Свисток ля-минор• 07 февраля 2025

У кого коньюктивит длился больше месяца? Незнаю уже что делать..

У взрослого во время болезни начался коньюктивит. Думаю был аденовирус. Вначале один глаз, потом второй. И вот второй не могу вылечить. Уже 3 назначения прошла. 13 февраля будет 2 месяца. Это что не лечится и что делать? Окомистин, тобрекс, фармадекс, мази разные, гели, окоферон, броксинак. Квпаю хорошо, бросаю и все возвращается.
So_so• 07 февраля 2025
Нужно пойти к офтальмологу и до него сдать посев из глаза
Вельми шановна• 07 февраля 2025
У мене. Три рази перепризначали лікування, щодня прасувала наволочку, витиралася тільки паперовими рушниками. Але з часом пройшло і тепер я думаю, що то був алергічний.
автор Свисток ля-минор • 07 февраля 2025
Ответ дляSo_so
Я же написала, что ходила 3 раза. Сдать можно, если дней 10 не капать, а я постоянно капаю
Ответ дляВельми шановна
Він у вас був не на фоні хвороби?
Вельми шановна• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Він у вас був не на фоні хвороби?
Та ні, взагалі взявся ні з чого.
So_so• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Если у Вас там активная инфекция, то и так посеется. Прекратите капать и как начнутся выделения, сразу сдавайте
Ответ дляSo_so
Выделения нету. Просто красно а с одного края и жжение
Ответ дляВельми шановна
Та ні, взагалі взявся ні з чого.
А у мене на фоні хвороби. Лікар каже ковід а або аденовірус був, школа був фронтит і гайморит.
So_so• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
И врачи думают, что это бактериальный конъюнктивит?
Ответ дляSo_so
Пишут вирусно/бактериальный. Выделения были вначале
Столічна штучка• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Какие капли уже капали?
Ответ дляСтолічна штучка
Какие капли уже капали?
Окомистин, тобрекс, фармадекс, мази разные, гели, окоферон, броксинак.
Жінка з перцем• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
А обычный антибиотик не назначали?
Ответ дляЖінка з перцем
А обычный антибиотик не назначали?
Пила при фронтите. Потом делала снимок, было уже нормально
Я тертий жук• 07 февраля 2025
Краплі левоміцетинові.
3 дні і забудете
Ответ дляЯ тертий жук
Краплі левоміцетинові.
3 дні і забудете
Завтра куплю, я вже просто незнаю що робити
А Я Самая Самая• 07 февраля 2025
Може, у вас зір упав після інфекції, інфекції немає, а око червоне від напруження?
Ответ дляА Я Самая Самая
Зір упав однозначно на фоні кон´юктивіту. Незгаю чи повернеться все як було) від ока болить і пече все навколо.
всегдаДаДа• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
я уже начала сульфацилом капать вроде лучше стало.
так же как у вас беда
левомецитиновые начну если сульфацил не поможет
всегдаДаДа• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
и у меня(((
А Я Самая Самая• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
У мене просто зір поганий, то при перенапруженні, або якщо без окулярів день ходити, то око слабше червоне, сльозиться і пече. Або ви вже стільки препаратів перекапали, що вже якісь реакції пішли. Може, дати з препаратами очам спокій і подивитися, що буде?
Ответ дляА Я Самая Самая
Так ось дала, все перестала капати, було 3 дні більш менш і сьогодні все по новому(
Ответ длявсегдаДаДа
и у меня(((
Вже не повернеться?
всегдаДаДа• 07 февраля 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
А сухість очей у Вас є?
Якісь краплі використовуєте при почервонінні для зволоження?
А Я Самая Самая• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Окуляри не хочете спробувати поносити?
всегдаДаДа• 07 февраля 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Вже не повернеться?
Не знаю(
скільки Вам років?
knyaz_ira• 07 февраля 2025
Якщо немає виділень з ока,то капати антибіотики та антисептики нема сенсу.дуже частим ускладненням аденовірусного конʼюнктивіту є синдром сухого ока,тому треба замінники сльози.
всегдаДаДа• 07 февраля 2025
Ответ дляknyaz_ira
Які краплі порадите?
knyaz_ira• 07 февраля 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Які краплі порадите?
Їх є безліч.Хіло-комод,оптінол,віжнлюкс і т.п.вВсе залежить від купівельної спроможності на Ваш вибір.Адже дія у них всіх спрямована на зволоження ока та покращення властивостей вашої сльози.
Ответ дляknyaz_ira
А каплі лакто? Я їх починала карати, але всеодно було загострення