Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025

Подруга плаче цілий тиждень - U4U

Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Единорог помог• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ну значить мене обманюють.
Хрещена знімає в Брукліні, розповідала, що гозподар щороку піднімає оплату, раніше вона платила 800 доларів, потім 900, зараз 1000. Ще вона викручувалась беручи на проживання таку ж українку з Чернівців, яка щороку приїздила на роботу туди на 6 місяців.
Подивилась ціни на оренду в Брукліні. за 1000 дол.можна зняти вугол в кімнаті 8м.кв.
Метелики на душі• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну що ви таке кажете? Вона не каже, що не хоче закінчення війни.

Вона була в Україні, коли війна почалась. Чоловік в Європі працював, поїхали разом потім. Вона мріє про кінець війни, але вони вже облаштувалися, звикли. Її теж можна зрозуміти.
Ви не тим пояснюєте. Тут виїхавши ненавидять.
Мій не такий• 09 февраля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Не радуйтесь. Все кто захочет остаться останутся. Найдут способ. И рабочие визы получат всему своё время. Ну а ваша жаба внутренняя вырастет до таких размеров, что прорвётся и перерастёт в болячки. Нельзя быть такими. Пишу не персонально вам а всем кто тут автора и выехавших злобой поливает.
Я констатирую факты(Так я как раз из тех кто первыми кричал,что не смогут так просто бросить украинцев,что всем сделают путь к гринкарте ,просто не верилось что так можно с людьми,вот как вы в вашем посте…Но вот на сегодняшний день что происходит не налазит на голову(Теперь я уже думаю что все может быть,выпрут и плевать Трампу на любых людей.
Коплю на груди• 09 февраля 2025
Ответ дляПростоваля
Та поїдуть в Польшу на трускавку
Ой ви помиляєтесь. На мою думку в США в основному поїхали ті, в кого квартири на Оболоні. Це не біженці з клітчастими сумками.
Ленне-Рейма• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Слухайте, досить істерик. По-вашому всі 150000 українців, які тут вже звикли за майже три роки мріють повернутись додому? Ви давно читали чатики/групи U4U?
А ви самі там як збираєтеся залишитися, якщо так спокійні за себе, а за подругу переймаєтесь?
Та_шо_ж_таке• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Вона вже ходила. Їй рекомендують якісь дивні речі. Типу прихисток через належність до російського патріархату (до якого вона не належить). Вона не буде цього робити.
Если прижмёт сильно - сделает, так что не раскидывайжтесь громкими словами. Такие как она любым способом не побрезгует, чтобы остаться
Та_шо_ж_таке• 09 февраля 2025
Авторша, спрашивает для себя, но придумала подругу.
А то с таким бредом что она пишет капец ей на сайте🤣
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Слухайте, ну є ж якісь варіанти окрім «російського патріархату» та візи талантів. Я про те і питаю, тут багато українців в Штатах, можливо хтось щось зробив вже? Або знайомі робили.
Чогось не жаль ні вас ні вашу уявну подругу. Троляка. Но напишу. Маєте гарну роботу тож маєте кошти. Берете таку вагому купку долярів і чимчикуєте до міграційного адвоката. Він вам розкаже всьо по дєлу.
А, і ще, кейси перевіряють на відповідність вимогам програми. У вашої уявної подруги проблема. Не виконана головна умова програми в чоловіка.
Ну і на останок в адвокатському середовищі ходять чутки, що спонсори будут повторно підтверджувати своїх беніфіцарів. Буде жарко, навіть дуже.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Троляка, в США вчаться безкоштовно, ти хоч готуйся краще
Ладно,
За спам, флуд, тролінг, провокаційну тему
Ви при собі? Учбова віза це іноземний студент. Навчання мінімум втричі дорожче ніж для резидентів США, мовчу про резидентів конкретного штату, там ціна разів в 5 відрізняється.
Царевна_несушка• 09 февраля 2025
Багато штундів типу пятидесятники, баптисти повиїздили цілими родинами і дуже класно там себк почувають. Чоловіки на дальнобої працюють і гарно зароблять, жінки вдома щороку плодяться. Так що це їх тепер попросять назад в Україну?
Снідаю авокадо• 09 февраля 2025
Развестись надо им с мужем и фиктивно оформить новый брак с человеком, у которого есть американское гражданство. Слава Богу, Америка не обязывает выходить замуж за противоположный пол, так что шансы найти пару возрастают
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви там в групах набираєтесь натхнення на свою тупу провокаційну трольну творчість?
Я взагалі їх не читаю, для чого?
Радила б особисто вам читати. У вас теж проблемний кейс в сім’ї. Особливо якщо репароль таки відмінять.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Так, але дуже давно, 20 років тому і постійно була там. Працювала, різні підробітки, але пенсію офіційну призначили мінімальну. Зараз вона отримує приблизно 700 долларів. А житло, яке вона винаймає - 1000 доларів. Син там влаштувався на роботу і платив за житло. А тепер, якщо його виженуть, вона не знає, як буде там виживати. В Україну теж може повернутися, але українська пенсія в неї - 3200 грн., а комуналка в гуртожитку, де вона жила - 2700. Короче, настій в них не радісний.
