Бодіпозітівна• 07 февраля в 15:52

Як правильно вчинити?

Виросла дитина з деякого транспорту, вирішила спитати у знайомих, кому треба і одна з них написала спочатку, що забере в той день, потім перебилась на середу- тиша. Вчора зустріла їх няню , попросила нагадати про домовленість- тиша. Написати ще раз - нагадати чи віддати іншим людям і не паритись?
Кружите меня,кружите• 07 февраля в 15:54
Отдайте нуждающимся,этим не надо.Жадность с ними сыграла злую шутку.
Голубая фишка• 07 февраля в 15:54
Если тишина, значит не нужно.
Поэтому отдайте другим.
Балаболка• 07 февраля в 15:56
она передумала.
Отдавайте кому хотите.
Наша взяла• 07 февраля в 15:56
Безкоштовне - то погане, бо його не цінять
Продайте за мінімальну ціну
Allemagne• 07 февраля в 15:59
Не навязывайтесь. Отдайте тем людям, которые будут искренне вам благодарны.
Чумачечая Весна• 07 февраля в 16:05
Якщо у людей є няня, самі куплять. Віддавайте іншим.
Якщо проснуться, то скажете, що подумала, вам не треба, раз ви пропали.
Гірчинка• 07 февраля в 16:07
Отдать другим однозначно.
Почекуха• 07 февраля в 16:09
Продать
Чемодан-Вокзал-Майами• 07 февраля в 16:23
В мене так чужі забирали пакет добротних речей. І, відповідно, диктували свої умови, типу ’а давайте на середу, а давайте на четвер, а давайте ви кудись принесете’. Видалила оголошення з олх і речі віднесла поставила внизу біля смітника, зразу ж їх і забрали. Тепер так завжди роблю.