Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Оля_с_киркою• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Много домов продаётся, почему не купить? А насчёт ДНК это не бред, свои корни она в Украине не ощущает на внутреннем уровне, так как в далёком прошлом, её род был не с Украины, поэтому она не хочет возвращаться.
Кто она?
Спілий баклажан• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Вони тут разом з чоловіком.
Ой автор мне кажется это опять наггетают..никто много не выгонит....а вообще лав лав лав не отписывались ещё на эту тему?..
Не стесняюсь• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Почему не купить? Да потому, что все что копилось и вкладывалось в дом всю жизнь было уничтожено, а на ренте за границей сильно не скопишь. Вы такие умные все у кого жилье осталось, днк-шмэнк, возвращайтесь, все живут....
Мамаша в бигудях• 09 февраля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Кто она?
Не она, а кто-то из её родных в далёком прошлом, коренные американцы, которые когда то мигрировали в Украину, только по им понятным причинам.
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Блін, я не можу
Люди, ви серйозно оце розпинаєтесь перед тролем, даєте поради?
Ахаха, ви чого?
Пояснюю, може не буде у всіх темах крику ’тролль’
Нормальна срачна тема, хоч є що почитати. Ну трольна, і що? Від цього читається не гірше. Головне не скучно. А як підтримати тему, щоб не заглохла? - коментарями. Якщо всі напишуть ’троль ’ івицдуть - читати стане нічого. Тому й підтримуємо
Автор робить вигляд, що пише чесно, ми робимо вигляд що відповідаємо чесно. Плюс трохи стьобу, який додає родзинку.
А ви все про тролів? Навіщо? Щоб тема заглохла? Так тоді на цей форум краще не заходити.
Начальник Анонимов• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну я ж не про це питаю. Вона не не хоче закінчення війни. Вона хоче легалізуватись.
і головне тут - ’Вона не не хоче закінчення війни. ’. нам її пожаліти??,бо плаче бідненька..., а повертатись і насолоджуватись тут своїм вибором з 19 - слабо??
Спілий баклажан• 09 февраля 2025
Ответ дляПростоваля
Моя подруга сміється весь тиждень, бо хоче кінець війни🥂
А мне сегодня снилось что трамп с Путиным подписывали угоду. И я как представитель от страны своей тоже была, там чего то качала свои права, повыгоднее условия хотела.
Блондинка в Законе• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Коренные американцы? Индейцы штоли? Из племени мигрировали?
Спілий баклажан• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я за неї хвилююсь. Але в мене теж немає варіантів в голові. Знайомі яким роботодавець обіцяв грінкарту чекають вже два роки.
А как ее можно обещать. Это д лотерея, ее только выиграть можно
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 февраля 2025
Ответ дляПомидорина
Про Европу слышала у нас по суспильному радио, что они укр беженцев не отдадут просто так, у них экономика рушится ,я имею ввиду тех кто работает. Там и сейчас нехватка кадров. Про Америку, незнаю даже, не могут депортировать например человека, если он бомж в Украине, жильё разрушено или в оккупации, да и война до конца 25 года точно будет, слышала что у рф есть чем и кем воевать, и новая мобилизация идёт, тем более тепло идёт, зелень отличная маскировка, да и нам поставки оружия и денег анонсировала Европа до конца 25 года. Ну и смотрю контрактников наши набирвть будут, это значит что конфликт будет очень надолго, возможно заморозка, буферная зона, как на Кипре.
Половина американцев и европейцев живет на аренде всю жизнь. А они ещё должны вникать осталось у украинца жильё или нет? Эээ. Не у всех оно и было. Бабушкины дома или квартиру мамы не считаем
Если страна безопасна, живи работайте арендуй. О своём жилье можна не заикаться, это не аргумент
В плане скоро окончания войны, пока не вижу
Спілий баклажан• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну що ви таке кажете? Вона не каже, що не хоче закінчення війни.
Вона була в Україні, коли війна почалась. Чоловік в Європі працював, поїхали разом потім. Вона мріє про кінець війни, але вони вже облаштувалися, звикли. Її теж можна зрозуміти.
А кем они в Америке работают как устроились?
Мамаша в бигудях• 09 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
У меня нет своего жилья, от слова совсем. Живу на съёмном и уже не плакаюсь из-за того что мой дом уничтожен.
