БезникаЯ• 13 января в 22:45
Эутирокс. Ваше самочувствие при приеме, побочки.
Добрый вечер . Здала анализы : ТТГ 14,8 ; Т3 и Т 4 в норме. За щз наблюдаю давно , каждые 6 мес анализы , есть много узлов. Но лечение никогда не назначили, кроме селена и железа ( феритин 7) .
Сегодня была у эндокринолога , назначил эутирокс 75 мг ( начинать с половинки).
Я гормоны никогда в жизни не принимала , боюсь я их. Но , усталость , мёрзну постоянно , тахикардия по ночам , упадок сил - уже не могу так жить .
Купила таблетки , завтра хочу начать.Но начиталась в интернете всего разного о побочках.
Кто на эутироксе , как вы себя чувствуете , помог ли вам нормализовать ттг , это на всю жизнь теперь или отменят через время? Спасибо
Сіґеле-міґеле• 13 января в 22:48
Гормоны бывают разные.
Эутирокс в правильно подобранной дозе побочек не дает.
Я пані прохана...• 13 января в 22:48
Я вже бл. 15 років приймаю. Все норм. Доза збільшилася за цей час. Але без гормонів відчуття як щось душить. У вас дуже високий ттг. Чому раніше нічого не призначали? Чого конкретно боїтеся від еутироксу? Мерзнути я не перестала і сил більше не з´явилося. Але з еутироксом почуття краще.
Оксана -1f11• 13 января в 22:50
Приймаю еутірокс 15 років, все добре. Так що не бійтеся, починайте з невеликої дози, потроху збільшуйте, бо велика доза може важко переноситись (серцебиття сильне).
Сіґеле-міґеле• 13 января в 22:50
Я вам больше скажу. Да, это на всю жизнь. Но моей сестре удалили ЩЗ в 20 лет, она с тех пор на эутироксе, и родила двоих детей. Сейчас ей 35
Кашпо• 13 января в 22:51
Ответ дляЯ пані прохана...
А ви яку дозу зараз приймаєте?
Горлаю зрання• 13 января в 22:51
Тоже пью эутирокс все ок пока, но я в маленькой дозе пью пока ( 37 )
БезникаЯ
• 13 января в 22:57
Ответ дляЯ пані прохана...
Раньше ттг колебался в диапазоне 4- 5 , не назначили ничего , просто наблюдать.
Сунуся в чужі справи• 13 января в 22:57
Ответ дляСіґеле-міґеле
Не факт,що на все життя .Мама пила деякий час,потім не потрібно стало.Різні випадки бувають.Зараз просто контролює аналізи і узі
Сунуся в чужі справи• 13 января в 22:59
Ответ дляБезникаЯ
В сина, коли не вистачало гормона,з´явився вузол.Тому 4-5 також високий.Страшніше не пити гормон,потім наслідки для всього організму
Банан-барабан• 13 января в 23:00
Приймаю вже 2 роки. Починала з 25, потім 50 через місяць, потім +12,5 і так поступово дійшла до 75. На ньому я людина, жива, з нормальною шкірою, без закрепів та набряків. ТТГ 0,7
Авторе, у вас високий ТТГ, вам треба починати прийом, тому як наслідки гіпотиреозу це не жарти. Слухайтесь лікаря, поступово збільшуйте дозу до оптимальної
БезникаЯ
• 13 января в 23:00
Ответ дляЯ пані прохана...
Боюсь тревожности , тахикардии , проблем с желудком. Об этих побочках в гугле везде пишут. Я и так тревожный человек , иногда бывают ПА . Не хочу чтоб это усугубилось.
Я пані прохана...• 13 января в 23:02
Ответ дляБезникаЯ
Тахікардія вже у вас є. Тривожність, ПА - це з головою треба працювати. Шлунок-не знаю.
Банан-барабан• 13 января в 23:02
Ответ дляБезникаЯ
Дивно. При такому ТТГ у комбінації з вузлами мали призначити тироксин. Якщо ТТГ більше за 2,5 то є стимуляція росту вузлів
БезникаЯ
• 13 января в 23:03
Ответ дляСунуся в чужі справи
Я не в Украине живу , и здесь 4- 5 считают не высоким , назначают гормоны уже после ттг выше 10. Я знаю , что 4- 5 уже много и ходила до 3 эндокринологов с такими показателями и ни один не назначил еутирокс .
