Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 февраля 2025

Де можна отримати довідку про проживання дітей з матір´ю?

До якого органу звернутись?
КАПСЛОЧНИЦА• 06 февраля 2025
Осбб или Жек возможно
Хочу в БАНю• 06 февраля 2025
О составе семьи? В цнапе я брала
4есотка• 06 февраля 2025
Від депутата можна зробити, викликати соцслужбу. Яка передісторія і куди цю довідку?
60 метрів сметани• 06 февраля 2025
может в дии, документ о регистрации
Кундалина• 06 февраля 2025
А де отримати довідку, що мати з дитиною не співмешкає та участі у вихованні не приймає?
Пульт от линолеума• 06 февраля 2025
в дие сгенерируйте справку о регистрации детей
и распечатайте
Білий Лосик• 06 февраля 2025
Вам куди довідку? Бо з Дії про реєстрацію, а буває для суду треба про фактичне місце проживання, то інше
Печенюшка• 06 февраля 2025
якщо у вас не прописані, то у депутата місцевого
Білий Лосик• 06 февраля 2025
Ответ дляКундалина
Про виховання ще додатково з садочку -школи, про співмешкання в осбб чи хто є (навіть мб депутат)
4есотка• 06 февраля 2025
Ответ дляКундалина
Те саме, заявити в соцслужбу.
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 06 февраля 2025
Ответ для4есотка
довідка на роботу. для отримання додаткової відпустки
Ответ дляБілий Лосик
треба про фактичне місце проживання
Білий Лосик• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
треба про фактичне місце проживання
Ну так жек, осбб, місцеві депутати, сільрада хтозна ж де у вас житло. Якщо в соцслужби, то можна ще довідку зі школи (якщо реєстрація в іншому місті) і з поліклініки.
На роботу ... дивні... У нас навіть розведеним дають і жодного разу не просили про місце проживання дитини..
Ответ дляБілий Лосик
дякую
Печенюшка• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
це вам на роботі таку довідку запросили? взагалі то мають право обидва з батьків на неї і потрібна довідка з роботи батька, що він не скористався цією відпусткою
4есотка• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Тю, про склад сім´ї просто по дії
СМСница• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
треба про фактичне місце проживання
ЖЕК чи що там у вас. Двоє сусідів з паспортами, пишете заяву, там складають акт фактичного проживання
Сорока-ворона• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я в міністерстві працюю. Нашому відділу кадрів було достатньо копії судового рішення про розлучення і про присудження аліментів. Не думаю, що ваші кадри мають суворішу бюрократію, ніж держслужба
Ответ дляСорока-ворона
Вам надавали додаткову відпустку як одинокій матері? Хоч Ви і отримували аліменти?
Сорока-ворона• 12 февраля 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Сорі, давно не заходила. Так, надають додаткову відпустку.