Забризкана водою• 07 февраля в 18:26

Стоматолог імплантолог сказав шо на 6 зубі тонка кістка- але все рівно туди буде

Встановлювати імплант
Мені якось стрьомно((
Паспортний стіл• 07 февраля в 18:28
І шо? Ту відповідь знають краще, ніж лікар, котрий вас оглядав?
Organic• 07 февраля в 18:29
Не хвилюйтесь. Я нещодавно встановлювала 4 імпланти одразу - на 1 підсипав (хоча не планував ) трохи кістки . Я вже ж коронками , все позаду . Тому якщо треба - лікар в процесі операції може теж так зробить
Чай не пью, только кофе• 07 февраля в 18:29
Є допустима товщина кістки в яку можна встановити імплант. Вам сказали, яка допустима і яка у вас? Якщо вам нічого в точних деталях не розповіли про лікування, то знайдіть іншого лікаря
Алка ЭС• 07 февраля в 18:35
мені також так робили. Не хвилюйтесь.
автор Забризкана водою • 07 февраля в 18:44
Ответ дляАлка ЭС
мені також так робили. Не хвилюйтесь.
Тобто була у вас тонка кістка і вони все нормально зробили?
Алка ЭС• 07 февраля в 18:47
Ответ дляЗабризкана водою
Так, все добре, поставили два імпланта в цей проміжок з атрофірованою кісткою. Головне - не запускайте, бо через якийсь проміжок часу є вірогідність того, що буде неможливо поставити. А знімні ж не хочеться...
автор Забризкана водою • 07 февраля в 18:49
Ответ дляАлка ЭС
А як називається ваш імплантат мегаджен?
автор Забризкана водою • 07 февраля в 18:51
Ответ дляАлка ЭС
Скажіть будь ласка а лікар хірург імплантували він встановлює шаблон навігаційний
Вони там якось роблять цей шаблон щоб знати під яким кутом поставити імплантат
Алка ЭС• 07 февраля в 18:53
так, скануюють вашу щелепу , роблять шаблон, а потім вже постійну модель
Алка ЭС• 07 февраля в 18:53
не скажу, бо в мене погана пам’ять на назви медичні (ліки, виробники). А також квіти, рослини)))
автор Забризкана водою • 07 февраля в 18:55
Ответ дляАлка ЭС
Скажіть будь ласка а вам відразу ставили коронки через декілька днів тимчасові
Чи ви 3 місяці ходили без коронки?
Алка ЭС• 07 февраля в 18:57
Ответ дляЗабризкана водою
Чи ви 3 місяці ходили без коронки?
ходила 3 місяці без коронок. Приживалися імпланти. А потім примірка шаблону - і через пару днів встановили постійний міст
Anna-ae39• 07 февраля в 19:11
Мені робили нарощування кістноі тканини,але зуба не було 15 років ..
Скіфська пектораль• 07 февраля в 20:47
Кістку можна наростити. У мене з одного боку товщина дозволила встановити імплант, з іншого - наростили
автор Забризкана водою • 07 февраля в 20:49
Ответ дляСкіфська пектораль
В день установки імпланта можна наростити? Чи то треба завчасно робити?
Скіфська пектораль• 07 февраля в 20:51
Ответ дляЗабризкана водою
Мені робили одномоментно. Щока трохи напухла, але все терпимо. Ліки та гігієна, дотримувалась рекомендацій лікаря. Імпланти Штрауман ставила
автор Забризкана водою • 07 февраля в 21:10
Ответ дляСкіфська пектораль
А ваш лікар випадково не в Києві? Як фамілія?
Скіфська пектораль• 08 февраля в 13:34
Ответ дляЗабризкана водою
Я робила в клініці Дарлін у 2019 році. Імплантолог Чернюк (чи Черненко - вже не памʼятаю). Зараз там інший лікар. За нього нічого не скажу