Наверняка• 09 февраля в 16:59
У кого дети подросткового возраста не гуляют без присмотра (во дворе), как вы
организовали их досуг с друзьями? Есть реальная возможность, чтобы ребенок вырос, не шастая по улицам бесконтрольно со стремными компаниями?
Гербарія сушу• 09 февраля в 18:34
Ответ дляПечальки.нет
Так може Ваш постійний контроль і призвів до того, що дитина неорганізована, не має власної думки, пливе за течією, бо не здатна сама вирішити, що правильно, а що ні.
В точку
Железобетон• 09 февраля в 18:37
Ответ дляНаверняка
Ні, не начхати. Але 18 -це більш свідомий вік, ніж 14. Чому алкоголь, наприклад, до 18 не продають? Аж хай би дитина отримувала свій досвід. Але ж ні, чомусь існує заборона.
Ви нічого не знаєте та не розумієте про підлітків, на жаль, не хочете дослухатись до того, що вам тут пишуть. Ви сприймаєте світ , через призму своєї 9ти річної дитини. Але діти змінюються, їх ставлення до порад батьків, до світу зміниться. І ви, або будуєте довірливі стосунки, підтримуючи дитину, або ламаєте її-мама краще знає, і потім будете мати проблеми , які вже не зможете виправити.
забиякина• 09 февраля в 18:38
Ответ дляНаверняка
Вот об этом я и спрашиваю. Интересует опыт других родителей, как они смогли это организовать. Вместо этого мне на нескольких страницах доказывают, что ребенок должен получит свой опыт и что я просто хочу ее держать под колпаком потому что я такая токсичная.
У тих хто все контролює, у того діти ведуть подвійне життя. От наприклад моя сусідка постійно розповідає яка ї донька умничка, слухняна, репетитори, англійська, танці. У сусідки все під контролем. Але у нас забор майже прозорий і улюблена фраза доньки сусідки ’тільки мамі не розповідайте’.
Печальки.нет• 09 февраля в 18:42
Ответ дляНаверняка
У доньки повинна бути зайнятість, якою вона «горітиме».
Ми спробували кілька різних занять з сином і зупинились на футболі. Він ним просто живе.
Знаємо батьків хлопців з команди, всі спілкуємось, разом вболіваємо.
У вільний час наші хлопці (12-13 років) грають в футбол на штучних полях, в дурницю не лізуть, не курять, бо вони зайняті.
Маємо тренування, турніри, виїзди в інші міста.
Іноді можуть піти в парк погуляти, в торгові центри поїхати, але батьків попереджають.
Є однокласники, які гарно навчаються, але нічим не займаються. Вони вже курять, іноді вживають алкоголь. Сімʼї нормальні.
Автор, 9 років— це ще дитина. А от років з 11 починається. У Вас є пару років, які треба витратити не на обмеження та опіку, а на пошук улюбленої справи.
Коплю на груди• 09 февраля в 18:43
Ответ дляНаверняка
Представляете? Все дело в том, что как человек он хороший и ’перебесился’ почти. Вернее, его родители ремнем ’перебесили’. Но я так с ребенком делать не буду. А в муже до сих пор иногда вылазит вот это ’все побежали - и я побежал’. Приходится теперь мне и его воспитывать. Поэтому понимаю, что это или есть, или этого нет.
Вам поможет детский психолог.
Наверняка
• 09 февраля в 18:44
Ответ дляПечальки.нет
Ні. Від народження я виховувала її так, як мене виховували мої батьки. Думала, що так і треба. На довірі і все таке....Але згодом зрозуміла, що в її випадку ця стратегія не працює. От доводиться будувати нову. стратегію.
Люблю пиво• 09 февраля в 18:45
Ответ дляНаверняка
У меня, например, девочка. Я вижу дни так: учеба/уроки, кружки/секции по интересам, спорт, встречи с друзьями или у себя дома, или дома у друзей при наличии родителей дома. Организованные походы в кино/театр/развлекательные центры.
Забыли ещё о молитве и три раза в день повторять обет целомудрия.
Наверняка
• 09 февраля в 18:46
Ответ дляПечальки.нет
На даль, вона нічим сильно не цікавиться, дуже поверхнево все.
Коплю на груди• 09 февраля в 18:46
Ответ дляНаверняка
Не получается научить. Такой у нее характер.
Характер и привычки можно корректировать.
И не получается у вас, а у специалиста получится.
Наверняка
• 09 февраля в 18:47
Ответ дляКоплю на груди
Возможно. Но хорошего специалиста трудно найти.
Печальки.нет• 09 февраля в 18:55
Ответ дляНаверняка
Може танці? Дівчатка це люблять. Якась творчість.
Дайте їй можливість в чомусь виразитись, робити щось самостійно.
Починається пубертатний період— дітям хочеться пригод на пʼяту точку, а в 12 років Ви вже не проконтролюєте кожен крок.
Маю сина в 7 класі. Знаю, про що говорю.
Наверняка
• 09 февраля в 19:01
Ответ дляПечальки.нет
Вона ходить на танці. Але ж вони не займають весь її вільний час.
Аноним с кешбеком• 09 февраля в 19:09
Ответ дляНаверняка
И вменяемые родители не позволяют своим детям гулять в подворотнях, правда же?
Я тоді не вміняєма мати. Бо поняття немаю де гуляє мій син 15років до 23.00. Не контролюю. Якщо подзвоню він мені звісно скаже, прийде додому розкаже сам де був. Але я йому навіть не дзвоню без крайньої потреби. Дочці 13, теж гуляє надворі з друзями.
