Сонечко• 08 февраля в 13:28
Мені стало боляче від слів тітки, до сліз.
Проплакала пів години, не знаю нормальна це реакція чи це я так відреагувала гостро, але суть ось в чому. Її син військовий(мій брат двоюрідний), і ми збирали йому посилку, ліки, їжа яка не псується , кава, чай, смаколики, цигарки.Разом все купували, разом збирали. І ось він їй телефонує , розмовляє з нею, і вона каже: "ми тут тобі посилку зібрали, тільки як отримаєш нікому нічого не роздавай, ліки зараз дуже дорогі, і їжа з сигаретами теж". І мені після почутого стало дуже боляче, це довело мене до сліз, я б так ніколи в світі не сказала б, я навпаки коли відправляю щось побільше всього купую, мені не шкода, і приємно було б якби він пригостив хлопців, навіть ліки купую так щоб було більше, різні ситуації бувають... Тітка права, чи це я так близько все сприймаю до серця?
ТочноБудет• 08 февраля в 13:30
она права, переживает за сына
а вы можете купить Х5 и отправить повторно
но так же не сделаете, думаю
Крошка Енот• 08 февраля в 13:30
Ответ дляСонечко
Просто вибісила , я з нею не хочу і розмовляти
Ну так отправьте посылку на всех. За свой счет
Сонечко
• 08 февраля в 13:30
Ответ дляТочноБудет
она права, переживает за сына
но так же не сделаете, думаю
Робила, і зроблю
Носки на подтяжках• 08 февраля в 13:31
Ответ дляСонечко
Автор может вам нервы полечить, успокоительных попить ? У вас какая - то странная реакция. И тётка ваша права. Ну раздаст её сын всё что ему прислали и останется без лекарств , без сигарет , и прочего.
ТочноБудет• 08 февраля в 13:31
Ответ дляСонечко
Робила, і зроблю
если бы так делали, ее слова бы не задевали... аж до слез
Сонечко
• 08 февраля в 13:32
Ответ дляТочноБудет
Вам видніше, добрішими бути треба
Инстагра_мерша• 08 февраля в 13:33
Если с ним делятся, то она не права, а если не делятся, то права. Логично же.
Флюорография гуся• 08 февраля в 13:33
Мій ділиться. Бо банально не всім є кому відправити посилки. Не у всіх є змога, не у всіх є родичі. Загалом всі діляться між собою.
Я часто також передаю шкарпетки, наприклад, різних розмірів. Це розходний матеріал.
Копуша• 08 февраля в 13:33
Ответ дляСонечко
Вам видніше, добрішими бути треба
А гроші є в тітки? Чи пенсіонерка і розуміє, що нема за що регулярно посилки слати?
Сонечко
• 08 февраля в 13:33
Ответ дляИнстагра_мерша
Та діляться, вони дружні
ЗдесяЯ• 08 февраля в 13:33
Близько приймаєте. Можливо Ваша нервова система зараз не у кращому стані. Він сам розбереться, не переживайте.
ГоловнаЯ• 08 февраля в 13:33
Меня б больше обидело что это должны делать на последние деньги родные , в то время когда этим должны обеспечивать а не распилы делать , не от хорошей жизни она так сказала
Сонечко
• 08 февраля в 13:34
Ответ дляКопуша
Не пенсіонерка, більшість того що відправляти я купила
Инстагра_мерша• 08 февраля в 13:34
Ответ дляСонечко
Та діляться, вони дружні
Значит она не права, я бы прекратила с ней общаться из-за её жлобства.
Сонечко
• 08 февраля в 13:35
Ответ длячаревна
Да не будет он крысятничать, как ваша тётка. Там всем делятся, угощают, выручает друг друга, на то и побратимы🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Мені дуже приємно чути ці слова❤️Бо прочитавши верхні коментарі, я була трішки в а*хуї від бездушності
Срочнокпсихологу• 08 февраля в 13:35
Ответ дляСонечко
Вы серьезно думаете, что он ее послушает?
И в окопе - так мужики, мама мне не разрешила с вами делиться
Love_Love_Love_• 08 февраля в 13:37
Можна подумати він її послухає і нікому нічого не дасть. Заспокойтесь.
Мама Карло• 08 февраля в 13:38
Тітка ваша зовсім інше покоління,звісно сказане не всім до душі але така реальність. Ви б більше уваги приділяли своєму емоційному стану, і не засуджували інших
фан L.O.S.T.• 08 февраля в 13:38
То вікове.
Не звертайте уваги…
Пробачте їй.
Всеодно буде, як вирішить її син.
Поділиться з побратимами однозначно, інакше не може бути.
Не звертайте уваги…
Пробачте їй.
Всеодно буде, як вирішить її син.
Мядуза аля моргонер• 08 февраля в 13:38
Ответ дляСонечко
Старі люди .
Хочете прикол розкажу на днях був з моїм свекром ?
Свекор переїздить і попросив друга свого допомогти перевезти закрутки .
Але тушонку не перевіз , бо каже свекор що його друг дуже заздрісний і позаздрить тушонкам ))
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
KROX@• 08 февраля в 13:39
Ну, бо для неї це дорого. Тим, більше ви пишете, що більшість усього ви купували. Хай собі говорить. Він половину тої посилки може і не побачити, з хлопцями поділиться та й усе. Потім з ним хтось. А чого вас так тригернуло? Що вона людина погана чи хлопців шкода?
Love_Love_Love_• 08 февраля в 13:39
Ответ дляМядуза аля моргонер
Старі люди .
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
А чого він вас не попросив все перевезти?
Голова колгоспу• 08 февраля в 13:40
А тітка ваша багатійка? Не думаю
Тому так і каже, а вони там самі розберуться
Прям всі так слухають тіток
Ага
Прям всі так слухають тіток
Ага
KROX@• 08 февраля в 13:40
Ответ дляМядуза аля моргонер
Старі люди .
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
То просить щоб я перевезла тушонки )
🤣🤣🤣
Мій дід, один в один