Из Кукуева я• Изменено 10 февраля в 10:13

Йога/стретчинг/пілатес. Чи можливо розтягнутися самостійно?

Зараз дуже багато різних відео на ютубі, що дає можливість займатися самостійно і не витрачати на це кошти.
Як ви до цього відноситесь? Можуть бути домашні заняття на постійній основі ефективними?
Результат:
вже голосів: 18
9 (50%) Займаюсь сама
5 (27.78%) Теж цікаво
4 (22.22%) Займаюсь під наглядом тренера
Счастье_же_вот_оно• 10 февраля в 10:20
Я вже десятки років займаюсь сама.
Про ефективність порівняно з іншими варіантами мені судити важко, - але мене влаштовує. Розтяжка, гнучкість, загальний тонус і все таке інше - явно позитивно.
вре_Динка• 10 февраля в 10:22
Якщо ви всієте проконтролювати себе і зробити правильно, підібрати правильні вправи, щоб укріпити та розтягнути те що треба саме вам, а не просто аби робити, то чом би й ні. Але більшість цього не вміє, більше того, більшість тренерів безграмотних також не вміють адаптувати і контролювати підопічних.
Я за роботу з професіоналом, але його треба знайти. Професіонал, це не той хто гарно виглядає і розтягнутий сам, це той хто вас грамотно відкоригує і адаптує вправи під вас
Мульйонерша• 10 февраля в 10:29
Як раз теж дивлюсь вправ. На ютуб.
Хочу почати.