять хорошу недвижимість швидко з своїм доходом.В Іспанії сказали дуже чудовий клімат, їжа,розмірений більше темп життя.Канада ні бо саме перше то вічна мерзлота і саме то головний мінус решту то вже другорядне навіть не брали на розгляд)
Пліснявілий сир• 13 февраля 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Дякую Вам. Про Іспанію тут часто читаю, що дуже жарко, немає роботи, або 1300 дол і не більше, висока злочинність, нерухомість дорога, але звичайно не як в Канаді. Чим вони займаються, що так сміливо мандрують (мабуть зовсім молоді) і пробують країни і зможуть в Іспанії купити нерухомість швидко?