Проня_Прокоповна• Изменено 09 февраля 2025
А вы сильно напрягаетесь на работе? Тяжелая работа у вас?
Вот к примеру, иду с работы - продавец в Гале балованой всегда в телефоне
Продавец в магазине сухофруктов - в телефоне
Продавец в мясном носится как метеор
Ну сказать что у нее сложная работа - ну особо думать не надо. Отрезал, взвесил, дал сдачу
Тц - продавец на островке - в телефоне
Продавец в Мега спорте на кроссах - ходит туда сюда по магазину
Продавец в Сильпо - на кассе. Сложно . Поток людей большой
Учитель в школе . Занятия онлайн - провела занятие. Или сказала - сейчас будете асинхронно работать. Скинула задание и борщ варит
Продавец в мясном носится как метеор
Тц - продавец на островке - в телефоне
Пирожкиня• 10 февраля 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну ви даєте! В Києві немає таких зарплат . Навіть басиста у кав´ярні зараз отримує 1200-1500. Не знущайтесь над собой!
Не смешите! Во всех вузах, кроме топовых, у преподав от 9к до 15к потолок, у методистов минималка!
годовасик• 10 февраля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Звісно, є різні. Я любила свою роботу, подобалося все, що роблю, поки не почали завалювати так, що губиш себе(
А як зараз із зарплатами у редакторів і взагалі у видавництві?
Якось нещодавно побачила знайому, яка колись працювала верстальницею, а зараз касир у супермаркеті. Була здивована...
Самая СоветЧиваЯ• 10 февраля 2025
Ответ длягодовасик
Не дуже весело із зарплатами (( На ворк.юа можете глянути - сум(( Зараз ще й понеслося, що ШІ сам все зробить замість редакторів)
Сливочная пенка• 10 февраля 2025
Ответ дляНеваляшкина
Я сподіваюся, ви вже змінили професію та стали продавцем, раз все так легко?
Да, особливо у мʼясному або рибному магазинах
годовасик• 10 февраля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Та якось була заглянула на Робота.юа - там мало вакансій і в основному без зазначення зарплат.
Загалом це така тенденція вже останні років 20 спостерігається - на послугах редактора можна економити, а тепер ще й ШІ з´явився...
Точная копия плова• 10 февраля 2025
Після того, як прожила 1,5 роки с Польщі і ходила там в офіс нашої компанії (міжнародна компанія з філіалами в багатьох коаїнах) і побачила, як там працюють люди, як вони себе поважають і не дозволяють сідати на голову, змінила підхід до своєї роботи. Працюю віддалено, в 18.00 виключаю ноут, а не так як раніше, ти ж дома, підключись подивись. У відпустці і на лікарняному на дзвінки не відповідаю, на вихідних не підключаюсь. Не поспішаю, роблю в своєму темпі (просто сама по собі швидка і тому роботу все одно роблю швидко), записалась на програми розвитку і навчання, прокачую скіли ті, які мені цікаво, наприклад пів року вивчати впровадження ШІ. І знаєте, назад повертатись не хочу, а коли дивлюсь, як люди працюють як коні, і в 3 години ночі ще пишуть мені листи, просто їм співчуваю
Чарівне зіллячко• 10 февраля 2025
Ответ дляПирожкиня
Не смешите меня вы. Автор работает в торговле, о ней и речь.
Тюрюнь_Тюнь• 10 февраля 2025
я зробила все, щоб мінімум напружуватись. зараз взагалі все електронне зробила. налагодила комунікації з начальниками. всім зручно )))
мегамоСГ• 10 февраля 2025
я не сильно напрягаюсь, но у меня сложная работа, и чтобы сейчас не напрягаться, я много лет очень усиленно напрягалась
Губи до вух• 10 февраля 2025
Продавцы это сложная работа
Но абсолютно, полностью тупиковая ветвь развития
Сорри
Так что пусть отдыхают, вам жалко разве
Сорри
Так что пусть отдыхают, вам жалко разве
Губи до вух• 10 февраля 2025
Ответ дляПоумничка
Я, лікар, рахую роботу свою важкою. оскільки, велика відповідальність +багатозадачність....і послати нікого не можна ( а іноді хочеться)
Вы наверное узкопроф?
Наша семейная в поликлинике всегда в телефоне или чай пьёт )
Или сидит куняет
Без преувеличения
Но тётя хорошая, адекватная, всегда всё напишет и подпишет
Или сидит куняет
Без преувеличения
Летюча помилка• 10 февраля 2025
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я в Польщі, нормально, бувають важкі дні, але частіше робота не важка ( ну або я звикла))
По 12 годин? Злеценя? Ну мені після роботи в офісі це жахи.
ПушАпница• 10 февраля 2025
Ответ дляМалая еще та
Поделитесь, кем работаете?)
Проектная документация (земельные участки)
Оценка недвижимости
Конотопська відьма• 10 февраля 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
З 9 і до ночі може бути. Виснажена вщент. Звільняюся. Видавництво
А яка зп у вас? Чи знайшли нове місце або просто звільнення?
Самая СоветЧиваЯ• 10 февраля 2025
Ответ дляКонотопська відьма
Просто звільняюся - творча відпустка )))
Ответ дляЧарівне зіллячко
Мені потрібна робота біля мого будинку. У мене тривожність, я не зможу, коли летять ракети працювати на правому березі, знаючи, що моя дитина сама вдома.
Українська зірочка• 11 февраля 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Злецения, по 8, 12 это по желанию, у нас никаких жахов нет