Ні за холодну воду• 09 февраля 2025
Девочки 30-40 лет, какие делаете уколы красоты?
И какая стоимость процедур примерно?
Ні за холодну воду
• 09 февраля 2025
Ответ дляПупс
Біоревіталізацію з гіалуроновою кислотою.
1500. Київ.
А яким препаратом, не підкажете?
Пупс• 09 февраля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
А яким препаратом, не підкажете?
Навіть не спитала🙃
Ходжу до косметолога вже третій рік, довіряю їй. То ми робили пілінги, мікротоки, масажі, ще якісь процедури. Тут я нарешті вирішила спробувати біоревіталізацію.
Обличчя свіжіше, зволожене, подобається. Треба буде ще мінімум 2 рази зробити.
Мій не такий• 09 февраля 2025
Ответ дляБойцовская
Zemits. На сьогодні він 5400 коштує. Але то річ
Спасибо большое. А как им пользоваться будет написано в инструкции или просто поискать видео на Ютубе ?