Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025

Подруга плаче цілий тиждень - U4U

Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Пошаманю• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
От чого ви знущаєтесь? Людина добре облаштувалась, має гарну роботу, звикла вже до усього. Чому вона має хотіти поїхати звідси? Чим особисто вам допоможе те, що вона повернеться???
Де я писала, що вона не хоче закінчення війни? Я просила допомоги з реальними історіями.
Є на те міграційні адвокати, вони допоможуть більше ніж люди на українському форумі. Якщо дійсно має хорошу ЗП, я ви пишете, то хай звертається до адвокатів.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляЦаревна_несушка
Багато штундів типу пятидесятники, баптисти повиїздили цілими родинами і дуже класно там себк почувають. Чоловіки на дальнобої працюють і гарно зароблять, жінки вдома щороку плодяться. Так що це їх тепер попросять назад в Україну?
Хз. Переглядаються грінкарти видані з 2020 року.
Шо в голові рудого Доні відомо виключно йому і його психіатру.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Єдиний проблемний кейс який я знаю це ви
Поради ваші залиште при собі
Для вас, так. Проблемний))). Багатенько нісенітниць тут розповідаєте.
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ти на себе подивись
Бутерброд з ікрою• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Слухайте, ну є ж якісь варіанти окрім «російського патріархату» та візи талантів. Я про те і питаю, тут багато українців в Штатах, можливо хтось щось зробив вже? Або знайомі робили.
я вам більше скажу, відмінити і пароль і навіть ТПС Трамп може вже зараз) йому необов´язково чекати закінчення бойових дій. Я в США, сама тут по U4U дивувалась що до порадниці ці новини ще не дійшли, еміграційний адвокат дав пояснення що відбувається, піщли чутки що українцям можуть скасувати паролі та навіть ТПС найближчими тижнями. Але поки панікувати рано. Раджу послухати консулку штата Пенсільванії та еміграційного адвоката Ірину Мазур вона все пояснює як діяти зараз. https://www.facebook.com/iryna.mazur.76/videos/979...
Мусик Пусик• 09 февраля 2025
госпади две темы в топе про сша на украинском форуме и в обеих, как обычно, самые главные американки страны сидят
Непозбувна Бентега• 09 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Для вас нет проблемы, а для подруги автора есть) для подруги автора не проблема война в Украине, а для вас может быть это проблема. Так что у всех свои проблемы и печали. Не нужно обесценивать
О, боже, зараз розплачусь- як же бідні біженці з їх стражданнями і ниттям обезцінені
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Скікі грошей бере адвоката за 30 хвилинну консультацію? Всі вони щас розганяють хайп бо заробітки накриваються мідним тазом.
Доречі, саме російськомовні адвокати судами зупинили указ Байдена про закриття кордону в 23 році. І зв’язку з цим поток нелегалів збільшився в рази.

Трамп може не продовжити, Но не скасувати те, що діє. Нікому з 4 країн, не скасували діючий статус. Скасували програми на продовження.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Love_Love_Love_
Я в селі не жила і з тобою корів не пасла. Тому на ВИ і шопотом 🤣
Замріяна• 09 февраля 2025
Дайте посилання щоб почитати про відкликання програми Гаїті. Дякую
CrisprCas• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Люди хоронят мужей и детей, каждый день погибают от обстрелов. А вашей курве хочется продолжения банкета.
Тема виглядає несправжньою. Це треба бути зовсім конченою людиною, щоби хотіти продовження війни.
_Злата Ibra_• 09 февраля 2025
Он обещал за сутки войну закончить
_Злата Ibra_• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну я ж не про це питаю. Вона не не хоче закінчення війни. Вона хоче легалізуватись.
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Де, в штатах визнання українських дипломів?
Пишіть ще, в вас нічо так виходить 🤣
А українці лише в Штати поїхали? Цікава ви
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляCrisprCas
Ніхто не писав що хоче продовження війни
Просто деякі люди бачать те, що хотять, а не що написано
Автор разів 10 писала що питання як залишитися а не бажання продовжити війну
І це я по діагоналі ще читала
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляЗамріяна
Скасували продовження Венесуелі.
А закрили програми по Кубі, Гаїті, Нікарагуа і Венесуела. Указ від 20 січня. Сайт білого дому
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Тема про штати. До чого тут інші країни
Вилосипедниця• 09 февраля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Удалено администрацией...
На границе• 09 февраля 2025
Ответ дляCrisprCas
Я думаю что много людей не хотят окончания чтоб их не выгнали. Прискорбно, но факт.
Мусик Пусик• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
У меня мама гражданка США И бабушка.Уже давно.К ним-без проблем.Но моей семье это не нужно как и мне.Мы любим свой дом,свою землю,свою страну и относительно легкий труд,который приносит доход.
Маня, привет, давно вас не видела.Как там заводы рошен?
Тушьмушьнюшь• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Love_Love_Love_
А що не так з селом ?
Замріяна• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Скасували продовження Венесуелі.
теж не мала інфо, що для Гаїті скасовано
Мусик Пусик• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Тема про штати. До чого тут інші країни
Людина написала про каторжні роботи
Я відповіла вцілому. Можливо це моя помилка. Просто здивувало мислення, що закордоном можна дише на каторжних роботах працювати.
Мені здається, якщо люди не хочуть повертатися, то мабуть не так погано живеться
автор Меряю от 0 • 09 февраля 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Дякую!
Свисток ля-минор• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Для чого?
Для себе.
автор Меряю от 0 • 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2

Це правда, ціни виросли за тиждень інавгурації в когось в рази.
автор Меряю от 0 • 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
І це я по діагоналі ще читала
Так, я багато разів це підкреслювала.
автор Меряю от 0 • 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А де ви бачили цю інформацію, що вони переглядаюсь грінкарти з 2020 року?
Nafnaf• 09 февраля 2025
Смешная тема, как то ненатурально автор переживает