Файно Замало• 08 февраля 2025

Перманент брів! Шось я трохи в шоці..

Дівчата,це капець..... Називається "напросилася".. Зробила корекцію брів,попросила зробити ширші, чіткіше і яскравіше...Бо щодня підфарбовувати, мені таке не подобається.. Так от дивлюся і це хана,які вони широкі....! Майстер говорить,що по загоєнню будуть вужчі,але все ж....І на вулицю не хочеться виходити(((
Великий сатирик• 08 февраля 2025
Ответ дляУгги в горошек
Я 10 дет боя боялась , очень жалею что не сделала раньше . Вы смотрите работы не сразу , а когда зажили, Через месяц
А можете показать свои?
Блондинка в Шоколаде• 08 февраля 2025
Автор, зійде насичений колір - краще стане. Не хвилюйтесь і виходьте на вулицю)
У мене навпаки все стягнуло, коли заживало, форма стала якась вугловата. Я тоді в шоці була, дуже шкодувала, що наважилася. Коли зажило, то стало краще. Зараз колір потроху сходить, підмальовую помадкою для брів. Більше робити перманент не буду.
Значит надо• 08 февраля 2025
Ответ дляФайно Замало
фото
Вас тут зафукали, но выглядят хорошо, форма красивая, станут в 2 раза светлее.
У меня так же было, старалась не выходить, а мне неожиданно начали делать комплименты, что взгляд красивый).
И у вас такие же сейчас
Я даже пожалела, когда стали светлее и чуть уже