Форточка• 06 февраля 2025

Куди планують вступати ваші діти після 11 класу

Цікавлять тільки ВНЗ України
Шукаю трусики• 06 февраля 2025
А Ваш ребёнок чего хочет?
Кондуктор маршрутки• 06 февраля 2025
что вам даст узнать планы других? у всех же разные способности и наклонности
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляКондуктор маршрутки
Просто цікаво
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляШукаю трусики
А Ваш ребёнок чего хочет?
КПІ Кібербезпека
Ms. Анонимная• 06 февраля 2025
Моя после 9 пошла в колледж а не сидела ещё 2 года фигню учить ненужную.
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
На кого вчиться?
Шукаю трусики• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
КПІ Кібербезпека
Тогда действительно непонятен смысл темы. Или рассчет конкуренции при дальнейшем трудоустройстве?
Ms. Анонимная• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
На кого вчиться?
Выбрала менеджмент.
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляШукаю трусики
Просто цікаво які ВНЗ обирають інші діти.
Тут 99% тем бз смислу, а просто щоб потриндіти
энциклопУдия• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Скоріш за все це Львівська політехніка чи Франка
Руда ліса• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
КПІ Кібербезпека
І буде онлайн навчання в кпі

Якби довелося вступати в Україні, то розглядали б Києво Могилянку, KSE, Шевченка і УКУ
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
І буде онлайн навчання в кпі

Донька теж в УКУ дуже хотіла, але якщо вона не виграє стипендію, то фінансово ми не витягаємо. Там 129 тис навчання було у 2024 році + 45 тис проживання в колегіумі. А ще на поїсти, особисті витрати... Нажаль, ми стільки не заробляємо.
Онлайн в КПІ мені теж не дуже подобається, я б більше до Львова схилялась. Але вона хоче Київ.
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляэнциклопУдия
А яка спеціальність?
Белоснежко• 06 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Выбрала менеджмент.
Одну фігню ненужную змінила на іншу фігню ненужную?
Ms. Анонимная• 06 февраля 2025
Ответ дляБелоснежко
Спасибо, нам очень важно ваше мнение....
Руда ліса• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Хай пробує в KSE на бюджет
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляРуда ліса
Хай пробує в KSE на бюджет
Дякую,
скажу їй хай почитає про можливість бюджетного навчання
Королева краси• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Просто цікаво
Авторе у всіх ВНЗ України є набір. Значить туди люди вступають. Можна подивитись виборку на сайті.

Це якщо просто цікаво.

Якщо ваша дитина думає куди вступати, тут інший підхід. Потрібно розуміти що подобається, до чого схильність, а що навпаки категорично ні
Королева краси• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Там стипендія все одно ж не на весь термін навчання. А на 1 рік наскільки пам´ятаю.
Ви ж вже подали заявку на стипендію? Бо вона як раз в лютому подавалась раніше.
автор Форточка • 06 февраля 2025
Ответ дляКоролева краси
Заявки можна подати з лютого по травень.
Скоріш за все вона подавати не буде, бо якщо в цьому році вирає, не факт що виграє в іншому. А без стипендії ми не потягнемо її навчання.
Королева краси• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
Син колись подавав заявку. Правда стипендію не отримав і в УКУ врешті не вступав, хоча був в першій хвилі з максимально можливими балами.
Ми тоді подумали, що якщо підтвердять на 1 рік, то решту років ми все одно не зможемо оплатити, особливо якщо вартість збільшиться.
энциклопУдия• 06 февраля 2025
Ответ дляФорточка
А яка спеціальність?
Щось економічне або з мовами
ДлинноНожка• 06 февраля 2025
Ответ дляMs. Анонимная
вы хоть понимаете что такое менеджмент? Или слово понравилось. Отрасль какая?
Ms. Анонимная• 06 февраля 2025
Ответ дляДлинноНожка
Не лезьте туда, куда вас не просят.