Ранковий базар• 08 февраля 2025
Кто-то выращивал дома растения для еды без грунта, на гидропонике?
В интернете вылезает иногда реклама таких пластиковых столбов, там циркулирует вода с удобрением, и на этом растут разные растения типа помидоры, салаты..Кто-то такое пробовал?
Неужели это безопасно без грунта и с кучей химии растить еду?
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
у меня тоже сейчас на солнечной. в том году купила уже кустик клубники и он плодоносил, но вот сама еще не проращивала, это тяжело? нужно подкрамливать чем-то чтоб вырос сам кустик?
Не подкармливала, земля из маг
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
а как понять что не хватает чего-то и чтоб больше чем нужно не полить?
По листочкам видно
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Якщо мова про квартиру, то просто купуєте відповідний грунт
Якщо є участок - везете землю на аналіз
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Не подкармливала, земля из маг
хочу тоже попробовать в этом году, сегодня огурцы посеяла в горшке, тоже мой первый опыт...а клубнику еще не нашла семена
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
А що ви називаєте натуральним чи не натуральним?
Коров´яче натуральне добриво?
А попіл?
А якщо пакетик мікровітамінів калій, кальцій? По листу?
А самі ви вживаєте вітаміни?
Коров´яче натуральне добриво?
А попіл?
А самі ви вживаєте вітаміни?
Дуже рідко, бо на основну масу мене сипе, і плями , і це все ще і чухається вечором. Родичі вирощують без добавок, все ок
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Лікар, мені всього 70 років а в мене вже не стоїть
Так а що ж ви хотіли, вік.
Так а Петровичу вже 76, і він каже що може по три рази на день.
Так і ви КАЖІТЬ
Так а що ж ви хотіли, вік.
Так і ви КАЖІТЬ
😂😂😂😂, ну експериментуйте
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
с земли может как-то это все более естественно идет? я никогда не выращивала ничего на огороде, не знаю можно ли без всякой химии на земле хорошо вырастить чтото? или обязательно все равно прикормка и от вредителей? тогда какая по сути разница в земле или на этот растворе выращивать, все равно вредная химия
Можно, моя бабушка так всю жизнь выращивала
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
никогда ничем не удобряла и все росло хорошо?
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Ооооя про огурцы уже столько видео пересмотрела)), но пока нет на это времени(((
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Да
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Но там земля прекрасная, все что не кинь - растет
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
да, наверно, все индивидуально, смотря где живешь
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Сипати може навіть від вітаміну с.
Але я геть не запнречую того факту що занадто то не здраво.
Коли додають конячі дози макро і в мікроелементів щоб плоди дозрів,
Коли оброблюють від грибку чи шкідників і не виконують термін перед збором урожаю
Все ліки і все яд. Головне підібрати дозу
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Та да, земля играет огромную роль, там прекрасный чернозем, только сади и собирай, если еще и полив, то супер
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Сипати може навіть від вітаміну с.
Та зрозуміло, але мабуть я надто чутлива(((, це років з 20 почалось
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
😂😂😂😂, ну експериментуйте
Я не експериментатор. Я з сім´ї де вирощували овочі професійно.
Якщо нам була потрібна порада - платили агроному а не йшли на форум
ЭтаваНиМожетБыть• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Зараз стільки інфи, було б бажання дивитись і слухати)
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
да, но вот кто-то говорит что на гидропонике безвредно выращивать а кто-то наоборот, тут тоже непонятно, кому доверять
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Коли у бабусі кліщі з´їдять кущ баклажанів і табак не поміг.
Вона засмутиться.
Коли у нас півгектара згорить, ми провалимо сезон.
Тому все робиться на урередження
Вона засмутиться.
Тому все робиться на урередження
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
вы при выращивании добавляли и удобрения и химию от вредителей?
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
А как же! Від зернятка до самого останнього збору урожаю.
Треба наростити зелень - одні вітаміни,
Потрібна зав´язь - іінші вітаміни,
На гарний плоди - треті вітаміни.
Далі профілактичні обробки від грибкових захворювань, та шкідників.
Але хочу зауважити.
Ми використовували мікродрбрива останніх поколінь. Там все розраховано ідеально.
Ніяких історій про тонни селітри на полях.
Добрива коштують не як золото, а як діаманти.
Тому все дуже дозовано.
І якщо що. На оптових ринках іноді замовник хотів аналіз продуктів.
Вміст нітратів завжди був в нормі
Треба наростити зелень - одні вітаміни,
Потрібна зав´язь - іінші вітаміни,
На гарний плоди - треті вітаміни.
Але хочу зауважити.
Тому все дуже дозовано.
Вміст нітратів завжди був в нормі
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
Треба наростити зелень - одні вітаміни,
Потрібна зав´язь - іінші вітаміни,
На гарний плоди - треті вітаміни.
Але хочу зауважити.
Тому все дуже дозовано.
Вміст нітратів завжди був в нормі
Треба наростити зелень - одні вітаміни,
Потрібна зав´язь - іінші вітаміни,
На гарний плоди - треті вітаміни.
Але хочу зауважити.
Тому все дуже дозовано.
Вміст нітратів завжди був в нормі
цікаво!ну нитраты вот в норме, а что еще может быть вредно?если вдруг перестарался с удобрениями? завышенные какие-то микроэлементы? это вредно?
а от вредителей химия она как-то нейтрализируется через время и можно есть спокойно плоды? или если полил то все будет в плоде и уже не уйдет?
осень харашо• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
Добрива взагалі не шкідливо. Це їжа для рослини.
А от обробка від шкідників дійсно шкідлива. Це ж отрута!
Тому за рекомендаціями від обробки рослини до збору врожаю пройти має не менше 10 дніа
Ранковий базар
• 08 февраля 2025
Ответ дляосень харашо
спасибо!
Електрохарчування• 08 февраля 2025
Ответ дляРанковий базар
из земли микроэлементы и вода
А откуда в земле микроэлементы берутся? Не в курсе?))))
ЗавЛабСнаб• 09 февраля 2025
Я вирощувала крес-салат. Вату обертаємо в бинт, вода щоб промокло, а не плавало, насіння зверху, накрити плівкою, через день вже проросло, і плівку відкрити. Через чотири дня вже можна додавати в салати і в суп.
ЗавЛабСнаб• 09 февраля 2025
Була колись там де вирощують квіти, то тюльпани ростуть на воді .
Я тоді здивувалась і гугліла цю тему. Салати теж на гідропоніці. Я думаю що ви можливо їли такі салати і не знаєте що вони не з грунту, він такий чистий і ні ким не погризаний))
Дома можна вирощувати зелену цибулю на воді. Ми купуємо вже пророщену цибулю і ставимо в стаканчик з водою . Коли холодно, то вона добре росте.