ПробілНеПрацює• Изменено 07 февраля в 19:29

Наверное неправильно сдала анализы, гипотиреоз

Добрый вечер, советчицы
Обычно сдавала ттг одно только ,в этот раз врач назначила ттг ,т4 свободный, ат тпо
Я выпила таблетку л тироксин до анализа, знаю что на ттг это не влияет
Потом уже вспомнила ,что перед сдачей на Т4 нельзя пить тироксин
Но уже сдала анализы
Т4 свободный будет неправильный результат?
Как Вы сдаёте гормоны щитовидной железы при приёме л тироксина ,эутирокса ?
тогдалия• 07 февраля в 19:39
нічого там не зміниться від однієї таблетки!
ИМХОля• 07 февраля в 20:07
Т4 це неактивний гормон, він не використовується в організмі, а в залежності від потреби або стану організма трансформується або в fT3 або в rT3.

тому для аналіза на вільний Т4 не має значення чи ви прийняли таблетку перед аналізом чи ні :)
мені завжди цікаво чому лікарі в більшості не паряться тим щоб призначити правильні аналізи людині. я коли вперше пішла до ендокринолога то він мені все що тільки можна призначив, я тепер хоч знаю які у мене були початкові аналізи і чого я досягла або де стратила.
зазвичай же лікарі обмежуються ТТГ, рідко призначають АТПО і fT4, і таке враження що про fT3 вони взагалі не в курсі.
а тим часом якщо АТПО підвищені то ТТГ взагалі не має ніякого сенсу, а от вільні Т4 і Т3 покажуть що там з конверсією. може людині взагалі л-тироксин або еутирокс не можна, бо буде тільки гірше, а потрібен препарат з Т3, або взагалі NDT
Джонсонюк• 07 февраля в 20:21
Ответ дляИМХОля

А что именно покажет, что л-тироксин нельзя? И почему ттг не имеет сенса при атпо?
У меня повышены атпо, но назначают только ттг раз в полгода для контроля...
Я инженер, меряю от 1• 07 февраля в 20:50
Ответ дляДжонсонюк
Не підкажу вам, що мала на увазі авторка того посту, самій цікаво почитать. Атпо здають тільки один раз, якщо він підвищений, то здавать його вже не ма сенсу, бо вже ясно, що шурує запалення щитовидки. Далі контролюють ттг, бо він реагує на зміни в т3 і т4. От коли поїхав ттг тоді вде призначать т3 і т4, що подивитись в яку сторону рухатись в лікуванні.
ИМХОля• 07 февраля в 22:29
Ответ дляДжонсонюк
тому що ТТГ це гормон гіпофіза, в гіпофізі конверсія Т4 в Т3 відбувається завжди нормально.
при аіт порушена конверсія в печінці, і про це скажуть вільний Т4 (який в нормі має бути в середині референса) і вільний Т3 (який в нормі в самому верху референса). якщо Т4 більш-менш нормальний а Т3 низький - це означає що вільний Т4 в печінці перетворюється на антагоніста rT3, реверсивного Т3. і людина приймає гормон Т4, а їй стає гірше, лікар збільшує дозу - ще гірше. і так до жирового гепатоза
ИМХОля• 07 февраля в 22:30
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Т3 не призначають. ви його навіть в аптеках не купите ні у нас ні в Європі.

доводиться купувати контрабанду :)

АТПО це не в щитовидці запалення а в кишечнику.
Джонсонюк• 08 февраля в 08:26
Ответ дляИМХОля
Спасибо за ответ. То есть мне надо сдать свабодный т4 и свободный т3. Ттг вообще не значит ничего?
Я сейчас ничего не принимаю, потому что ттг обычно 2,5-3. Но чувствую себя не очень. И не пойму с чем связано, щитовидка или вообще что-то другое...
Если т3 и т4 будут не в норме, то бобсь мне все равно ничего не назначат(( Я не в Украине, и тут очень неохотно лекарства выписывают. У меня ферритин например 6. Железо не хотят выписывать, потому что норма от 5. И он у меня типа в норме((
Может подскажете что можно купить самой для поддержки щитовидки? Может бады какие-то? Я вижу вы в теме..
ИМХОля• 10 февраля в 13:12
Ответ дляДжонсонюк
феритин добре піднімає вітамін В12, я приймаю 1000 в день, феритин у мене 128 :)
в Україні теж призначають тільки Т4 (л-тироксин або еутірокс), Т3 я сама знаходжу в інтернеті турецький і купую.
базовий список ось такий, самі купуйте на iHerb :)
ИМХОля• 10 февраля в 13:14
Ответ дляДжонсонюк
добре було б побути рік на аутоімунній дієті, крім того що на картинках ще виключити цукор і замінники, алкоголь, куріння.
СирОжино пирОжино• 16 февраля в 09:25
Ответ дляИМХОля
Так а Ви як почали Т3 приймати, схудли? Дякую
Це Т3 типу висушена щитовидка теляти?
ИМХОля• 17 февраля в 11:59
Ответ дляСирОжино пирОжино
Це Т3 типу висушена щитовидка теляти?
висушена щитовидка це препарати NDT. я б краще їх приймала бо там усі 4 гормони є - Т1, Т2, Т3 і Т4, але їх везуть з Таіланду здається, вони завжди дорогі були а зараз через війну стали скажено дорогі.
не схудла. поки що компенсувала нестачу, тепер потрібно прибрати причину запалення в кишківнику, а це на рік дієта АІП. морально готуюсь і з березня почну