Анонимарик• 05 февраля в 10:24
Аліменти на другу дитину після досягнення старшою повноліття.
Доброго дня!
Аліменти призначені на двох дітей в сумі 1/3 від доходу батька. Старша дитина досягла 18 років, зараз повинно прийти на молодшу 1/6 від доходу. Чи маю я право подати позов на збільшення розміру аліментів у частці 1/4 від доходу? Сімейний Кодекс (ст.183) начебто пише , що так. Чи були в вас подібні ситуації? Чи є сенс йти до суду?
Дякую за відповіді.
Анонимарик
• 05 февраля в 10:29
Старший за кордоном вже працює. В сфері ай-ті. Поки що не планує закінчувати ВУЗ.
Анонимарик
• 05 февраля в 10:49
Ответ дляАстоновитесь!
Так кодекс пише чи начебто пише?
Там вказана така можливість, але на якій підставі конкретно, не пишуть.
Астоновитесь!• 05 февраля в 10:50
Ответ дляАнонимарик
Яку норму ви дивитесь, номер статті?
Анонимарик
• 05 февраля в 10:50
Ответ дляАстоновитесь!
Яку норму ви дивитесь, номер статті?
ст.183
Астоновитесь!• 05 февраля в 10:53
Ответ дляАнонимарик
ст.183
Так, вибачайте, не помітила відразу, що у вас є посилання.
Ну от жеж
Якщо після досягнення повноліття найстаршою дитиною ніхто з батьків не звернувся до суду з позовом про визначення розміру аліментів на інших дітей, аліменти стягуються за вирахуванням тієї рівної частки, що припадала на дитину, яка досягла повноліття.
Ну от жеж