Аноним с кешбеком• 09 февраля в 19:13
Ответ дляНаверняка
Не удивительно
Наверняка
• 09 февраля в 19:41
Ответ дляБабульція
з язика зняли)))) але, скоріш за все, надіялась, що переробить))) тільки фінт не вдався, автор це чітко розуміє, тому переключилась на дитину в надії зліпити з неї те, що їй так хочеться
Проблема цього форуму в тому, що тут кожна себе вважає дуже розумною, а інші -це ніби якісь тупі тітки, які вирішили раптово створити тему від нічого робити в проміжку між манікюром і приготуванням шарлотки. Ви не розумієте, що хтось, перш ніж запитати тут, провів якусь роботу -спостерігав, аналізував, робив висновки. Коли я обрала для себе таку стратегію, про яку пишу, я очікувала почути про досвід людей, які обрали таку ж стратегію. Натомість звідкісь вигулькуєте ви і розказуєте мені про мене, мою дитину і про мого чоловіка.
Гербарія сушу• 09 февраля в 19:57
Ответ дляНаверняка
Може тому що ваша стратегія провальна? Раз такою ніхто більше не користується, крім вас. І виходить, що якраз це ви поважаєте себе дуже розумною, а інші тітки роздають вам раптові поради
Коплю на груди• 09 февраля в 19:57
Ответ дляНаверняка
А вы пробовали?
У вас априори все сложно и ..уёво. И одни инструкции и шаблоны. Вы ж даже как робот пишете, эти фразы.. нудятина.
Как только появится намерение- появится и специалист. Проверено на себе лично, когда трудно стало с подростком.
Наверняка
• 09 февраля в 20:01
Ответ дляГербарія сушу
Не провальна. Тому що раптом то там, то сям вискочить ’..а я не проти, щоб моя дитина погуляла з дівчатами з танців’. Так і я ж не проти. Питання тільки в тому, щоб то дійсно дівчата з танців були. І з´ясувати це без певного контролю не вийде.
Ответ дляНаверняка
Это вы совершенно безобидные ситуации описываете. Лайт-версия взросления, котрая меня абсолютно устроила бы. Да я и вообще не ханжа. Меня пугают те дети, которых я на скамейке в парке вижу. А для нее это типа бунтарская романтика. Она ж не понимает еще, что такое передоз, например. Я от таких детей ее оградить хочу, от такого времяпрепровождения.
Лучше пусть переживать бунтарскую романтику в 18 начнёт, когда все нормальные уже её закончат?
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:15
Ответ дляНаверняка
Нет. Просто ребенок, легко поддающийся чужому влиянию и легко перенимающий манеру прведения друзей. То есть, от того, какие друзья рядом, где и как они все проводят время, зависит очень многое.
до скольки лет будете с ней за руку? вы не будете спускать с нее глаз или как планируете контролировать в 14-17 лет?
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:16
Ответ дляНаверняка
Ви так пишете, наче я сама не була дитиною, чи не зростала серед дітей. Я сама була така, що ’погане’ до мене не чіплялося. Але дитина моя інша. І це проблема, бо я зі свого підліткового віку пам´ятаю, що було з тими, хто брав приклад з неблагополучних друзів.
так может проще начать воспитывать ребенка так, чтобы он был уверен в себе, а не тянулся к неблагополучным детям?
Ответ дляНаверняка
Що ви маєте на увазі під ’наглядом’? До дитини прийшла її подруга, вони зачинились в кімнаті. Я не слухаю їхніх розмов, не слідкую, що вони там дивляться в телефоні чи комп´ютері -це дуже страшний нагляд?
А что будете делать, если она скажет, что пошла с подружкой, и имя, которую вы знаете, а сама пойдёт с пацаном каким где-то?
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:17
Ответ дляНаверняка
Нехай виривається. Після 18. Тоді вже і мізків трохі більше, і організм не дитячий вже.
как раз тогда беда будет. потому что оторвется за все годы, проведенные в клетке. и сломает себе жизнь
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:19
Ответ дляНаверняка
1. Или это врожденное свойство (как было у меня), родителям не было необходимости меня контролировать вообще.
2. Или достигается путем негативного опыта (тут может не повезти)
вас не контролировали родители не потому что вы выросла такая умная! а потому что вы росли как раз в природных условиях и самостоятельно принимали решения согласно возрасту! своего ребенка вы хотите этого лишить
Наверняка
• 09 февраля в 20:19
Ответ дляПАЦАНКА О
Я не собираюсь держать ее в клетке.
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:20
Ответ дляНаверняка
Я не собираюсь держать ее в клетке.
собираетесь. все время под контролем - человек не вырастет способным к взрослой, самостоятельной жизни
ПАЦАНКА О• 09 февраля в 20:22
Ответ дляНаверняка
Я -нет, но сейчас таких подростков много.
подростки всегда были одинаковыми!
Наверняка
• 09 февраля в 20:22
Ответ дляПАЦАНКА О
Моя мама всегда смеялась, что я в 5 лет рассуждала как бабка старая. Ну камон, кого там было контролировать....но вы и дальше можете все представлять себе так, как вам хочется. У меня нет сил и желания рассказывать вам о своих особенностях и об особенностях ребенка.
Ручки-Крючки• 09 февраля в 20:33
Ответ дляАноним с кешбеком
Вам не страшно за ребёнка, который ночью лазит? Или вы в какой-то стране фей живёте и эльфов?
Гербарія сушу• 09 февраля в 20:50
Ответ дляНаверняка
Вы настолько обесцениваете своего ребенка… превознося себя. Вы не верите в нее