МинерАлочка• 09 февраля 2025
Довідка за доглядом для батьків
Юрист стверджує, що таку довідку можна отримати для батьків 75 років, якщо в них є для цього показання.Лікар стверджує, що за законодавством таку довідку видають тільки з 80 років.Хто з них прав?
МинерАлочка
• 09 февраля 2025
Ответ дляЛаскове телятко
За показаннями з будь-якого віку, а за віком з 80
Дякую!
Обращеница• 09 февраля 2025
За віком 80
Через хворобу чи інвалідність немає різниці вік. Тобто якщо є тяжка хвороба, яка обмежує людину, та вона підтверджена лікарем, що потребує сторонньої допомоги.
МинерАлочка
• 09 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
За віком 80
Дякую, лікар стверджує що це тільки для лежачих хворих діє і то не у всіх випадках
Обращеница• 09 февраля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Фактично, так. Тобто людина не може себе самообслуговувати, і їй потрібна стороння допомога. А не просто мати гіпертонічну хворобу і хронічний гастрит. Все що коригуються терапією не підходить, людина може приймати ліки та самостійно жити. Для такої довідки в анамнезі повинен бути серйозний діагноз типу Альцгеймера чи інсульт
МинерАлочка
• 09 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
Ясно, дякую!
Зашла на 5минут• 10 февраля 2025
Знайдіть на сайті моз чи іншому є табличка для оцінки на догляд. Комісія чи сімейний по тій табличці ставлять бали по ріщним аспектам. І по результату - треба догляд постійний чи ні. Це ми робили доя догляду і виізду за кордон.
Анчо Ус• 10 февраля 2025
Ответ дляОбращеница
За віком 80
А разве не комиссией это подтверждается? А семейный врач готовит туда бумаги?
Помидорина• 10 февраля 2025
Сама по собі довідка, що людина потребує догляду, не означає що соцслужба вам оформить цей догляд.
Там багато суперечливих умов, особливо щодо доходів сім´ї.
В мене лежача хвора, інвалид, довідка ВЛК, я не працюю через те, що доглядаю хвору. Влітку я продала авто і по законодавству я майже олігарх, тому оформити догляд (який я фактично здійснюю) мені відмовили.
Обращеница• 10 февраля 2025
Ответ дляАнчо Ус
Повинно бути ЛКК (лікарсько-консультативна комісія) чи довідка МСЕК, де вказано, що потребує сторонньої допомоги. А далі вже йдете в УПСЗН, де оформлюєте постійний догляд на непрофесійній основі (не можна офіційно працювати і треба маленький дохід) чи в виконком місцевий, де можна оформити довідку про фактичний догляд. І там, і там типу є комісія яка розглядатиме ваші документи, чи є необхідність в догляді