Каркуша Клара• 09 февраля в 08:35
Герпес біля самого ока...болючий(
Дівчата,допоможіть порадою будь ласка.Ніби герпес (схоже на це)біля самісінького ока(зовнішня сторона)Болючий дуже..Ніколи не було такого.Перехворіла і імунітет мабуть впав.
Що порадите?Можливо хто стикався.
Хвильоватиша• 09 февраля в 08:44
Соду разбавьте и помажьте,герпес боится щелочи.Можно на стакан теплой воды,чайную ложку соды.
Куколка-мяуколка• 09 февраля в 08:51
Якби у мене було щось подібне, я б купила таблетки від герпесу - ацикловір. Проконсультувалась би з лікарем. Точно б не мазала очі саморобними засобами…
Каркуша Клара
• 09 февраля в 08:51
Ответ дляХвильоватиша
дякую
Каркуша Клара
• 09 февраля в 08:53
Ответ дляКуколка-мяуколка
я почала приймати L лізин
віт Д,С....
Каркуша Клара
• 09 февраля в 08:55
Ответ дляКристиночка-кот
Накапать корвалол на спунжик и подержите
дякую,спробую
Скоро_вчера• 09 февраля в 08:56
Ответ дляКаркуша Клара
дякую
Автор , банально : но цинковая мазь очень облегчит ситуацию
65 грн
Отчебучкина• 09 февраля в 08:56
Противовирусные пить и мазать, только дорогие, европейские берите, хотя бы зовиракс
Куколка-мяуколка• 09 февраля в 08:59
Ответ дляКаркуша Клара
я почала приймати L лізин
віт Д,С....
Вітаміни це супер, але герпес насправді страшна річ) я хворіла тяжкою версією герпесу, коли обсипало тіло. Мені страшно за ваші очі. Я звісно не підводжу вас до того, що саме у вас буде щось критичне, ну просто це ж око….потрібно б противовірусне, що працює проти герпесу зсередини, не тільки ззовні..і чим швидше, тим краще. Бажаю одужання.
Пишу, не читаю• 09 февраля в 09:07
Фігня і всі народні методи: терміново таблетки ацикловір (назва герпевір, зовіракс і т.д) прийняти прийняти відразу дозу 400 мг (я пью 400 мг через 2 год 2 рази, потім по 200, але це не по інструкції) і мастити мазью Лабіум. Чим швидше ви це планети тим краще, це все таки око(((
Пишу, не читаю• 09 февраля в 09:09
Ответ дляКаркуша Клара
я почала приймати L лізин
віт Д,С....
Це добре вже після гострої фази, зараз треба саме протигерпетичні ліки
Каркуша Клара
• 09 февраля в 09:23
Ответ дляСкоро_вчера
65 грн
дякую
Каркуша Клара
• 09 февраля в 09:24
Ответ дляКуколка-мяуколка
л лізин це амінокислота саме проти герпесу
дякую,при потребі звернуся до лікаря звичайно
Каркуша Клара
• 09 февраля в 09:29
Ответ дляКуколка-мяуколка
дякую щиро
Хвильоватиша• 09 февраля в 14:14
Ответ дляКаркуша Клара
дякую
Пожалуйста,у меня у папы в декабре был опоясывающий герпес на лице,прочла про соду помазали и ему сразу лучше стало.
Можно еще смазывать герпес дексаметазоном,гормон в капсулах,стоит копейки
Правильно что принимаете Лизин,а почитайте где много Аргинина,то пока не кушайте,те продукты
Лизин всегда в продуктах идет с Аргинином и если аргинина больше,то он будет блокировать Лизин и герпес питается, аргинином.
Например тыквенные семечки от герпеса,но в семечках,больше аргинина чем лизина.
Каркуша Клара
• 09 февраля в 14:33
Ответ дляХвильоватиша
знаю про аргінін,дякую
Хвильоватиша• 09 февраля в 21:09
Ответ дляКаркуша Клара
знаю про аргінін,дякую
Это хорошо),пожалуйста!