Выход из любой ситуации всегда есть, если не ленится его искать.
Начальник Анонимов• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну я не знаю, що там у ваших знайомих - моя подруга хоче закінчення війни, ніколи не отримувала виплати, вони з чоловіком важко працюють. Але і лишились вона теж хоче і це, блін, нормально!!
Ви самі ж написали на першій сторінці. ---’Вона не не хоче закінчення війни. ’.
..,включили задню, коли люди почали обурюваться??
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну можна ж тролити про куму коханку чоловіка чи свекруху, для чого ці провокаційні тролізми - мріє щооб війна продовжувалась, бо не може легалізуватися, ну шо за брєд?
Почемучка• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахахаха Я не була, ні ні разу. Ви хоч погугліть скільки студія в НЙ коштує.
Ну значить мене обманюють.
Хрещена знімає в Брукліні, розповідала, що гозподар щороку піднімає оплату, раніше вона платила 800 доларів, потім 900, зараз 1000. Ще вона викручувалась беручи на проживання таку ж українку з Чернівців, яка щороку приїздила на роботу туди на 6 місяців.
Нагайна• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Люди хоронят мужей и детей, каждый день погибают от обстрелов. А вашей курве хочется продолжения банкета.
Удалено администрацией...
Почемучка• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Це мало для стажу, ви би підготувались краще
Дякую за пораду. Підготуюсь. Я в Україні отримую її пенсію і сплачую комуналку за її житло. Тому знаю, про що кажу.
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Тут більше половини не в Україні, багато хто в США.
Тут були голосували, які показали, що більшість в Україні.
Мамаша в бигудях• 09 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Та фиг их знает, может мореплаватель был прапрадед, познакомился где-то с молодой девушкой, полюбили друг друга и создали семью, а подруга автора уже их потомок.
Жизнь раньше ведь не чёрно-белой была, и многие пары вполне могли находить друг друга даже на расстоянии.
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ну значить мене обманюють.
Студія 1000$
в Брукліні, ось вам мінімальна ціна. Офіційно
Не стесняюсь• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Зачем искать способы выживания в воюющей стране, если можно жить в спокойной? Как по мне если на ренте, то лучше уже в цивилизации.
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Автор не мечите бисер перед ними. Они на своей волне ненавидят всех кто выехал. Сколько бы вы ни писали им что не хотите войны в голове у них будет то что у них есть сейчас
А як ще можна розуміти слова, що якщо війна закінчиться, людей депортують і вони через це плачуть. Можна було написати інакше, без слів про війну.
Можна було просто запитати як легалізуватись в США, які для цього варіанти.
Тихомандражная• 09 февраля 2025
Чергова срачна тема від тієї хто не виїхав . Немає ніякої подруги і її ’мрій про війну’. Хто дійсно в Америці знають що їх не виженуть. Лише не виїхавших так вже душить, що три роки сидять і чекають коли вже всіх попруть .
Помидорина• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Все говорят, политики я имею ввиду, что если и будет договор какой-то, то это временно, типа заморозка конфликта, будет буферная зона и тд, но это никогда не закончится, Украина не согласиться признать оккупированные территории рф, а значит конфликт на десятилетия, как в Сирии, их же никто никуда не депортировал, и сейчас только одна скандинавская страна предложила по 27 тыщ евро на взрослого и до 10 тыщ на ребёнка, если те вернуться на Родину.
Мамаша в бигудях• 09 февраля 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Меня не тянет заграницу.
Блондинка в Законе• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Студія 1000$
Ну если она снимает десяток лет вполне может быть такая цена.
Почемучка• 09 февраля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
І не знаєте,де проживає зараз Лав Лав Лав?
Ну я ж не сиджу тут цілодобово і не слідкую за конкретними персонажами. Я з часів Сніжани Денісової, Васічкіної і т.д.
Блондинка в Законе• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Что то сильно много мореплавателей по вашей версии в Украине осели. Счет потомкам, которые не чувствуют тяги к родине идет на миллионы )))
Может не в предках дело?
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Бо вона українка.
Тут так не працює.
Для пенсії, навіть мінімальної, потрібен стаж. Як у неї може бути стаж, якщо вона 20 років не живе в країні?