Усміхайлик• Изменено 08 февраля в 15:39
Температура (дитині 11 років) ліки, дозування
38,8 дала таблетку парацетамола(500мг.),ноги і руки льодяні(розтирає)чи можна дати ношпу?
Фляшка на трьох• 08 февраля в 15:45
Я даю 1 табл но-шпа і обовʼязково кладу грілку в ноги, даю теплу чашку чаю в руки. В моєї інакше температура не падає
І зазвичай в нас Нурофен, від Парацетамолу потім нудить і двічи була блювота, взагалі перестала давати. Але це напевно індивідуальна реакція
Усміхайлик
• 08 февраля в 15:47
Ответ дляФляшка на трьох
Я давала нурофен завжди,а тут попробували парацетамол,а температура швидко росте,і льодяні ноги і руки .Незнаю чи давать ношпу чи шо робить
Фляшка на трьох• 08 февраля в 15:48
Ответ дляУсміхайлик
Давати Но-шпу і прибирати периферичний спазм - гріти руки та ноги
Усміхайлик
• 08 февраля в 15:49
Ответ дляФляшка на трьох
1 т. вистачить на 40 кг?
Мама Карло• 08 февраля в 15:52
Ответ дляУсміхайлик
1 т. вистачить на 40 кг?
Так 1 таб но шпи.Гріти лише стопи і долоні. Парацетамол довго збиває. Багато пити.
Усміхайлик
• 08 февраля в 15:53
Ответ дляМама Карло
Дякую
Мама Карло• 08 февраля в 15:55
Ответ дляУсміхайлик
Дякую
Якщо парацетамол не зіб´є (він часто не збиває), через 2 год можна дати ібупрофен. Одужуйте
Фляшка на трьох• 08 февраля в 16:24
Ответ дляУсміхайлик
1 т. вистачить на 40 кг?
Напевно так. Моя в 10,5 років важить 27 кг, то я одну таблетку даю
Фляшка на трьох• 08 февраля в 16:25
Ответ дляМама Карло
На скільки я знаю, то інтервал між прийомами має бути не менше 4 годин, принаймні мені так педіатр казала
Усміхайлик
• 08 февраля в 16:32
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую
Усміхайлик
• 08 февраля в 16:32
Ответ дляФляшка на трьох
Дякую
Мама Карло• 08 февраля в 17:26
Ответ дляФляшка на трьох
Якщо високі цифри на термометрі, достатньо 2 год. Цетому, що жарознижуючі в окремих випадках починають діяти пізніше ніж 30-50 хв.
Фляшка на трьох• 08 февраля в 17:27
Ответ дляМама Карло
Це до ого ви мені пишете? Мова не про попередню ефективність, а про безпечність
Мама Карло• 08 февраля в 17:30
Ответ дляФляшка на трьох
Я вам кажу, причину по якій пити можна при необхідності через 2 год.
А так ібупрофен і парацетамол чудово поєднується в одній таблетці.
Взагалі ідеальний варіант 6 год, але не тоді коли цифри на термометрі вище 39
Фляшка на трьох• 08 февраля в 17:44
Ответ дляМама Карло
Неможна пити через 2 години ні через яку причину. Ви знаєте що таке фармакокінетика?
Мама Карло• 08 февраля в 17:51
Ответ дляФляшка на трьох
Ви зовсім не читаєте що я пишу?
Усміхайлик
• 08 февраля в 18:28
Ответ дляФляшка на трьох
А ношпу і нурофен можна разом?
Фляшка на трьох• 08 февраля в 18:29
Ответ дляУсміхайлик
А ношпу і нурофен можна разом?
Так, звісно