Садова гойдалка• Изменено 07 февраля 2025
Чи ділитесь ви своїми лікарями і тп
Цікаво, чи ділитесь ви своіми контактами класних лікарів, манікюрниць, косметологів і т п в мережі? Саме не з друзями, а з незнайомими по факту вам людьми ( мережа чи колеги- не знаю)
В мене класний ортодонт, знайшла по рекомендації подруги
Але записати до неї дитину ще той квест, а це треба робити кожний місяць ( брекети)
Було таке, що запису чекала три тижні вже з другою дитиною, перший раз на зліпки чекала, потім ще на встановлення пластини
Все розтягнулось на два місяці
Якщо мене будуть просити поділитись контактом- не поділюсь
Те саме помічала з іншими лікарями і майстрами буває
А у вас як?
Все розтягнулось на два місяці
А у вас як?
ШобВам_КакНам• 07 февраля 2025
здесь посоветовали гинеколога. Знакомая не близкая,посоветовала парикмахера-10 лет хожу,а парикмахер посоветовала зубного- тоже 10 лет уже.
Садова гойдалка
• 07 февраля 2025
Ответ дляПсихологічка
Так, ділюсь. І тут на порадниці також. Мені не шкода. Але у більшості менталітет, я напружувалась, шукала, хай й інші свої шишки наб´ють
Поділіться хорошим гінекологом
СамавиховуюКота• 07 февраля 2025
Делюсь, конечно, и со мной делятся, и меня рекомендуют, мы как большая еврейская община) такое жлобство типа я не скажу своего ортодонта, потому что не запишусь потом- вообще выше моего понимания. У меня гинеколог с записью наперед, но зато лишнего не назначает, остеопат супер, стоматолог отличный, но запись уже на месяц, то подискиваю нового)) а вот ортодонт ребенку нужен будет чуть позже, медленно поспрашиваю)
ШобВам_КакНам• 07 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Тут рецептом фірмового салату принципово не діляться, раптом мужик втече, а ви про лікарів з чергами :)
я как то поделилась рецептом своего любимого салата,готовлю его лет 15.. обсмеяли,написали гадости- всьо не делюсь)),парикмахера своего здесь советовала тоже
Сиреневенькая• 07 февраля 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Отож, потом выслушивать «ой, твой специалист/парикмахер/учитель г-но, лучше бы я к старому пошла» кому это надо))
Ну если взрослый человек не понимает, что это всё индивидуально, и если этот же человек не понимает, что если ему конкретно не подошел доктор, парикмахер, репетитор и не умеет об этом корректно сказать- то зачем общаться с таким придурком? Спасибо, что отсеялись
Сиреневенькая• 07 февраля 2025
Ответ дляНа циголках
У вас просто не было таких ситуаций. Это реальное неприятно когда потом тебе рассказывают, что ’мне твой стоматолог плохо сделал’ или ’мы были у того тренера, нам не понравилось’
У меня были. Ответила: я просто дала контакт. За ваше решение пойти к этому тренеру я ответственность не несу.
Черговий по кухні• 07 февраля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну то й що? А я млинцями ділилася, так 75% людей читали дупою, не побачили, що там окрім молока на початку, в кінці додається ще окріп, писали, що виходять оладки :) все одно ділюся, бо рецепт просто бомба, я млинці дуже часто готую.
А як з математики комусь складне завдання вирішую, половина теж не розуміє, як правильне від неправильного відрізнити, ще й сперечаються.
Таке завжди було й буде, треба бути вище цього.
Сиреневенькая• 07 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
а млинці тоненькі виходять? ))
Герцогиня• 07 февраля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Поделилась с родственницей мужа контактом репетитора по английскому, теперь выслушиваю, нам подняли оплату, а вам не подняли🙈, а почему, а поговори 🤢
То скажіть, що це її відносини з репетитором, нехай сама говорить
Герцогиня• 07 февраля 2025
Ответ дляАшолюдискажуть
Неприємно. Виходить, що дитина знайомої тупа, бо ходить до тієї вчительки.
