Мама Чели• 08 февраля в 10:40

Не виконують рішення суду

Був поділ майна землі, будинку через судову експертизу, є рішення суду.
Інша сторона його не виконує, ігнорує.
Куди подати скаргу у виконавчу чи куди?
Дякую за відповідь.
Радуга-дуга• 08 февраля в 10:45
Треба скаржитися на бездіяльність державного виконавця. Зареєструйте через електронний кабінет звернення на урядовій гарячій лінії. Вони його спустять на обласну ДВС, а звідти на вашу прийде. Може заворушаться. Інший варіант - матеріально стимулювати вашого державного виконавця, щоб виконував свої посадові обов´язки.
автор Мама Чели • 08 февраля в 10:53
Ответ дляРадуга-дуга
Немає у виконавчих ніяких справ
Радуга-дуга• 08 февраля в 10:58
Ответ дляМама Чели
Немає у виконавчих ніяких справ
Так а хто виконує судове рішення? Ви з ним мали прийти до виконавчої служби і відкрити виконавче провадження. Тоді б запитували б з виконавця....
автор Мама Чели • 08 февраля в 11:40
Ответ дляРадуга-дуга
Відкрили і закрили не винонавши
Куратор дебошей• 08 февраля в 12:03
Ответ дляМама Чели
Відкрили і закрили не винонавши
Ну так читайте причину, чому закрили. Дивне питання. Зверніться до виконавця, який закрив, щоб пояснив. Пробуйте домовлятися з сусідами. Судові справи як і виконавці- не спонукають до розв язання конфлікту а навпаки. Максимум, якщо Вам ту половину потпібно продати. А робити нерви через адвокатів, суди і виконаців і жити в одному будинку- то точно не на користь.