Меня много• 10 февраля в 09:00
Приятелька сказала, що я поправилася
І це дійсно так, я поправилася, але. Нашо це казати? Щоб що? Я і так це знаю, мені 47 років, все життя тримала вагу, а от станні пів року прям зірвалася, +6 кг, невдале звільнення, стрес і т.д. От скажіть мені - це люди такі нетакстичні? ну от у неї ноги криві, мені треба було це зазначити?)))
Меня много
• 10 февраля в 09:20
Ответ дляТак точно!
Все ещё будет. Вернёте вес и будете скакать
дякую!
Меня много
• 10 февраля в 09:21
Ответ дляМаю рацію
Вообще как по мне это нормально, обрашать внимание на окружающих людей.
А вот когда это внимание становится неприятым, то уже нужно разбираться и как правило с собой.
чого я ображаюся, я розумію - я стала відчувати вік, ніколи до цього я не відчувала і гарно виглядала, я сама із собою розберуся, нашо зазначати це
Меня много
• 10 февраля в 09:22
Ответ дляМошей ницца
Смотря какие у вас отношения и в каком контексте сказано.Я,например,не люблю лести,поэтому не обиделась бы .
я теж не люблю лєсті, можна було взагалі нічого не казати, я сама бачу що джинси не налазять
Меня много
• 10 февраля в 09:23
Ответ дляВероятненько
На правду не обижаются
а чого? ну от я знаю, вона бачить, нашо це прям озвучувати? ну от я була гарно вдягнена, така сорочка стильна, колір мені пасує - чому це не сказати?
Репетиторша• 10 февраля в 09:23
Ответ дляМеня много
вирішила більше не спілкуватися із нею
автор, ваша подруга просто безтактна, але вона могла це зробити не умисно. Тобто вона ляпає язиком і не думає про те, як це впливає на вас. Просто не здатна це відчути.
У мене також є така подруга, дружимо зі школи, для мене вона занадто важка, але є цінне в нашій дружбі. На її слова не зважаю, тому що вірю, що воне не хотіла мене образити чи принизити, просто людина з низьким рівнем емпатії і повню відсутністю відчуття чужих кордонів.
Меня много
• 10 февраля в 09:23
Ответ дляВ гости звали?
Лично я не понимаю, для чего такое говорить.У нас дефицит зеркал и они доступны только избранным? Вроде нет и каждый человек может сам себя увидеть и оценить.
звісно так, собі ж я не буду брехати
Маю рацію• 10 февраля в 09:24
Ответ дляМеня много
саме в ній і справа, проходитись по зовнішності останнє діло, тим більш по вазі, я б не в якому разі не зауважила б таке. от якщо людина хоче про це поговорити (було у мене таке) - підтримаю розмову, а так - ні
Да нет, вы и многие в темке не понимаю разничу между полнотой, которую можно побороть и действительно болезнью, которую побороть тяжелее, а иногда хорошо когда кто то указывает на недостатки можно сказать спасает, человек может вовремя обратиться к врачу.
Меня много
• 10 февраля в 09:24
Ответ дляВилами по воде
Захотела. Сказала. Все просто.
А вот защитная реакция в виде закрыть всем рот, говорит о том, что человека +- все устраивает
Проблемы нет. Поэтому и мужу заикнуться нельзя, и подруге
Только вот, люди не обязаны себя вести как нам хочется
я не зрозуміла ваш набір слів
Вилами по воде• 10 февраля в 09:24
Ответ дляМеня много
я не зрозуміла ваш набір слів
Жаль. Так бывает
Наивная Хо• 10 февраля в 09:26
Ответ дляДуб береза
Не знаю нащо люди це кажуть. Я вже давно помітила що є такі. І подумати б що вони стервозні там чи ще що,так ні. Звичайні тьотки як і всі. Може просто в їх всесвіті це така тема для спілкування і це зовсім не образливо?
да, это не означает ничего - человек заметил изменения и произнес вслух) потом Ленку встретит и ей - видела Люду, она поправилась) Обычное женское
Репетиторша• 10 февраля в 09:26
Ответ дляМаю рацію
интересно как это определяет чужой человек? Болезнь - это когда как?
+10-20 кг за месяц? И вы думаете, стоит человеку на это открыть глаза, потому что он этого не замечает сам?
