Меряю от 0• Изменено 09 февраля 2025
Подруга плаче цілий тиждень - U4U
Розмовляємо з нею весь тиждень. Цілий тиждень плаче - не розуміє як їм з чоловіком лишитись. У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. Я в це вірю - бо поки що Трамп робить 100% з того, що обіцяв. В нас тут відловлюють по 1500 нелегалів за добу. Якщо це станеться - українців попросять додому. Вже відкликали програми для Куби, Гаїті, Венесуели. Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти? Можливо у вас є знайомі, які знайшли спосіб лишитись у Штатах довгостроково? Порадьте, будь ласка. Дякую.
Почемучка• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Студія 1000$
в Брукліні, ось вам мінімальна ціна. Офіційно
Ок. Це як в Києві, хтось офіційно, а хтось у знайомих, хтось через ріелтора. Є однушки за 6, а є за 30...
Ласунка• 09 февраля 2025
Ответ дляПростоваля
Моя подруга сміється весь тиждень, бо хоче кінець війни🥂
Удалено администрацией...
Простоваля• 09 февраля 2025
Ответ дляЛасунка
Удалено администрацией...
Я дууууже емпатична. Але не до всіх.
Меряю от 0
• 09 февраля 2025
Ответ дляНачальник Анонимов
Ви самі ж написали на першій сторінці. ---’Вона не не хоче закінчення війни. ’.
..,включили задню, коли люди почали обурюваться??
Блін, ви українську розумієте?
Читайте уважно - «вона не «не хоче»».
Не не хоче закінчення = хоче закінчення. В українській на відміну від англійської є подвійне заперечення.
Читайте уважно - «вона не «не хоче»».
Роздратована шкіра• 09 февраля 2025
Що ви хочете, щоб війна продовжувалася? Щоб ваша подруга спокійно жила в Америці? Це вже вообще.
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Звідти, звідки і у всіх. Їй зараз 67, 20 років тому вона працювала в Україні вже життя до того.
Раніше для пенсії потрібно було 25 років стажу. Зараз 32 роки. Їй 67. Виїхала в 47.
47-32= 15.
Вона з 15 років працювала без перерви?
47-32= 15.
Вона з 15 років працювала без перерви?
Меряю от 0
• 09 февраля 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Де ви таке прочитали? От ДЕ????????
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну если она снимает десяток лет вполне может быть такая цена.
Ні, такої ціни бути не може .
Чорт і Шо• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Люди хоронят мужей и детей, каждый день погибают от обстрелов. А вашей курве хочется продолжения банкета.
От на це і розраховувала автор
Бо сидить в америці а допомогти не може без порадниці
Оябунчик• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Вони тут разом з чоловіком.
А вы тут причем ? Пусть берут психолога , или таблетки
Меряю от 0
• 09 февраля 2025
Все, я спати, дякую, якщо хтось відписався по темі. Завтра почитаю.
Помидорина• 09 февраля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Студія 1000$
Поверьте бывает, в Ванкувере знаю такую историю, правда человек снял её около 10 лет назад.
Love_Love_Love_• 09 февраля 2025
Ответ дляПочемучка
Ні, це не як у Києві.
Немає в НЙ студій за 1000$ , ніхто там на пенсію не живе і не бідкається, для чого? Що за історія про сина якого мають депортувати, що за відвертий брєд?
Оябунчик• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Ну що ви таке кажете? Вона не каже, що не хоче закінчення війни.
Вона була в Україні, коли війна почалась. Чоловік в Європі працював, поїхали разом потім. Вона мріє про кінець війни, але вони вже облаштувалися, звикли. Її теж можна зрозуміти.
Нет , причем вы сдесь?
Помидорина• 09 февраля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
47-32= 15.
Вона з 15 років працювала без перерви?
47-32= 15.
Вона з 15 років працювала без перерви?
Вы интересная, какие 25? 10 лет назад 5 лет стажа нужно было, и в 55 лет на пенсию выходили. Там человеку за 60.
terraarret• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Я дуже прошу не писати ці всі образливі коментарі. Якщо у когось є знайомі ситуації, що вийшло отримати якийсь статус - поділиться, будь ласка. Якщо ні - проходьте повз, будь ласка.
