На циголках• 08 февраля 2025

Алкоголь для дітей на випуск

Планується святкування випускного підкажіть як у Ваших дітей було щодо алкоголю. У нас запропонували батьки кожній дитині по пляшці дати спиртного з собою на святкування випуску. Я трохи в шоці, це ж підлітки навіщо їм стільки алкоголю. Підкажіть як було у Ваших дітей?
Ms. Похвала• 08 февраля 2025
Не було випускного в окупації. Але я проти.
ХвилювАллочка• 08 февраля 2025
У вас спецшкола для малолітніх злочинців чи як?
Королева Сарказма• 08 февраля 2025
Без схвалення алкоголю зі сторони батьків, але діти самі куплять скільки їм потрібно
Кручу хвости• 08 февраля 2025
По пляшці це дуже багато,ще й намішають і будуть ригати
Мerida• 08 февраля 2025
Пока все обсуждали бутылку на нос, вы тихонько молчали?
Оце фіфа• 08 февраля 2025
У меня был алкоголь на выпуском, некоторые набухались. У брата не было, но там тоже набухались.
Багиня• 08 февраля 2025
По пляшці чого?
Тётя Хрюша• 08 февраля 2025
Святкували у ресторані. На столі було сухе біле та красне віно. Ні шампанського, ні інших спиртних напоїв. З собою нічого ніхто не приносив. Це до 22 року було. Ніхто з дітей не пив то вино, так чуть чуть, лише батьки .
Домашка• 08 февраля 2025
Алкоголь в школе?Я бы полицию натравила.
ХвилювАллочка• 08 февраля 2025
Ответ дляМerida
Автор в цей час думала, скільки трави давать
Ms. Похвала• 08 февраля 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
А скільки їм потрібно? Вони знають міру?
Можете не відповідати
Прилипало• 08 февраля 2025
Святкували в гарному кафе на дві зали, діти були поруч. Шикарний тамада не заливав, а конкурси й гарні штуки робили. Вийшло по бутилці шампанського на двох. Звичайні діти звичайної школи.
Тётя Хрюша• 08 февраля 2025
Ответ дляКручу хвости
Нам в ресторане поэтому и посоветовали только сухое вино ставить. Сами фигню принесут, намешают и будут рыгать. А сухое вино обычно в таком возрасте не любят и мало пьют.
Играю_на_кларнете• 08 февраля 2025
Ответ дляДомашка
Давно уже никто в школе не празднует.
У нас в ресторане, мальчишки все с собой фляжки с алкоголем взяли, шампанское было на столе, классная их обыскивала и отбирала, они все компаниями отходили типа на море посмотреть))) перед выходом классная обыскивала ))
автор На циголках • 08 февраля 2025
Елітна школа, святкування планується в ресторані. Я розумію по бокалу шампанського або вина. Так, вони можуть піти і докупити алкоголь, але це проблеми будуть тих батьків чиї ці діти.
Тоска в носках• 08 февраля 2025
Нам в 1999 році батьки купили по 1 бутилки самої дешманської водки на дитину.
Діти не пили, а батьки накидались добряче, залишки забрали тихенько під ранок
Наивная Хо• 08 февраля 2025
выпускной у дочки был в 2023,с родителями не договорились , чтобы было одинаковое из спиртного. Решили, что каждый принесет свое. Все было отлично, много конкурсов и пили не так много.
Железобетон• 08 февраля 2025
На наш выпускной это 2005 году, родители решили что на 26 человек 2 шампанского хватит, ну в итоге накидалимь все, достали кто где мог, вы думаете вы не дадите, они не найдут, если есть желание
Раздражевская• 08 февраля 2025
Ответ дляНа циголках
Ваша дитина не піде до ресторану?
Мальовнича даль• 08 февраля 2025
Ответ дляОце фіфа
На моєму випускному було 2 пляшки шампанського на клас (нас було 22).
Символічно випили, всім вистачило.
Напилися деякі батьки
Королева Сарказма• 08 февраля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Можете не відповідати
Та хто ж його зна, скільки потрібно. Ми на випускний соку пили, декому соку було забагато.,Ех де мої 17 років)
Мстящий за Зайца• 08 февраля 2025
У дочки не было выпускного еще ) , но на моем был. Папа одной из девочек проносил через охрану. Несколько бутылок шампанского. Ну алкоголь будет у них в любом случае, согласны вы или нет, но по бутылки -это жофига, простите. Бутылка шампанского/вина человек на 4-5 ещё ок, но не больше.
З вишневого садка• 08 февраля 2025
В минулому році батьки на випуск дітей з 9 класу купували по пляшці шампанського на дитину, саме по цій причині син не пішов на випускний.
Мстящий за Зайца• 08 февраля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Просто интересно, родители совсем идиоты? Взрослый будет в дрова от бутылки шампанского. Что про детей говорить
З вишневого садка• 08 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Дорослий то в дрова не буде, але купувати дітям алкоголь яким по 15 років вважаю занадто, тим паче не всі діти вживають його, моєму сину навіть неприємно знаходитись в компанії де п´ють і курять, він дуже проти цього.
Вишневий цвіт• 08 февраля 2025
В нас на 2 класа (52 чи 54 учня, точно вже не пам´ятаю) закупили ящик вина і ящик шампанського.
Святкували в ресторані, там в барі був міцний алкоголь для батьків, і батьки могли під свою відповідальність брати коньяк своїм дітям. Батьки декого з хлопців так робили, решті вистачило шампанського і вина.
автор На циголках • 08 февраля 2025
Ответ дляРаздражевская
Ваша дитина не піде до ресторану?
Піде, це ж її свято
Екатерина27• 08 февраля 2025
Я выпускалась в 2000г. Элитный лицей в самом центре Киева. Праздновали в ресторане при отеле Киев. Спиртное текли рекой. Как итог, не напился никто! Абсолютно ничего нам не запрещали, именно поэтому никому и не пришло в голову накидаться. У старшего в этом году выпускной, но он его пропустит, так как выехал заграницу. Поэтому меня мало интересует что там и как будет. Да и сам сын не собирался туда идти даже если и остался в Украине
Мстящий за Зайца• 08 февраля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну дивлячись які дорослі, я буду в дрова. Ми в 17 з подружкою на двох випили бутилку шампанського. Як мене вивертаоо він ночі. Мама навіть не ругала, бо розуміла, що урок отриман і так хороший 😅
З вишневого садка• 08 февраля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
17 то ще не доросла, а ми з подружками за вечір на чотирьох випили десять бутилок вина і з ніг не попадали, але ми ж дорослі тьоті.