Агент Пинкертона• 07 февраля в 18:44

Як ви ставитеся до жінок, які спеціально полюють на багатих чоловіків?

Зліпок ступні• 07 февраля в 19:14
Автор, розірвіть шаблони. Почніть полювати на бомжів.
Хомо_сапиенс• 07 февраля в 19:15
Ответ дляПродавчиня кіз
і шо далі? живуть разом?
Мы не знаем. Никто особо не интересуется его жизнью. Всем пофиг на него. Гавно само себя вынесло и чудненько.
Лепетун• 07 февраля в 19:46
Ответ дляНеГолосую
а чего разошлись?
Честно-хотела замуж и ребенка. Сделала все правильно, не жалею
Зоркая Зорро• 07 февраля в 19:50
Жалею только, что моё время прошло для этого)))
Білка в колесі• 07 февраля в 19:51
Бажаю їм вдалого полювання
Вумна вутка• 07 февраля в 19:55
Отношусь с пониманием. Всегда интересно продолжение.
Вот, она, значит, изловила богача. Настоящего , не дутого.
Богачи, как правило, прошаренные, умные и хитрые.
Что дама получит в результате охоты?
Зупка_цем• 07 февраля в 20:58
Ну, они то могут охотится и убить дичь, но их внуки могут просить от недостачи...
Бандитка Сью• 07 февраля в 21:00
Ответ дляВумна вутка
Что дама получит в результате охоты?
В мене є пару таких знайомих. Минула дружина олігарха та минула дружина відомого українського футболіста. Ну дівки багато отримали. Одна будинок в Іспанії вартістю 1 млн євро мінімум + бізнес, квартиру в Лондоні, машини. Друга отримала квартиру в Дубай. І знову таки свій бізнес. У всіх залишилося купа прикрас і шмоток. Причому коли я кажу прикраси, то я маю на увазі годинники по 100 000 баксів. Доречі, одна з цих дівчат уже вдруге вийшла заміж. Але тепер у неї український бандит- олігарх. Особливо це цікаво, враховуючи, що деякі її подружки- моделі розказують, що вона в Азії починала з експорту. Тому так...з проститутки в Азії до бізнесвумен з хоча б 2-3 млн.баксів і бізнесом в Дубай наче і непогано
Вумна вутка• 07 февраля в 23:49
Ответ дляБандитка Сью
Футболисты- олигофрены, будем называть вещи своими именами)
Однако, никогда не поверю, что дева- охотница за богачами смогла развести на бизнес) денежку или украшение за секс-да, святое.
Бандитка Сью• 07 февраля в 23:52
Ответ дляВумна вутка
Розвела на бізнес вона його ще в шлюбі все-таки є різниця: переспати пару разів чи вийти за нього заміж і народити йому дитину. Вона вибрала другий варіант) а потім зробила те саме з іншим олігархом. Її фото повно в інтернеті. Красива дівчина. І не дурна. Велика жага грошей і красивого життя