Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025

Подруга плаче цілий тиждень - U4U

Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Робочі візи.
Багато людей не спішили на роботу, вчили мову, визнавали дипломи
Зараз багато з них знаходять роботу по спеціальності, переходять на робочі візи)
Деякі країни типу Австрії спростили отримання робочих віз
2-3 роки це не так мало
Про це й мова. Але люди чомусь думають, що війна вічно буде
Мотористка• 09 февраля 2025
Завагітніти від місцевого
Мотористка• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну я ж не про це питаю. Вона не не хоче закінчення війни. Вона хоче легалізуватись.
Звідки вона?
Глас_Народа• 09 февраля 2025
Ответ дляМотористка
Завагітніти від місцевого
Там мужчины не дураки
Щастя-здоровля• 09 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Ну це по життю апатичні
По принципу якось буде) або «ніхто нас не вижене, в нас стільки грошей вклали вже» ))) такі звісно за кордоном не дуже треба)
Мотористка• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Там мужчины не дураки
Ну від чорного
Яжбоматуся• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я дуже прошу не писати ці всі образливі коментарі. Якщо у когось є знайомі ситуації, що вийшло отримати якийсь статус - поділиться, будь ласка. Якщо ні - проходьте повз, будь ласка.
Тю, да никого никуда не попросят, пусть не плачет. Придумают им какой нибудь аналог прихистка и все.
Спілий баклажан• 09 февраля 2025
Ответ дляЧу Ча
Сподіваюсь ви погодили пункт на тотальне знищення русні))
Не помню
Lisichka1307• 09 февраля 2025
2 топ-теми по U4U. Це розгон чи починається істерика?
Экспертиза• 09 февраля 2025
Якщо метою залишитись в Штатах - є отримання социалки, то не реально, хіба все життя никатись і чекати депортацію, а якщо є знання мови, бажання працювати то велком, є спаціальні адвокати з єміграції, розглядається справа, наприклад з релігійних переконань і дають грин кард, а ч-з 5 років громадянство, в мене так сестра ще у 2002-му легалізувалась
Lisichka1307• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкспертиза
Тільки один нюанс - такі адвокати доволі дорогі
Экспертиза• 09 февраля 2025
Ответ дляLisichka1307
дешева тільки повістка в ТЦК
Вилосипедниця• 09 февраля 2025
Ответ дляГлас_Народа
У меня дома есть ВСЁ и даже больше.Дети обеспечены всем .Смысла уезжать и каторожно работать я не вижу от слова совсем
А вы при чем в этой теме?
Коли мовчу- приємна жінка• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкспертиза
дешева тільки повістка в ТЦК
Це безкоштовно.
сама себе прекрасная• 09 февраля 2025
Удалено администрацией...
Экспертиза• 09 февраля 2025
В Америку в большинстве случаев едут не за деньгами, мне рассказывали случаи что туда приезжали директора и соглашались там работать автослесарями и строителями чтоб только там остаться жить
Я не Сірожа• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін, я не можу
Люди, ви серйозно оце розпинаєтесь перед тролем, даєте поради?
Ахаха, ви чого?
Теж дивуюсь.
Почала читати тему, і очевидно на 110%, що автор тролить і тема просто для срача.
Зараз на 3 стор., може далі для порадниць це теж стало очевидним.
Мир Мир Мир!• 09 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
Ви себе обманюєте і інших. Добра людина ніколи не напише ваших слів.
Оголосіть , будь ласка, список тих, кого я обманула.
Мир Мир Мир!• 09 февраля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Не льстите себе) злая и завистливая Вы
Амви нудна
Святатабожа• 09 февраля 2025
Ответ дляВилосипедниця
А вы при чем в этой теме?
Вона в кожній темі пише як їй кльово вдома
Natal_ka91• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкспертиза
дешева тільки повістка в ТЦК
100%.
Вилосипедниця• 09 февраля 2025
Ответ дляСвятатабожа
Это манька?
Впораюсь зі всим• 09 февраля 2025
Явно тема троллячая. Они там находится легально . То что программа може закончится рано или поздно, так это и так понятно.
Соседушка• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це ніяк не відміняє безкоштовного навчання
Какое бесплатное? За которое местные кредиты выплачивают?
Я не Сірожа• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ну значить мене обманюють.
Хрещена знімає в Брукліні, розповідала, що гозподар щороку піднімає оплату, раніше вона платила 800 доларів, потім 900, зараз 1000. Ще вона викручувалась беручи на проживання таку ж українку з Чернівців, яка щороку приїздила на роботу туди на 6 місяців.
В Брукліні студію за 1000?)
Ви оптимістка, одначе.
Марфа Українівна• 09 февраля 2025
Хочу кінець війни
Просто хочу, щоб припинили вбивати людей, припинили відловлювати на вулицях чоловіків
Зліпок ступні• 09 февраля 2025
А чего плакать?
Дали возможность пожить в езопасности, пока другие воевали.
Примите с благодарнсотью. Нет, нужно плакать.
Кто-то умер?Все живы. Целы. Приобрели опыт.
Милости просим восвояси
terraarret• 09 февраля 2025
Ответ дляS.s.s.
Гражданка ничем не поможет
Я писала автору,а не вам
terraarret• 09 февраля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Вы старпост автора читали?
Вы автор? Вас каким боком мой ответ автору затронул?
ЕваАдамівнаРайська• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Люди хоронят мужей и детей, каждый день погибают от обстрелов. А вашей курве хочется продолжения банкета.
Абсолютно згодна! Просто противно таке читати! Комусь хліб сухий, а комусь жемчуг мілкий