А вам що до чужої дитини? Ну, тупа й тупа
Черговий по кухні• 07 февраля 2025
Ответ дляСиреневенькая
а млинці тоненькі виходять? ))
Звісно. 500мл молока, 450 г борошна, 2 яйця, 50 оліх, 50 цукру, сіль, 500 окропу.
Ну і окрім того товщина млинців дуже легко регулюється в будь-якому рецепті додатковою рідиною.
ШобВам_КакНам• 07 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Удалено администрацией...
Садова гойдалка
• 07 февраля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 07 февраля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Удалено администрацией...
корону снимите
Бабуся мороз• 07 февраля 2025
Коли мене питають в лічку, то ділюсь. А так от не виставляю назагал, бо нашо мені потім ті очереді
БЦАшка• 07 февраля 2025
Ответ дляСапай вазони
Да.
И здесь делюсь.
Хорошо, если по моей рекомендации человеку окажут качественную услугу.
И здесь делюсь.
Мені так дали тут контакт гарного лікаря, який можна сказати врятував життя дитині.
Тому я теж ділюсь контактами.
Виняток - якщо лікар сам просить не ділитись, але таке було 1 раз в онкогематології.
Тому я теж ділюсь контактами.
З царем в голові• 07 февраля 2025
Ответ дляГерцогиня
Просто больше не буду давать контакты своих репетиторов и врачей. Кстати, знаю, ей дали контакты массажиста, а она с ним долго торговалась, массажист возмущался🥴
Черговий по кухні• 07 февраля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Удалено администрацией...
Так, це мій девіз!
Клевотница• 07 февраля 2025
Поделюсь конечно если человек просит помощи. Хорошего врача бывает очень трудно найти , иногда приходится выкинуть кучу денег перед тем как попадешь к тому кто поможет.
Хвець-тець• 07 февраля 2025
Ділюсь контактами. І багато гарних спеціалістів знайшла завдяки тому, що люди діляться.
Садова гойдалка
• 07 февраля 2025
Ответ дляБЦАшка
Тому я теж ділюсь контактами.
Ну це трохи інше все ж
Таким і я ділюсь
От наприклад чудовий лікар є з Верховинної та приймає в Інго
Асланов
Лікар мамолог-онколог
Рекомендую
Таким і я ділюсь
Асланов
Лікар мамолог-онколог
Рекомендую
Карусель-весель• 07 февраля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Поділіться хорошим гінекологом
Моя - дорогой гинеколог, поэтому для кого-то это как раз может быть признаком нехорошести. Ибо дорого. Еще и место такое, что неудобно добираться, я туда на такси езжу.
Ирина-61a8• 07 февраля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
як можна довіряти незнайомій людині? нащо мені її поради та контакти
А что делать? Чему-то доверять все равно приходится если появляются какие-то проблемы. Вот пишут ходите по рекомендациям знакомых. А если они тоже не устраивают? Читаю отзывы в интернете о врачах. Хорошие отзывы это не гарантия что врач окажется хороший. Но все равно это лучше чем ничего. Поэтому приходится надеятся на хорошие отзывы, интуицию и везение.
Психологічка• 07 февраля 2025
Ответ дляСадова гойдалка
Поділіться хорошим гінекологом
Якщо в Києві, Бондаренко Ірина Василівна. Печерська жіноча консультація. Є запис через Хелсі. Вона супер лікар
Оно само купилось• 24 февраля 2025
Делюсь. Мне всегда хочется хорошим поделиться со знакомыми, незнакомыми. Посоветовать хорошее.
Оно само купилось• 24 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Дайте, будь ласка, рецепт тих млинців. 😋 Я ще у пошуку. У мене ще немає рецепту ідеальних. Сирники є.
Черговий по кухні• 25 февраля 2025
Ответ дляОно само купилось
Я, до речі, вчора бачила від іншої людини цей рецепт в темі про масляний тиждень, так всі були в захваті :)))
2 яйця, 500 молока, 50 олії, 50 цукру , 450 борошна, все змішати, додати окріп 500, ще раз замішати і пекти.
Оно само купилось• 25 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Дякую Вам😍 Спробую цей рецепт.