🤣 700$ для України це гарна пенсія. Хай повертається. Буде мати більше 30 тис на життя.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ні, за 20 років так і не отримала. Ну ось така вона безалаберна, але добра)
А для того, щоб отримувати американську пенсію, наскільки мені відомо, потрібно півроку в рік проживати в Америці? Чи ні?
Просвітіть, будь ласка. Може вона могла б приїхати в Україну і як королева жити за свою американську пенсію?
Нє, призначають відразу на паспортному контролі. Мабуть вона не сподобалась офіцерові, бо зазвичай від 5 тис пенсія
Ms. Скромность• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Вони тут разом з чоловіком.
Мої знайомі в США поїхали, бо дружина працювала на американській фірмі, яка мала своє представництво в Україні. Восени 2022 фірма прийняла рішення повністю вийти з України і подрузі запропонували спочатку релокейт в Польщу(вона відмовилася) потім в США.
Вона виїхала сама з 2 малими дітьми тільки задля цієї можливості і лише через пів року вони знайшли спосіб виїхати з України чоловіку до них.
Контракт у неї на 3 роки, до осені 2025 і ще невідомо чи подовжить його фірма.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Звідти, звідки і у всіх. Їй зараз 67, 20 років тому вона працювала в Україні вже життя до того.
В 47 призначили українську пенсію?
Тема становиться все цікавішою.
Скікі ще тролів підключаться для підтримки в топі 🤣
Стефанія• 09 февраля 2025
Тоже мені проблема»весь тиждень плаче, бо в Україні закінчиться війна і її з чоловіком витурять з Америки додому» та такі земляки гірші за рашистів
Ms. Скромность• 09 февраля 2025
Ответ дляПиши-пропало
+100, ми кріпаки реж бажаємо у відпустку на море
Чому ви думаєте, що із закінченням війни відкриють кордон?
Пиши-пропало• 09 февраля 2025
Ответ дляMs. Скромность
Нажаль це тільки завітна мрія тя вже маримо морем, ну не цікаві нам карпаии і гори ,
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ну вона ж не сьогодні вийшла на пенсію. Припустимо в 2020 році мінімальний страховий стаж для призначення пенсії був 27 років, то чому вона у 47 років (20 років тому) не могла мати 27 років стажу??
ПАтАмуШо вік виходу на пенсію був мінімум 50 років для жінок. І то виключно для певної категорії. В 47 пенсію по віку не призначали. А в 2020 р пенсійний вік для жінок складав 59 років, а не 47.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляГимли
Рожать надо было
Не факт. 14 поправка зупинена указом Трампа. І все іде до того, що верховний суд підтримає його. Бо в нього там 6 з 9 суддів карманні.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляТихоЯ
Как можно спать в 9 утра? Автор и есть та самая подруга
У автора 4 ночі. Троляка сидить десь в Україні чи Європі.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляТвоя подружайка
Правильно, народжувати негайно і від будь-кого, хоч від негра похилого віку. Так навіть краще.
Дітей нелегалів, що народились в США на сьогодні депортують разом з батьками. Ну є ще вибір прийомні сім’ї.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляМао_Мяо
вы какого то озверина наелись, судя по ответам в этой теме. Странное возбуждение на Америку.
Нормальный вопрос от автора. Многих шатает в положении временного убежища без четкого понимания, на каком статусе они будут дальше. И это не значит, что люди НЕ хотят окончания войны! Они лишь хотят хоть немного понимать, куда и как двигаться дальше.
пы.сы. У вас там персенчик продают? так пойдите выпейте.
Програма в принципі розрахована була на 2 роки. Було дивно їхати в країну з такою важкою системою легалізації не маючи плану.
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Єдиний проблемний кейс який я знаю це ви
Поради ваші залиште при собі
Виннипуховна• 09 февраля 2025
А я понимаю подругу.
Потому что, когда 3 года учишь язык, спишь по 4 часа, пашешь, детей не видишь. В один момент понимаешь, что завтра могут просто попросить на выход.
Что я сказать детям, у которых тут друзья, школа. Как снова им пережить эти перемены..
Сейчас слава Богу, этот вопрос уже не стоит. Но понимаю всех, кто переживает..
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Лайфхак
Муж пусть выходит замуж
А жена жениться

Все прекрасно остаются. У автора наконец-то высыхания слез
За Трампа це вже не діє.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляКатастрофа
Ні, указ Трампа про відміну громадянства при народженні скасував америк.суд бо порушує конституцію
Призупинив. І лише суди деяких ( підказую- синіх) штатів. Подано апеляцію.
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
О признании дипломов не слышали?
Ипотеку брать не обязательно.
Поверьте учителя и медики и без своего жилья чувствуют себя тут лучше чем в Украине
А рабочие специальности тем более - электрики, автомеханики…
Нормированный рабочий день, ставка, соцпакет
А сколько украинцев уже свой бизнес открыли?
Кто решился переехать уже и жилье в Укр продали, на счет положили под проценты.
Вы писали о какой то каторжной работе…))
Де, в штатах визнання українських дипломів?
Пишіть ще, в вас нічо так виходить 🤣
Мама Никитки-2• 09 февраля 2025
Ответ дляСоседушка
Какое бесплатное? За которое местные кредиты выплачивают?
Ну шо ж ви так. Людина на 100$ 2 тижні живе і ні в чому собі не відмовляє. Може й освіту безкоштовну отримає - НЄТ