Ніколи раніше не замовляла на Makeup з доставкою з ЄС, а зараз зацікавив товар, що виходить значно вигідніше, ніж з українського складу. Знайшла інформацію за 2022 рік, що при такому замовленні перекидає на оплату в доларах, і, в результаті, з картки списується сума з подвійною конвертацією (більша, ніж вказана в грн під товаром). Хто нещодавно замовляв з доставкою з ЄС, відгукніться - ця схема все ще працює чи буде знята та сума, що була вказана відразу?
Бибер-анонимер• 06 февраля в 23:59
Я заказываю часто из ЕС. Только беру с оплатой при получении. Получаю на НП по цене, что указана на сайте. Ни каких доплат и переводов дополнительных
Ацетилсалициловая кислота• 07 февраля в 06:35
Тільки вчора прийшов заказ з ЄС. 49 грн доставка кур´єра. Ну я оплачувала готівкою при отриманні, в гривнях