КИА• 08 февраля в 13:18

Куда ви ходите в баню?

Доброго дня! Куда ви ходите в баню і не одноразово туди повертаєтесь, з сімʼєю, з друзями?
Наприклад, ми раніше відпочивали в Бабушкіному саду, на Житомирській трасі, а зара не можемо знайти ціна- якість!
T_Sp• 08 февраля в 14:22
Є дві улюблені - в Гатному і по обухівській трасі. Ідеально чисто і затишно.
автор КИА • 08 февраля в 14:40
Ответ дляT_Sp
Дякую! Киньте локацію, будь ласка, або контакти, або назву. То направлення більш менш зручне
T_Sp• 08 февраля в 14:48
Золотий дуб у Гатному, і друга - Банька на Ходосіївці, біля Мануфактури.
автор КИА • 09 февраля в 01:52
Ответ дляT_Sp
Дякую