Криниця щастя• 10 февраля в 11:08
Фарбуватись чи ні?
Відрощувала свій колір, а тепер хочеться знову в блонд. Мій колір здається темнуватим.

Криниця щастя
• 10 февраля в 11:10
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Чудовий колір. Я би не фарбувалась.
Влітку краще виглядає, а взимку темніший тускніший якийсь. Ще волосся тонке і не фарбоване як прилизане.

Тишком_нишком• 10 февраля в 11:10
Нет. Мечтаю не краситься, но много седины
У вас красивый цвет

Кукарачка• 10 февраля в 11:11
Гарний колір, я висвітлююся, щоб бути такого кольору, як ваш рідний)
Я только за!• 10 февраля в 11:16
Фото как как в фильме ужасов)) Вы как так голову повернули? Цвет волос очень красивый.
Криниця щастя
• 10 февраля в 11:16
Ответ дляКукарачка
Ось так раніше було

Криниця щастя
• 10 февраля в 11:16
Ответ дляЯ только за!
Боком😁
Зараз все скажу• 10 февраля в 11:17
У вас дуже гарний колір волосся. Я би не фарбувала. Все ж здорове волосся виглядає завжди шикарно. В будь-якому кольорі. Якщо обирати між якістю волосся та кольором, я б обрала якість.

Зараз все скажу• 10 февраля в 11:17
Ответ дляКриниця щастя
Ось так раніше було
Я думаю, що ви самі бачите різницю
Зараз все скажу• 10 февраля в 11:18
Ответ дляКриниця щастя
Ось так раніше було
Зеленуватий відтінок і візуально зменшилась густина. Не варто.
Криниця щастя
• 10 февраля в 11:19
Ответ дляЗараз все скажу
Я думаю, що ви самі бачите різницю
Я от і боюся щоб не зіпсували, і відростила свій колір через те, що мій майстер виїхала. Наче світліша я молодше виглядаю.
Зараз все скажу• 10 февраля в 11:21
Ответ дляКриниця щастя
Може Вам так тільки здається?
Говорю відверто• 10 февраля в 11:21
Ответ дляКриниця щастя
Ось так раніше було
Ні, не фарбуватись. Сама роблю техніку, бо дуже сива, але це така морока. Дорого, шкідливо, догляд, якість волосся. Якби не сивина, я б ніколи не фарбувалась.
Древо жизни• 10 февраля в 11:22
Автор, у вас такой шикарный цвет. Я более 10 лет была в блонде, правда, у меня темно-русые волосы. Кроме постоянного головняка с обесцвечиванием корней, тонированием, которое смывается после нескольких разов мытья головы , и поврежденных волос, никаких плюсов я не заметила. Осенью срезала нафиг отросшие светлые пряди, сейчас хожу со своим, и пока не будет седины, от покраски воздержусь.
При таком цвете, как у вас, я бы вообще не стала никогда осветлять. Не делайте глупость, серьезно.

Как_б_не_так• 10 февраля в 11:23
Ответ дляКриниця щастя
Ось так раніше було
И в чем отличие?
Или 1я фотка на солнце засвеченная?
Цвет волос надо смотреть с лицом, а так это ни о чем
Или 1я фотка на солнце засвеченная?
Ядвига Юсьлегко• 10 февраля в 11:23
Ответ дляКриниця щастя
Скоро лето уже
Білий Лосик• 10 февраля в 11:24
Можна альтернативно зробити контуринг навколо обличчя
І вам у дзеркалі буде світліше, і волосся травмуєте дуже точково
Каркуша Клара• 10 февраля в 11:24
Конечно нет. Все эти блонды зеленоватые и жёлтые такое убогое зрелище
Свой цвет - красивый
Пока нет седых - точно
Свой цвет - красивый
Пока нет седых - точно

Зараз все скажу• 10 февраля в 11:24
Якщо вже сильно хочеться зробіть контур навколо обличчя. Не памʼятаю як зараз ця техніка називається. Коли не вся довжина, а трохи біля обличчя прядки освітлюються, щоб гармонійно було з вашим рідним кольором.
Древо жизни• 10 февраля в 11:24
Ответ дляКриниця щастя
У вас волосы не очень густые. Если начнете обесцвечивать, потеряете 30-50% объема волос, особенно на концах.
Анютины ласки• 10 февраля в 11:24
Сделайте контуринг, чтоб у лица больше блонда. Будет плавно отрастать.
Первая попавшаяся фотка (не моя)

Криниця щастя
• 10 февраля в 11:25
Ответ дляЗараз все скажу
Контурування наче. Теж думаю, як варіант, щоб трошки бути світліше, і не фарбувати повністю
Криниця щастя
• 10 февраля в 11:26
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Скоро лето уже
Та да😄 воно влітку світліше стає, плюс не таке прилизане.
Криниця щастя
• 10 февраля в 11:26
Ответ дляДрево жизни
Ну це дійсно так, я розумію 😥
Древо жизни• 10 февраля в 11:28
Ответ дляАнютины ласки
Первая попавшаяся фотка (не моя)
У барышни осветленные пряди по всей голове, а не только у лица. Если осветлить у лица, особого эффекта не будет.

Криниця щастя
• 10 февраля в 11:31
Дякую всім, схиляюсь вже до того щоб лишити колір. Записалась на попередню консультацію, можливо щось ще майстер підкаже, як стати світліше і не фарбувати повністю 🫣