Садова гойдалка• Изменено 07 февраля в 08:52

Чи ділитесь ви своїми лікарями і тп

Цікаво, чи ділитесь ви своіми контактами класних лікарів, манікюрниць, косметологів і т п в мережі? Саме не з друзями, а з незнайомими по факту вам людьми ( мережа чи колеги- не знаю)
В мене класний ортодонт, знайшла по рекомендації подруги
Але записати до неї дитину ще той квест, а це треба робити кожний місяць ( брекети)
Було таке, що запису чекала три тижні вже з другою дитиною, перший раз на зліпки чекала, потім ще на встановлення пластини
Все розтягнулось на два місяці
Якщо мене будуть просити поділитись контактом- не поділюсь
Те саме помічала з іншими лікарями і майстрами буває

А у вас як?
ШобВам_КакНам• 07 февраля в 09:33
здесь посоветовали гинеколога. Знакомая не близкая,посоветовала парикмахера-10 лет хожу,а парикмахер посоветовала зубного- тоже 10 лет уже.
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 09:35
Ответ дляПсихологічка
Так, ділюсь. І тут на порадниці також. Мені не шкода. Але у більшості менталітет, я напружувалась, шукала, хай й інші свої шишки наб´ють
Поділіться хорошим гінекологом
СамавиховуюКота• 07 февраля в 09:36
Делюсь, конечно, и со мной делятся, и меня рекомендуют, мы как большая еврейская община) такое жлобство типа я не скажу своего ортодонта, потому что не запишусь потом- вообще выше моего понимания. У меня гинеколог с записью наперед, но зато лишнего не назначает, остеопат супер, стоматолог отличный, но запись уже на месяц, то подискиваю нового)) а вот ортодонт ребенку нужен будет чуть позже, медленно поспрашиваю)
ШобВам_КакНам• 07 февраля в 09:36
Ответ дляЧерговий по кухні
Тут рецептом фірмового салату принципово не діляться, раптом мужик втече, а ви про лікарів з чергами :)
я как то поделилась рецептом своего любимого салата,готовлю его лет 15.. обсмеяли,написали гадости- всьо не делюсь)),парикмахера своего здесь советовала тоже
Сиреневенькая• 07 февраля в 09:42
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Отож, потом выслушивать «ой, твой специалист/парикмахер/учитель г-но, лучше бы я к старому пошла» кому это надо))
Ну если взрослый человек не понимает, что это всё индивидуально, и если этот же человек не понимает, что если ему конкретно не подошел доктор, парикмахер, репетитор и не умеет об этом корректно сказать- то зачем общаться с таким придурком? Спасибо, что отсеялись
Сиреневенькая• 07 февраля в 09:46
Ответ дляНа циголках
У вас просто не было таких ситуаций. Это реальное неприятно когда потом тебе рассказывают, что ’мне твой стоматолог плохо сделал’ или ’мы были у того тренера, нам не понравилось’
У меня были. Ответила: я просто дала контакт. За ваше решение пойти к этому тренеру я ответственность не несу.
Черговий по кухні• 07 февраля в 09:51
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну то й що? А я млинцями ділилася, так 75% людей читали дупою, не побачили, що там окрім молока на початку, в кінці додається ще окріп, писали, що виходять оладки :) все одно ділюся, бо рецепт просто бомба, я млинці дуже часто готую.

А як з математики комусь складне завдання вирішую, половина теж не розуміє, як правильне від неправильного відрізнити, ще й сперечаються.

Таке завжди було й буде, треба бути вище цього.
123-08df• 07 февраля в 09:56
ні, ділилась, потім ще й обсирали мої поради
Сиреневенькая• 07 февраля в 09:59
Ответ дляЧерговий по кухні

а млинці тоненькі виходять? ))
Герцогиня• 07 февраля в 10:05
Ответ дляЗ царем в голові
Поделилась с родственницей мужа контактом репетитора по английскому, теперь выслушиваю, нам подняли оплату, а вам не подняли🙈, а почему, а поговори 🤢
То скажіть, що це її відносини з репетитором, нехай сама говорить
Герцогиня• 07 февраля в 10:06
Ответ дляАшолюдискажуть
Неприємно. Виходить, що дитина знайомої тупа, бо ходить до тієї вчительки.
А вам що до чужої дитини? Ну, тупа й тупа
Londa___• 07 февраля в 10:07
Зазвичай ділюся контактами.
І сама часто питаю контакти у інших.
Не було великих конфузів, принаймні я не памʼятаю
Черговий по кухні• 07 февраля в 10:20
Ответ дляСиреневенькая
а млинці тоненькі виходять? ))
Звісно. 500мл молока, 450 г борошна, 2 яйця, 50 оліх, 50 цукру, сіль, 500 окропу.
Ну і окрім того товщина млинців дуже легко регулюється в будь-якому рецепті додатковою рідиною.
ШобВам_КакНам• 07 февраля в 10:24
Ответ дляЧерговий по кухні