Банан-барабан• 13 января в 23:03
Ответ дляСунуся в чужі справи
Так, моя бабуся десь після 65-70 припинила прийом. Але в неї взагалі була доза 25
БезникаЯ
• 13 января в 23:04
Ответ дляБанан-барабан
Спасибо !
Сунуся в чужі справи• 13 января в 23:06
Ответ дляБезникаЯ
В мене все життя проблеми зі шлунком,але саме від тироксина ніколи не було проблем.
Дама_с_караваем• 13 января в 23:07
Я перешла с эутирокса на л-тироксин. По сути, это тоже самое, но у меня от эутирокса болел желудок.
БезникаЯ
• 13 января в 23:07
Ответ дляБанан-барабан
Это у нас дома так . Тут все иначе увы. Узлов у меня 9 и есть большие . 7 лет наблюдаю , знаю анализы каждые 6 месяцев. Один раз селен назначили пить и транквилизатор cloxam от тревожности и тахикардии. Вот так .
Банан-барабан• 13 января в 23:12
Ответ дляБезникаЯ
Тобто тривожності без еутиррксу ви не боєтесь, а те що вона скоріш за все зникне на тиррксині ви боїтесь? Один з симптомів гіпотиреозу це депресія
Залишайте всі свої побоювання і починайте лікування. Через 2-3 місяці побачите світ в інших барвах. Я через місяць відкрила очі, через 2 місяці почала швидше рухатись. Єдине що не повернулось це моя вага. Я стрімко набрала і це було останньою краплею перед здачею аналізів.
Играю у края• 13 января в 23:14
Ответ дляБезникаЯ
Так это без него будет, а он наоборот поможет
интайм_не_предлагать• 13 января в 23:18
Ответ дляЯ пані прохана...
125мг
Ви б померли,мабуть,аби пили таку дозу)))). розберіться.
БезникаЯ
• 13 января в 23:20
Ответ дляБанан-барабан
Я тоже набрала с августа 6 кг, притос что питание и образ жизни не менялся . Ну , мне и так плохо от ревожности и ПА , то да , начитавшись о побочках я боюсь что будет хуже , поэтому решила узнать здесь на форуме опыт приёма эутирокса.Гугл это одно , а живые люди это другое .
Вот почитала коменты , вижу что ничего ужасного у ответивших не произошло , только лучше стало . Буду завтра начинать .
Спасибо вам за ответ и совет.
Ласую колобками• 13 января в 23:23
Автор, сердце вы обследовали?
Тахикардия обычно при гипертиреозе, а не гипо
И высокий ТТГ от высокого кортизола, и тревожность от него же, и вес набирается тоже
Тем более т4 и т3 у вас в норме, не нужен вам эутирокс, нужно налаживать жизнь, питание, сон, спорт
Банан-барабан• 13 января в 23:25
Ответ дляБезникаЯ
Спасибо вам за ответ и совет.
В мене за червегь та липень по +1 кг та за серпень +3 кг. І це при тому, що я всього 54 важила. І за літо стала майже 60 кг. На моєму малому зрості це дуже помітно було. Та й вдягнути восени нема чого було, це фактично на розмір. Не знаю як ви, а я майже не могла рухатись, я стомлювалася просто від того, що йшла пішки від машини до ліфта, приходила і лягала, навіть не вечеряла. Вночі погано спала, прокидалась до 5 разів за ніч. Страшно згадувати
Ласую колобками• 13 января в 23:25
Ответ дляБезникаЯ
Спасибо вам за ответ и совет.
Где же лучше стало???
’Мерзнути я не перестала і сил більше не з´явилося. Але з еутироксом почуття краще.’
Это вам писали выше
Банан-барабан• 13 января в 23:26
Ответ дляЛасую колобками
Автор, сердце вы обследовали?
А ви уточнювали в якій саме нормі Т3 та Т4? Як правило вони на нижній нормі. Кортизол не підніме ТТГ до таких значень. Якби то було 5-6, то ще можна про це думати
БезникаЯ
• 13 января в 23:31
Ответ дляБанан-барабан
Т3 - 3.8 ( норма в пределах 2.0- 4.4)
Т4- 1 ( норма в пределах 0.6- 1.7)
В пределах нормы по европротоколу .
Т4- 1 ( норма в пределах 0.6- 1.7)
В пределах нормы по европротоколу .
БезникаЯ
• 13 января в 23:34
Ответ дляЛасую колобками
Автор, сердце вы обследовали?
Да , в июне , кардиограма , узи и холтер. Все хорошо.