Я Вас не боюся• 06 февраля 2025

225 ОШБ, мобілізували чоловіка і забрали телефон

Дівчат, можливо недавно хтось був в такі ситуації. Чоловіка мобілізували, 1,5 місяці був на навчанні , 2 дні назад навчання закінчилось і їх розʼєднали всіх по різних напрямках. Мого вночі везли десь, він попав в 225 ОШБ. Зранку звʼязку вже не було, читаю в інтернеті, що забирають телефон, можливо хтось був в такій ситуації, чи правда що забирають і видають телефони 1р/тиждень?
Я зійду з розуму скоро😭
Витворунка• 06 февраля 2025
Ответ дляБаба Йога
Ещё больше напиши. Из-за таких как ты блин, прилетело и убило брата
А что такого написала она, что сдают телефоны перед выходом на позицию? Вы не в себе?
Замрійлива• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Тут вже пишуть про кацапський полон..хтось чекає бурята
Я читала , то вообще про плен треш
Глас_Народа• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так, їхав на роботу.
В нього 4 грижі на хребту, але восени 2024 зробили поправки і він вже здоровий для проходження служби
Очень жалко. Дай Бог все будет хорошо с вашим мужем
Нічого вдягти• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так, їхав на роботу.
Вам ще дешево пропонували , вибачте такі вже реаліі
Тишком нишком• 06 февраля 2025
Ответ дляБува і таке
Правда, забирають. Тому що кажуть - вимикайте курва телефони!
А один не вимкне-і прильот.Буде час і місце-вийде на зв´язок.
Ви в це вірите? Не вимкне телефон- і всьо, прильот? Маячня якась. Вже геть з людей дурнів робите...
Тишком нишком• 06 февраля 2025
Ответ дляОце так цабе
Не себя сберегут, а меньше о беспределе смогут родным рассказать.
+1000. А народ ведеться на казочки ...
Мой_ужин• 06 февраля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так, їхав на роботу.
При таких вступних даних бігати в бронежилеті він не зможе, та й ходити теж. Домагайтеся переведення в небойові частини за станом здоров´я. Крім вас, це ніхто не зробить. Взагалі, найкраще зробити операцію, поставити імпланти та оформити третю групу інвалідності.
Ранковий базар• 06 февраля 2025
Стільки коментарів і жодного толкового. Автор, не хвилюйтесь заздалегідь. Ще всі хвилювання - попереду, бережіть нерви. По перше, зв´язку може не бути, по друге, в місцях скупчення - вмикають літачок для своєї ж безпеки. По третє - зараз на позицію виводять не раніше як через 2 тижні як прибув в підрозділ, дається час на злагодження. Телефон можуть забирати, якщо не розуміють попереджень.
Я це пройшла вже. Мій чоловік також зараз в Харківській обл.
Нічого вдягти• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Бо грижі різні. Тільки якщо не ходить, то не беруть. Мій в корсеті. То окрема історія, бо бронік важкий.
Удвоюродного брата грыжи после броника повылазили , сделали операцию и сказали после восстановления на фронт 😞
Тишком нишком• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
О, вже рукаліцо. Сидить отут та кобила, що сумками вивозить їжу з учебки, а хлопцям комбіжир та гнилі яблука.
І в цьому винні буряти?
Мой_ужин• 06 февраля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Чим ближче наша перемога, тим вищі ціни. Восени за тисячу можна було вийти з бусика, за півтори-дві з кам´яної будівлі.
Нічого вдягти• 06 февраля 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не страна, а концлагерь. Сегодня еще одна знакомая позвонила, пришел ее муж в сзч.
Вот пока все оттуда не свалят власть не приструнить тцк. Легче в тюрьме отсидеться, там хоть срок понятен.
Своему сказала, что если заловят не быковать , а сразу, при первой же возможности сваливать в сзч. Есть в плен ближе, то сдаваться не раздумывая.
Из плена может и не вернуться вы конечно загнули , и там совсем не курорт , повезет если в крым попадет а если в челябинск ?
Оце так цабе• 06 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Перемога?)
Мой_ужин• 06 февраля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Ставити імпланти та оформлювати інвалідність. Третю групу реально здобути. Краще так, ніж потрапити під ’град’ у окопі.
Мой_ужин• 06 февраля 2025
Ответ дляОце так цабе
Перемога?)
Неминуча і невідворотна
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляТишком нишком
І в цьому винні буряти?
Ви змініть методичку
Нічого вдягти• 06 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Поки що відновлюється там не тільки грижи а й поранення тоді вже будуть бачить , сказали , ще будеш воювать
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Третя призивна, знов відправлять
Мой_ужин• 06 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Третя призивна, знов відправлять
Знімуть з обліку, якщо докладе певних зусиль. Якщо ні, то служба в тилових частинах. У будь-якому випадку, залишиться живим.
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Зусиль без грошей то таке. Лікар відмовив. Всі знімки є. Ну а про безпеку тилу загнули. Коли в одному місті вдарили по учебці серед обл.центру, то швидкі не встигали вивозити, машина грузова з тілами і живими везла. Вересень(.
А я з косою• 06 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
2 тижні не скрізь дають, а все решта так і є
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Вірю
Ранковий базар• 06 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
Раніше не давали. А тепер є нове положення, згідно якого дається 2 тижні на злагодження.
годовасик• 06 февраля 2025
Ответ дляА я з косою
Родича чоловіка призвали в квітні, в травні вже загинув той хлопець(. На другий день на позиціях.
Ранковий базар• 06 февраля 2025
Ответ дляМой_ужин
Як можна здобути групу, будучі на позиціях? Про це треба було раніше думати. Грижі оперують і при великому розумі і намаганнях можна зробитись придатним на небойових посадах.
Отчебучкина• 06 февраля 2025
Не хвилюйтесь. Може не бути зв´язку, там таке буває. На майбутнє, телефони залишають, коли йдуть на завдання, це звичайна практика. Тому у Вас мають бути номери телефонів всіх, кого тільки можна, від побратимів до командира. На гарячу лінію Міноборони теж можете набирати, вона працює, але там треба давати точну інформацію підрозділа, де служить чоловік. І встановіть Сигнал, всі питання обговорюйте там.