Удалено администрацией...
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 10:28
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 07 февраля в 10:29
Ответ дляСадова гойдалка
Удалено администрацией...
корону снимите
Бабуся мороз• 07 февраля в 10:35
Коли мене питають в лічку, то ділюсь. А так от не виставляю назагал, бо нашо мені потім ті очереді
БЦАшка• 07 февраля в 10:37
Ответ дляСапай вазони
Да.
И здесь делюсь.
Хорошо, если по моей рекомендации человеку окажут качественную услугу.
Мені так дали тут контакт гарного лікаря, який можна сказати врятував життя дитині.
Тому я теж ділюсь контактами.
Виняток - якщо лікар сам просить не ділитись, але таке було 1 раз в онкогематології.
З царем в голові• 07 февраля в 10:40
Ответ дляГерцогиня
Просто больше не буду давать контакты своих репетиторов и врачей. Кстати, знаю, ей дали контакты массажиста, а она с ним долго торговалась, массажист возмущался🥴
Черговий по кухні• 07 февраля в 10:44
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Так, це мій девіз!
Клевотница• 07 февраля в 10:56
Поделюсь конечно если человек просит помощи. Хорошего врача бывает очень трудно найти , иногда приходится выкинуть кучу денег перед тем как попадешь к тому кто поможет.
Хвець-тець• 07 февраля в 10:59
Ділюсь контактами. І багато гарних спеціалістів знайшла завдяки тому, що люди діляться.
автор Садова гойдалка • 07 февраля в 11:21
Ответ дляБЦАшка
Тому я теж ділюсь контактами.
Ну це трохи інше все ж
Таким і я ділюсь
От наприклад чудовий лікар є з Верховинної та приймає в Інго
Асланов
Лікар мамолог-онколог
Рекомендую
Карусель-весель• 07 февраля в 15:45
Ответ дляСадова гойдалка
Поділіться хорошим гінекологом
Моя - дорогой гинеколог, поэтому для кого-то это как раз может быть признаком нехорошести. Ибо дорого. Еще и место такое, что неудобно добираться, я туда на такси езжу.
Ирина-61a8• 07 февраля в 17:37
Ответ дляМудрецыха мира
як можна довіряти незнайомій людині? нащо мені її поради та контакти
А что делать? Чему-то доверять все равно приходится если появляются какие-то проблемы. Вот пишут ходите по рекомендациям знакомых. А если они тоже не устраивают? Читаю отзывы в интернете о врачах. Хорошие отзывы это не гарантия что врач окажется хороший. Но все равно это лучше чем ничего. Поэтому приходится надеятся на хорошие отзывы, интуицию и везение.
Психологічка• 07 февраля в 22:36
Ответ дляСадова гойдалка
Поділіться хорошим гінекологом
Якщо в Києві, Бондаренко Ірина Василівна. Печерська жіноча консультація. Є запис через Хелсі. Вона супер лікар
Оно само купилось• 24 февраля в 23:51
Делюсь. Мне всегда хочется хорошим поделиться со знакомыми, незнакомыми. Посоветовать хорошее.
Оно само купилось• 24 февраля в 23:53
Ответ дляЧерговий по кухні

Дайте, будь ласка, рецепт тих млинців. 😋 Я ще у пошуку. У мене ще немає рецепту ідеальних. Сирники є.
Черговий по кухні• 25 февраля в 07:35
Ответ дляОно само купилось
Я, до речі, вчора бачила від іншої людини цей рецепт в темі про масляний тиждень, так всі були в захваті :)))

2 яйця, 500 молока, 50 олії, 50 цукру , 450 борошна, все змішати, додати окріп 500, ще раз замішати і пекти.
Оно само купилось• 25 февраля в 10:22
Ответ дляЧерговий по кухні

Дякую Вам😍 Спробую цей рецепт.