Все знаю від і до• 10 февраля в 13:44

Есть ли дезодорант так чтоб натуральный и с запахом пота справлялся? Возможно

Нашли такой? Посоветуйте пожалуйста
маска Ілона• 10 февраля в 13:45
Митися треба
Капуста Маша• 10 февраля в 13:45
В якому сенсі натуральний?
Сода, чи квасци?
Деловитая• 10 февраля в 13:46
Кристал спробуйте. Але в деякі дні і він може не врятувати
Деловитая• 10 февраля в 13:46
Ответ длямаска Ілона
Митися треба
Вам би рота з милом помити
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 февраля в 13:49
Кристал це теж форма алюмінію. І якщо одягу багато шарів, то він майже не працює.
СпайдерВумен• 10 февраля в 13:49
Нет, такого не нашла, хотя искала.
Я шалунья• 10 февраля в 13:52
Натурально це мати волосся під пахвами та запах поту. А якщо хочете позбавитися то це вже проти природи, тому тільки хімія
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля в 13:52
Побачила на мейк ап по відгукам оцей. Сину взяла. В нього ще тільки починаються проблеми з потовиділенням. Тому не можу дати гарантований відгук. Пахне приємно
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 февраля в 13:53
Lavilin. Стільки галасу було в дев´яностих).
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля в 13:53
Ответ дляДеловитая
Взагалі не поняла його дії. Я не сильно потію, але навіть мене він не взяв
Я шалунья• 10 февраля в 13:54
Ответ дляКапуста Маша
В якому сенсі натуральний?
Сода, чи квасци?
Квасци це теж хімія, це солі сульфатної кислоти
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 февраля в 13:55
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
З кристалом саме пітніють, але запаху не має бути. Тобто мокро, але не смердить. Дезодорант саме дезодорує, а не запобігає поту.
Я шалунья• 10 февраля в 13:56
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Є антиперспіранти
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 13:56
Ответ дляДеловитая
Так, в деякі дні не рятує він
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 13:57
Ответ дляКапуста Маша
В якому сенсі натуральний?
Сода, чи квасци?
Без солі алюмінію
Амелі на мілені• 10 февраля в 13:57
Есть Arm&Hammer с айхерба, ну он для дома. Для активной жизни и для офиса не подходит
Nefertitti• 10 февраля в 13:57
Багато років купую від Веледи. флакон 100 мл зі спреєм. мені його досить на щодень
Ро30BbIu_CJIoHuK• 10 февраля в 13:58
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Навіщо ж так витрачатись на самий звичайний алюміній? Олд спайс в стіках навіть без нього.
Удачная• 10 февраля в 14:04
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ним потрібно правильно користуватись. У мене через проблеми зі здоров´ям хронічні , запах поту вонючий.
Дезодорант типу Кристала допомагає гарно.
Душ, пахви без волосся. Витертись рушником, намочити Кристал і добре помастити під пахвами. Мені на добу вистачає.
Піт є, але без запаху. І поту менше.
Україна наше все• 10 февраля в 14:20
Нет, да и ненатуральные не держат ничего.. Вот в поиске, з массмаркета ничего не подходит и вонят ужасно. Повелась на рекомендации тут и заказала гариньер минерал. Какие они вонючие, теперь лежат(( пользоваться невозможно ((
Україна наше все• 10 февраля в 14:23
Ответ дляУдачная
Піт є, але без запаху. І поту менше.
До одного места эти кристаллы... Я еще 20 лет назад его купила и разных фирм и даже какой-то супер пупер крутой. Не держит он ничего. У вас нет особого от чего защищать, видимо, потому и помогает.
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 14:24
Ответ дляСпайдерВумен
Нет, такого не нашла, хотя искала.
А я всё надеюсь...
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 14:25
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Так, не завжди він працює
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Дякую!
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 14:26
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
В мене зараз є. А що за галас? Вам він подобається?
Ашотакоя• 10 февраля в 14:26
Тільки сода з натурального.
1 ч.л розчинити у 100 мл води, вмочити ватний диск і протерти у потрібному місці.
Але ж незручно :(
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля в 14:27
Ответ дляУдачная
Піт є, але без запаху. І поту менше.
Я все так і робила, а запах не маскує
автор Все знаю від і до • 10 февраля в 14:27
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Щось для себе знайшли?
Ответ дляЯ шалунья
Яка альтернатива?
Чемодан-Вокзал-Майами• 10 февраля в 14:28
Ответ дляВсе знаю від і до
Щось для себе знайшли?
Для себе багато років гарньєр користуюсь, без оглядки шкідливий чи ні. Зате ніякого запаху поту