Анонимарик• 05 февраля в 10:24

Аліменти на другу дитину після досягнення старшою повноліття.

Доброго дня!
Аліменти призначені на двох дітей в сумі 1/3 від доходу батька. Старша дитина досягла 18 років, зараз повинно прийти на молодшу 1/6 від доходу. Чи маю я право подати позов на збільшення розміру аліментів у частці 1/4 від доходу? Сімейний Кодекс (ст.183) начебто пише , що так. Чи були в вас подібні ситуації? Чи є сенс йти до суду?
Дякую за відповіді.
Зубная фея• 05 февраля в 10:28
Так. А старша не буде вчитися?
автор Анонимарик • 05 февраля в 10:29
Старший за кордоном вже працює. В сфері ай-ті. Поки що не планує закінчувати ВУЗ.
viter33• 05 февраля в 10:34
Та звісно - подавати (на встановлення єдиній неповнолітній дитині аліментів в розмірі 1//4 доходу)
Астоновитесь!• 05 февраля в 10:43
Так кодекс пише чи начебто пише?
автор Анонимарик • 05 февраля в 10:49
Ответ дляАстоновитесь!
Так кодекс пише чи начебто пише?
Там вказана така можливість, але на якій підставі конкретно, не пишуть.
Астоновитесь!• 05 февраля в 10:50
Ответ дляАнонимарик
Яку норму ви дивитесь, номер статті?
автор Анонимарик • 05 февраля в 10:50
Ответ дляАстоновитесь!
Яку норму ви дивитесь, номер статті?
ст.183
Астоновитесь!• 05 февраля в 10:53
Ответ дляАнонимарик
ст.183
Так, вибачайте, не помітила відразу, що у вас є посилання.
Ну от жеж
Якщо після досягнення повноліття найстаршою дитиною ніхто з батьків не звернувся до суду з позовом про визначення розміру аліментів на інших дітей, аліменти стягуються за вирахуванням тієї рівної частки, що припадала на дитину, яка досягла повноліття.