svehachka• Изменено 07 февраля в 20:33

Оцінка з алгебри 7 клас

Дуже прошу висловити думку вчителя з математики - чи справедливо виставлена оцінка 4 (по 12 бальній системі) за самостійну роботу. 3 завдання не встиг виконати
oksini80• 07 февраля в 20:53
Ответ дляvalentyn_a
да канєєєшно)))
Ви вважаєте, що вірно?)))
Lulo• 07 февраля в 20:55
Правильно зроблено друге завдання.
Квадрат суми і квадрат різниці можна записати і так, як Ваша дитина записала.
Лена Кор• 07 февраля в 20:56
Ответ дляsvehachka
Так в завданні написано подати у вигляді добутку
То взагалі написали, що формула інша.
Можна і так і як квадрат суми/різниці написати. Від вчительки залежить, як вона рахує.
Romashka5577• 07 февраля в 20:56
Я не учитель, но из 8 только 5 сделал, те половина, а сколько времени дали? Мне кажется, оценка справедлива
Павела• 07 февраля в 20:57
Ответ дляsvehachka
Ось так правильно, написала вчитель. Нічого не розписувала
3 завдання по 4 бали. Він зробив правильно одне. Оцінка 4 бали.
автор svehachka • 07 февраля в 20:59
Ответ дляRomashka5577
10 хв
Lulo• 07 февраля в 20:59
Ответ дляПавела
Дитина виконала два завдання правильно. Моя думка - 6 балів за цю роботу, бо дійсно завдання не на 12 балів, а на 9.
valentyn_a• 07 февраля в 21:00
Ответ дляsvehachka
спитайте вчительку,друге завдання- то у вигляді добутку в неї записано?!
_Lary_• 07 февраля в 21:01
Друге завдання виконано неправильно 1-й приклад.
Всього три номери, тобто на кожен по 4б.
Справедлива оцінка 6-7б
anabelia• 07 февраля в 21:02
Чому друге завдання неправильно, дівчата? По формулі правильно і що там розписувати?
Lulo• 07 февраля в 21:02
Ответ для_Lary_
Справедлива оцінка 6-7б
Друге завдання виконано ідеально, правильно, подано у вигляді добутку, як вимагалося.
anabelia• 07 февраля в 21:05
(С-8)*(С-8)=(С-8) в квадраті? В чому питання? У вчителя такі самі відповіді. Чому син не запитав? Я завжди цікавилася чому оцінка нижче і що неправильно.
_Lary_• 07 февраля в 21:07
Ответ дляLulo
Ні, у першому у перших дужках зайвий мінус.
Решта, так, правильні. Вимагалося подати добутком, можна й так,а не за формулою
nova_mama• 07 февраля в 21:07
Ответ дляoksini80
Друге завдання невірно. Тобто з трьох лише одне вірно. Оцінка справедлива
Що там не так? Добуток.
Павела• 07 февраля в 21:08
Ответ дляLulo
Якщо друге правильно, тоді оцінка має бути 8, якщо робота на 12. Якщо на 9, то 6.
Lulo• 07 февраля в 21:08
Ответ дляanabelia
Половина порадниці знають тему ’Формули скороченого множення’ приблизно так, як вчитель математики вашої дитини
Lulo• 07 февраля в 21:12
Ответ для_Lary_
Ви не в темі.
Павела• 07 февраля в 21:12
Ответ дляLulo
так, я в школі алгебру знала на 5. Зараз з малим періодами повторюю. Але він в 6 класі, до цих формул ще не дійшли) А я по правді вже не пам´ятаю всіх правил. Потрібно повторювати.
Лена Кор• 07 февраля в 21:14
Можна ще тут доколупатися.
За самостійні 12 балів не ставлять. Можливо, якщо є додаткове завдання на 12 балів. Або якщо розв´язав ще декілька прикладів (правильно!!!) з іншого варіанту.
Завдання завжди по складності ідуть: 1 - найлегше.
11 балів подилити на 3 завдання й помножити на 2 (правильних), як раз виходить 7 і 1/3, тобто 7 балів.
Тому думаю, що оцінка правильна.
anabelia• 07 февраля в 21:14
Два завдання виконано правильно. Чи списував чи ні це інше питання.12/3*2=8, це якщо робота на 12, але така робота, то не 12, знімаємо бал за неохайність і виправлення, виходить 7, ну в крайньому випадку 6. Чому чотири? можливо тому, що друге завдання все ж таки треба було розписувати за формулою. Але подібні питання до вчителя, у кожного свої вимоги. Можливо при підготовці робили подібні завдання. Збиває подати у вигляді добутку у другому завданні-я б також розписала так, як син автора.
anabelia• 07 февраля в 21:16
Ответ дляЛена Кор
Можна ще тут доколупатися.
Тому думаю, що оцінка правильна.
Так у сина автора оцінка 4, а не 7
Лена Кор• 07 февраля в 21:22
Ответ дляanabelia
Так у сина автора оцінка 4, а не 7
Тоді скоріш за все у другому завданні все ж таки квадрати треба було ставити!
Знов таки ж: від вчительки все залежить! Якщо вона знає рівень учня і бачила, що він списував, то могла поставити меньшу оцінку, щоб собі нерви не витрачати.
Якщо учень розуміє тему, то за 10 хвилин він за тією ж схемою міг би і 3 завдання зробити!
Тут приклади меньше ніж на хвилину кожний (якщо знаєш формули).
Лена Кор• 07 февраля в 21:25
Автор, а яка оцінка у дитини за семестр?
_Lary_• 07 февраля в 21:28
Ответ дляLulo
Ви не в темі.
Обґрунтуйте, будь ласка
Merlana• 07 февраля в 22:21
Ответ дляНатусик Я
Так, не розписав однорідні члени, не підкреслив що з чим групиє, які формули скорочені задіяв..Це з ГДЗ списано
Які однорідні? Там нічого не групується. Формули ніхто і ніколи не пише
Merlana• 07 февраля в 22:22
Ответ дляmeatlug
2 завдання зроблене неправильно.
Там квадрат різниці(суми), а не різниця(сума) квадратів.
Там і є квадрат. Дужки однакові
Merlana• 07 февраля в 22:23
Ответ дляoksini80
Чому друге невірно? Квадрат подав у вигляді добутку однакових множників
Merlana• 07 февраля в 22:25
Ответ дляАурелиа
тому що це формула квадрата суми/різниці, а не різниці квадратів
Там не має різниці квадратів у другому. В дужках написано однаковий знак
Merlana• 07 февраля в 22:28
Ответ дляНатусик Я
2 завдання все неправильно Не та формула скорочення.
А вы уважно дивилися?
Merlana• 07 февраля в 22:29
Ответ дляПавела
Два