Моль Моллівна• 10 февраля 2025

Город на балконі

Хто планує в цьому році спробувати вперше це мистецтво, давайте разом, бо досвіду нуль у цій справі, страшно). А хто має вже досвід, то ваші поради будуть дуже доречними🙏. Балкон відкритий, 2 штуки, сонячна сторона і тіньова. Хто що вже вибрав для першого експерименту, діліться, будь ласка.
Дуже хочеться якийсь кущик з ягідкою, хто зміг?
Кросівки оригінал• 10 февраля 2025
Може курочок?))
Ms. Откровенность• 10 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Може курочок?))
І коровку
Швидкоруч• 10 февраля 2025
тримайте нутрій, сусіди будуть точно здивовані розміром щурів
Нетутешня• 10 февраля 2025
Чудова ідея !
Слобожаночка• 10 февраля 2025
Был удачный опыт с огурцами, помидорами, редисом, зеленью. В этом году хочу клубнику посадить, но у меня закрытый балкон.
Огурцы и помидоры из семян садила, стояли под фитолампами до момента пересаживания в окончательный вазон. Рассада была крепкая, красивая. Удобряла монофосфатом калия до цветения
Королева спама• 10 февраля 2025
Погралась я колись один рік з помідорами та огірками та й закинула. Урожай був непоганий для поїсти, але заморочок з цим всім просто купа. Більше не граюсь. Але в мене балкони засклені і сонячна сторона. Салати маленькі виросли, кріп теж.
Моторошні троянди• 10 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
І коровку
ммм мраморна телятина буде
Летала_НаМетле• 10 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Може курочок?))
Кстати, в 90-х такое практиковалось
Моторошні троянди• 10 февраля 2025
якійсь веган вліпив палець вниз
База_птеродактилей• 10 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
А какой ёмкости горшки для помидоров и огурцов у вас?
Слобожаночка• 10 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
где-то 2,5-3 литра
База_птеродактилей• 10 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
где-то 2,5-3 литра
Да?)А я себе купила на 12 литров.Хочу попробовать в этом году
Творческий типаж• 10 февраля 2025
Нічого,крім квітів не виросте. ну,хіба що гострий перець маленький. Я пробувала огірки- зав´язалось багато,але вони зразу жовтіли і сохли. І багато сміття.
Слобожаночка• 10 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Хуже не будет точно) удачи в этом деле, оно мега интересное и захватывающее. Только покупайте самоопыляемые сорта, если балкон закрытый, а то придется вручную опылять:)
База_птеродактилей• 10 февраля 2025
Ответ дляСлобожаночка
Спасибо))Попробую
Слобожаночка• 10 февраля 2025
Ответ дляБаза_птеродактилей
Спасибо))Попробую
Вдохновлю еще старыми фото. Этот кайф, когда пробуешь первый огурчик или помидорчик, он непередаваем)))
ok1904• 10 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Може курочок?))
Взагалі перепілочок
VeraS.• 10 февраля 2025
Ремонтантная земляни
Этожзвяздаяегообожаю• 10 февраля 2025
На постійній основі вирощую кріп, петрушку.
Кріп гарно росте сорту Кущовий.

Помідори, огірки не має сенсу вирощувати влітку. Взимку вирощувала помідори сорту Балконне чудо. Дуже рясний урожай був. Огірки гарно плетуться любі.

На постійній основі весь час вирощую мікрозелень.
Файна_зупка• 10 февраля 2025
у меня только лук зеленый проростает в банках)))
ЯкаКраля• 10 февраля 2025
Кілька років граюсь.огірки і помідори вирощую.
В цьому році посадила 20 січня.
Колись з дачі привезла 1 кущик пооуниці навесні разом з землею.
Зацвіла,зав´язаля ягідкок 3шт. Ягідки визріли але їсти їх не можливо було.дуже кислі.
автор Моль Моллівна • 10 февраля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Може курочок?))
Гарна пропозиція, одразу квочок, домашні яйця ще нікому не завадили)
автор Моль Моллівна • 10 февраля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
І коровку
І молоко домашнє, ммммммм, я згодна))
автор Моль Моллівна • 10 февраля 2025
Ответ дляШвидкоруч
Вирішила вже баранів тримати, щоб вже напевно)
автор Моль Моллівна • 10 февраля 2025
Ответ дляНетутешня
Чудова ідея !
І я так думаю)
автор Моль Моллівна • 10 февраля 2025
Ответ дляЯкаКраля
В цьому році посадила 20 січня.
Ого, так рано треба, а я все думаю, хоча можливо для першого разу краще з розсади почати
ЯкаКраля• 11 февраля 2025
Ответ дляМоль Моллівна
ну я посадила 20.01. планую 20.04 ( до свята Паски) отримати свої огірки.
помідори будуть пізніше. десь у червні - на моє ДН.