Обидные комментарии это уровень культуры и воспитания людей ,к сожалению. Опустившийся до плинтуса, за последние 10 лет
Не обращайте внимание
По поводу подруги, все ждут так же, может ей найти группы США.
В тик токе есть женщина,она вечерами проводит стримы, где собирается около 1к украинцев из разных стран и рассказывают где какие условия пребывания и ,что на данный момент можно сделать.
Гражданка мира ник
Не обращайте внимание
Гражданка мира ник
Свій варік• 09 февраля 2025
Ответ дляПечальки.нет
В мене теж такі є
,, як це віддати землі?!,, при тому що чоловіки і сини разом з ними в Європі
Так і там всією сім´єю виїхали
Меряю от 0
• 09 февраля 2025
Ответ дляterraarret
Не обращайте внимание
Гражданка мира ник
Не обращайте внимание
Гражданка мира ник
Дякую! ❤️
Роздратована шкіра• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Де ви таке прочитали? От ДЕ????????
В вашому тексті. Вибачте, але ця програма і позначалась як тимчасова.
Продаю витрішки• 09 февраля 2025
Ответ дляПростоваля
А чого сміється?
Гомосноб• 09 февраля 2025
Автор, ви буквально створили срачну тему, чи спеціально чи випадково…? Такі питання вам краще задавати у групах емігрантів, хто буквально живе цим і тд. А ви йдете і задаєте це питання на Порадниці, де все ж переважна частина живе війною і думками про її закінчення. Люди тут **ати хотіли на проблеми тих, хто виїхав. Чесно скажу, мене зовсім не обурило ваше питання. У мене є друзі/знайомі, що виїхали в штати або планували виїхати. І мені абсолютно пофіг, що там у них буде. Бо це все фігня у порівнянні з тим, що відбувається у нас. Краще пошукайте толкових відповідей у відповідних для цього місцях.
Помидорина• 09 февраля 2025
Ответ дляНа границе
Вы интересная, у этих людей есть возможность уехать, особенно с детьми и жить нормально без обстрелов, не банкета людям хочется а нормальной жизни, а не бесконечного столетнего скакания.
Чорт і Шо• 09 февраля 2025
Ответ дляПродаю витрішки
А чого сміється?
Ну щоб патріотизм показати і радість на відміну від придуманої тролем подруги в Америці ,що плаче бо війна закінчується
Як же легко стравити українців .
Дві години справи і « пішла « авторка спати
Як же легко стравити українців .
Не стесняюсь• 09 февраля 2025
Ответ дляМамаша в бигудях
Меня не тянет заграницу.
Ну а кого-то не тянет в Украину после всего пережитого, особенно окупации или потери жилья. Все мы разные.
Диви яка я пава!• 09 февраля 2025
Ответ дляМеряю от 0
Де ви таке прочитали? От ДЕ????????
Ваша цитата:
У нас в новинах вже активно анонсують закінчення бойових дій на це літо. ..Якщо це станеться - українців попросять додому... Якщо буде підписано якісь домовленості - відкличуть і U4U. Як її заспокоїти?
Як це інакше можна зрозуміти?
Оля_с_киркою• 09 февраля 2025
Ответ дляterraarret
Не обращайте внимание
Гражданка мира ник
Не обращайте внимание
Гражданка мира ник
Вы старпост автора читали?
Да_Я_ТакаЯ_• 09 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я робила розклад - я не бачу миру. Також дивилась чи повернеться син додому в цьому році - ні
Але ви щось видумуєте, бо такі питання не вирішується на форумах подругою
Якщо вони там, вони знають, що їм робити
А війну ви бачили?
Оля_с_киркою• 09 февраля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Ваша цитата:
Як це інакше можна зрозуміти?
Как создание срачной темы.Вот весь старпост от первой буквы до последней.
Чорт і Шо• 09 февраля 2025
Автор , як можна спати як подруга плаче ?
Збирайте еміграційну інформацію на порадниці далі