Меня много
• 10 февраля в 09:26
Ответ дляРепетиторша
так, я навіть впевнена що вона ’нє со зла’, у мене скоріш ріторичне питання. я розумію, що для неї це типу ’співчуття’ і вона не розуміє що ображає мене, так-так, образа проблема ображаємого)) просто захотілося препарувати це питання
Наивная Хо• 10 февраля в 09:27
Ответ дляВилами по воде
Вы поправились
Вы покрасились
Вы похудели
Вы сделали губы
Люди говорят что видят. Если это вас цепляет- работайте над этим
Или подружку в блок и дальше ходить с кг
Вы покрасились
Вы похудели
Вы сделали губы
да-да, и я об этом. чисто вижу - говорю вслух, такие люди
ТаПрямТам• 10 февраля в 09:27
Ця приятелька Вас недолюблює або заздрить. Давно доведено, що усі типу жарти, нетактовні зауваження, гадості в очі тощо - це і є справжнє ставлення таких людей до інших. Не просто ’не подумала’, ні-ні. Вона токсична і такого г потрібно позбуватися.
Наивная Хо• 10 февраля в 09:28
Ответ дляМеня много
вот, вы и сами все понимаете
Меня много
• 10 февраля в 09:29
Ответ дляМаю рацію
ну дивіться, у мене був депресивний епізод і я вісім місяців пила антидепресанти, а з 22-го на згт бо хірургічний клімакс, це хвороба чи повнота? вважаю що повнота, бо жру багато)))))
Меня много
• 10 февраля в 09:29
Ответ дляНаивная Хо
ох жеж ці жінки.
Маю рацію• 10 февраля в 09:30
Ответ дляРепетиторша
Да разные моменты бывают : ваш ребенок непонятно говорит, ребенок не должен в истереке падать на пол, как то у вас глаза стали на выкате - это все симптомы болезней, которые нужно срочно лечить.
Да многие не замечают или считают неважным.
Я повторюсь, если мне кто то скажет что я поправилась, я скажу - да увы, не знаю что делать, подскажешь ?
Реакция автора неадекватная.
Репетиторша• 10 февраля в 09:31
Ответ дляМеня много
ну звісно вам не треба мовчати. Тоді є вірогідність, що наступного разу ваша подруга буде більш уважна до своїх слів. Хоча не факт.
Маю рацію• 10 февраля в 09:31
Ответ дляМеня много
У вас однозначно болезнь и больше психического характера.
Репетиторша• 10 февраля в 09:34
Ответ дляМаю рацію
Реакция автора неадекватная.
реакція автора надмірна, бо для неї це болюче питання.
До чого тут діти? Ми ж виключно про вагу. Якщо подруга хвилюється, то можна тактовно про це запитати, чи все добре.
А тут просто звичайна нетактовність, очевидно без якогось злого наміру принизити чи типу того.
Меня много
• 10 февраля в 09:35
Ответ дляТаПрямТам
блян, ну от як тоді дружити? і так всі подруги закордоном
Репетиторша• 10 февраля в 09:35
Ответ дляМаю рацію
ваш коментар зараз також максимально безтактний) ви навішуєте на людину ярлики. Ви хоч самі це усвідомлюєте, чи як подурга автора?))
Меня много
• 10 февраля в 09:45
Ответ дляРепетиторша
так, треба дати зрозуміти людині, інакше ніяк
Меня много
• 10 февраля в 09:45
Ответ дляМаю рацію
)))) моя ж ви лікарська бубочка, обіймаю вас
Меня много
• 10 февраля в 09:46
Ответ дляеліт
Не перейтайтеся, в 47 у всіх майже так зміни в організмі, потім все стабілізується, схудните , було б бажання
так, звісно, воно як завжди - зненацька
Меня много
• 10 февраля в 09:48
Ответ дляМаю рацію
Реакция автора неадекватная.
тобто у вас немає тригерних місць? вас взагалі нічого не чипляє, взагалі поняття - задіти вас, відсутнє? мені цікаво, от є люди як самураї - на все дивляться без емоцій?)
Меня много
• 10 февраля в 09:49
Ответ дляТаПрямТам
я не проти щоб мені заздрили))) може це її підсвідомість так спрацьовує.
Меня много
• 10 февраля в 09:58
Ответ дляРепетиторша
думаю вона усвідомлює. ну от що цікаво - мене це зовсім не ображає! це не є моєю тригерною точкою)))