svehachka• Изменено 07 февраля в 20:33

Оцінка з алгебри 7 клас

Дуже прошу висловити думку вчителя з математики - чи справедливо виставлена оцінка 4 (по 12 бальній системі) за самостійну роботу. 3 завдання не встиг виконати
meatlug• 07 февраля в 22:31
Ответ дляanabelia
Чому друге завдання неправильно, дівчата? По формулі правильно і що там розписувати?
.
Натусик Я• 07 февраля в 22:35
Ответ дляMerlana
А вы уважно дивилися?
Так, уважно.Не правильно там все.Приклад 1 в завданні 2 , там повинно бути (с-8) 2 і не як інакше.Зовсім не та формула.
Merlana• 07 февраля в 22:39
Ответ дляНатусик Я
(С-8)²=(с-8)(с-8)
meatlug• 07 февраля в 22:40
Ответ дляНатусик Я
Я пригледілась - там завдання саме подати у вигляді добутку, тому він розгорнув квадрат.
В принципі, дискутивна оцінка.
Натусик Я• 07 февраля в 22:44
Ответ дляMerlana
(С-8)²=(с-8)(с-8)
Ні, квадрат різниці не так розкладається.
Натусик Я• 07 февраля в 22:47
Ответ дляMerlana
(С-8)²=(с-8)(с-8)
Ось так квадрат різниці.І ніяк інакше
Натусик Я• 07 февраля в 22:48
Ответ дляmeatlug
В принципі, дискутивна оцінка.
Та ні там просто незнання формул скорочення.Як ті дужки розкрите не вийде тот приклад який був з початку в завданні
meatlug• 07 февраля в 22:49
Ответ дляНатусик Я
Він згорнув формулу до квадрата різниці, а потім розклав на множники, пропустивши в запису крок згортання формули.
Незрозуміла тоді відповідь вчительки. Можливо, від неї було завдання усно, не за роздруківкою.
meatlug• 07 февраля в 22:53
Ответ дляНатусик Я
Вийде. Бо знаки однакові.
Але це не пояснює, чому у вчительки квадрат, а не добуток.
Лена Кор• 07 февраля в 23:01
Ответ для_Lary_
Обґрунтуйте, будь ласка
Я теж це помітила, але вже не стала чіплятися.
Варіанта 2:
1. або списав без роздумів
2. неохайність, поставив маленьку дужку, а потім зверху виправив.
Лена Кор• 07 февраля в 23:07
Ответ для_Lary_
Обґрунтуйте, будь ласка
Тут теж не зрозуміло: або неуважність, то такий ’+’ вийшов, або у когось списував і написав 76.
Лена Кор• 07 февраля в 23:09
Автор так і не відповіла про семестрову.
автор svehachka • 08 февраля в 10:56
Ответ дляanabelia
(С-8)*(С-8)=(С-8) в квадраті? В чому питання? У вчителя такі самі відповіді. Чому син не запитав? Я завжди цікавилася чому оцінка нижче і що неправильно.
Вони на цьому тижні онлайн. Він запитав в СМС, але у відповідь нічого.
Лена Кор• 08 февраля в 15:11
Ответ дляsvehachka
Какая семестровая у сына?
автор svehachka • 10 февраля в 12:55
Ответ дляЛена Кор
Какая семестровая у сына?
Лена Кор• 10 февраля в 13:02
Ответ дляsvehachka
Маловато...
Если с/р была онлайн, тогда возможно она не поверила, что он все задания сам сделал правильно.
автор svehachka • 10 февраля в 14:19
Оцінки з алгебри за 1 симестр: 2 (С/р), 8, 6 (С/р), 6, 7 (Зош), 6 (*), 7 (*), 3 (*), Н, Н, 9 (С/р), 7, 5 (С/р), п/п (С/р), п/п, Н, 7, 8 (С/р), 7 (Зош), 7 (ГР1), 4 (ГР3), 5 (ГР2), Н, 9 (С/р), 8 (Зош), 9, хв (С/р), Н, 8, 5 (С/р), 2 (ГР3), 5 (ГР1), 6 (Зош), 3 (ГР2), 5 (Сем), 3 (ГР3), 5 (ГР2), 6 (ГР1)
Лена Кор• 10 февраля в 16:49
Ответ дляsvehachka
Дивно, але ж виходить 6 середня, а не 5.