Леся Українка• 06 февраля в 19:04
Сайт Alensa, замовляли там контактні лінзи? довго йшли?
Або де в Україні найбільший вибір контактних лінз? Дуже важко знайти лінзи по моєму рецепту
Леся Українка
• 06 февраля в 19:31
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Я замовляю на сайті Ленс делівері (латинськими)
Це український сайт?
Леся Українка
• 06 февраля в 19:50
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вже знайшла) А якими лінзами вы користуєтесь? Бо буду брати перший раз
Я такая - жду трамвая• 06 февраля в 20:19
Ответ дляЛеся Українка
Я пробувала кілька, бауш енд ломб, акувью, і ще якісь, і у мене ніяк не виходило звикнути. Потім порадили біофініті і сталося диво)
Я беру ті, що місяць не знімаючи, але на ніч знімаю і ношу до 2х місяців.
І ще хочу сказати, що якщо вам буде першу добу важко, то не мучте себе, починайте з пари годин. Ну і важливо механічно очищувати лінзи щоразу після зняття (є відео в ютут), так вони не будуть подразнювати.