Ребёнку 11 лет. В последнее время тревожил живот. Сделали узи - никаких нареканий. Проходит пол года - побаливает иногда живот все также , и вот неделю появилась тошнота, побаливает голова, темпа до 37.3, за неделю 3 раза ложилась днём спать , хотя всегда была активная и никогда не спала днём. В пятницу сдали анализ крови - по крови врач знакомая написала, что либо паразиты либо тянется орви. Мол надо доздать анализы ещё и Соскоб и кал.
Девочки, у кого была похожая ситуация с этими паразитами - как вас лечили, ложили в стационар ? Очень переживаю за ребёнка. Слабая какая - то стала :((((
Ответ дляЭлис 2013
А что именно принимали не помните? Девочке плохо от этого не было ? Когда погибать паразиты начали?
Честно, не помню, 2 препарата было, сначала 1 потом второй. Это врач должен назначить. Я вместе с ней пропила тоже. Побочек не было. До лечения еще помню когда на качеле 5 минут покатается, сразу тошнило, после лечения прошло.
А алергія у доньки є? Бо ваша знайома забула вам ще й про алергію сказати. Або вірус, або глісти, або алергія. Лікарка побачила тільки відповідь імунной системи. Більшість дітей нормально переносять таблетки. Але щоб знати що труїти, то бажано знати кого труїти. То робіть далі обстеження лікаря.
Ответ дляOlga_72
Вы правильно говорите. Она также сказала про аллергию. В данный момент у ребёнка аллергический ринит- сидит на сосудосуживающих. С сегодняшнего дня капаем гормональными. Но я не думаю , что это могло так повлиять на кровь и на самочувствие. А так вы абсолютно правы. На неделе сдадим блок анализов по паразитам.
Ответ дляЭлис 2013
Гельмінти не дають температури і сонливості, а живіт тоді болить постійно, а не періодично то болить, то не болить. Часто коли дитина засинає та рослабляється в неї чухається зона навколо анального отвору. Якщо попа розчісана, то гельмінти є.
Температуру не дає ані алергія, а ні гельмінти. То це вірус. Він же викликає сонливість. Риніт і закладений ніс викликають низкий рівень кисню в крові, це викликає головні болі, слабкість.
Але і алергія і антигістамінні ліки викликають сонливість, слабкість, головний біль.
Ответ дляOlga_72
Сдам значит ещё на с - реактивный белок. Нужно искать значит
Ответ дляЭлис 2013
Зараз діти із школи приносять вірус за вірусом. Всі хворіють. Он питання про карантин стоїть. У вашої дитини ще й загострення алергії. То не самий кращий час шукати хронічне захворювання, бо аналізи всеодно будуть під впливом вірусу і зниження імунітету на цьому фоні змінені. Ви з лікарні ще один вірус принесете, бо імунітет зараз знижений. .
Ответ дляOlga_72
Так а что вы посоветуете делать ?
Ответ дляЭлис 2013
Так а что вы посоветуете делать ?
Лікарі рекомендують обслідувати хронь, та займатись профілактикою алергії з середини березня і влітку. Коли дитина не хворіє на віруси більше 3 тижнів і тоді коли в дитини нема сезонної алергії. Бо ті самі стафілококки в норму приходять за цей час. Ви виключаете чинники що впливають на аналізи, такі як алергія і віруси. І вже тоді все перевіряєте і шукаєте що викликає проблему з імунітетом.
Ответ дляOlga_72
Так ребёнку сейчас плохо. Темпа вчера вечером была 37.5 притом что кроме головы, тошнота и слабости больше ничего нет. Не активный. Нужно с этим бороться сейчас. И дознавать параллельно анализы.
Ответ дляЭлис 2013
Ви зараз пошуткували?
Скільки днів підряд у дитини температура, що ви так переживаєте? Вам же в п´ятницю лікар сказав що ОРВі. Віруси зазвичай проходять за 7 днів. Ніяких ускладнень у дитинни вашої зараз нема. Що ви ще хочете дізнаватись?