Готові знову стати жертвами розводняка?
------‐‐-----------------------‐-------------
Автор Богдан Буткевич
Кароч, судячи з усього, план дій Зе на найближчі місяці - десь такий.
1. Йти в руслі Трампа на словах, а на ділі - нажухувати його і сподіватися, що як Афганістан він нас не здасть. Бо ж він не хоче бути як Байден.
2. Знімати чорний кеш на вибори та чорний же день всюди, де можна. Де не можна - теж. Без будь-яких вже попередніх пестощів. Завтра от за повним беспределом будуть протягувати багатосотмільярдний п*здинг на "добудові ХАЕС" / грандіозній оборудці із закупівлею російських реакторів та "великим бетонівництвом" - і пох на те, наскільки це дикунськи виглядає.
Будуть продовжувати красти на Міноборони, дронах, митниці тощо. Покладуть з прибором на будь-що і будь-кого, хто заважатиме вийти в кеш миттєво.
Ціль - закумулювати гроші і бути готовим до виборів миттєво. Часу на дотримання хоч якоїсь видимості благопристойності - нема.
3. Повісити відповідальність за неготовність до війни та катастрофічні територіальні втрати передовсім на Півдні - на військових. На них же - за всі невдачі, провалену мобілізацію, втрати і всі трабли з ТЦК.
Магістральна мета - збити Залужного і не допустити його висування в президенти.
Мінімальна - зняти із Зе тавро "шашличків на травневі".
4. Максимальний прес з використанням всіх можливих засобів всіх потенційних конкурентів на потенційних виборах.
Обрізання можливості фінансування через олігархів чи незгодного бізнесу.
Тиск на незалежні ЗМІ та масова закупівля балакучих дуп/політологів/телеграм-помийок.
Дотискання мерів та місцевого самоврядування через кримінальні справи, обмеження фінансування та відповідальність за зрив мобілізації.
Вибори виграти Зе може тільки в умовах відсутності реальної конкуренції. От на це і будуть кинуті всі сили татарова і ко.
5. Спроба налагодити зв´язки та, в ідеалі, затягти в список побільше медійних військових. Комусь пообіцяти владу, комусь - нарешті реальні можливості щось змінити, не суть. Головне - не допустити появи організованої сили проти Зе у формі.
А всіх решту розмити серед кількох сил. Або ще краще - зробити під себе. На базі якоїсь військової частини чи роду військ.
6. Поступовий відкат у внутрішній політиці щодо проросійських сил. Цим хочуть і торгануть з пуйлом, і зіграти у вічно бажану для всіх українських влад гру: якщо не я - то путін. Тому так - вата підніматиме голову з одобрямса з Банкової. Якій знову потрібен зручний спаринг-партнер.
7. Поступова білорусизація/грузинізація країни із поки не дуже відчутним, але віддаленням від Заходу. Симпатій до Китаю у арахамій стало тільки більше.
ЗІ: Єдине, що лишає хоч трохи оптимізму - що ці кінчені настільки бездарні, що знов просруть більшість полімерів. Не вміють вони у складні ігри.
Однак й недооцінювати небезпеку я б не став. Зе є що втрачати.
І він буде гризтися зубами за владу.
До останнього.
Не кажучи вже про його оточення, для якого це - буквально питання життя чи смерті.
Автор Богдан Буткевич
І він буде гризтися зубами за владу.
До останнього.
Ответ дляJENYABEST
Разве это план ?
Ни целей ни действий.
Как по мне у Зе есть шанс только, если Украина выйграет войну, и то лично я буду против его кандидатуры.
Но пока война идет он будет у власти и....
Ни целей ни действий.
Так вас ніхто питати вже не будкть.
Самі підрахують і намалюють потрібну цифру
Korsika999• 10 февраля 2025
Ни один аналитик, ни разу не угадал за первые 2 года войны, что будет через пол года год. Ни один. Поэтому они такие же брехуны, как гадалки
Екатерина27• 10 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
На какую паузу?
Сказано,что будут проводить беседы со всеми премьерами стран НАТО. Это не стоп, это подготовка плана который максимально всех устроит
Ну-ну. Ждем)))) в 100 дней уложатся?
Екатерина27• 10 февраля 2025
Ответ дляМимо_шла
На какую паузу?
И вы читать не умеете. Я написала «поставил на паузу», а не на стоп. А паузы могут быть оооочень разными
Соната любви• 10 февраля 2025
буткевич продажное мурло.
всех мужчин называет уклонистами, трусами.
при этом сам трусливо прячется за бронью, оправдываясь, типа у него плохое зрение.
но с радостью всех инвалидов готов отправлять на фронт.
когда ему задали в прямом эфире вопрос, почему он не на фронте.
он заерзал на стуле, раскраснелся и с пеной у рта стал рассказывать, да он бы сразу пошел.
но не пойдет, потому что считает, что в в эфире трындеть языком, он приносит большую пользу.
с пеной у рта кричал, что и его жена данилюк пойдет воевать, это намек на женскую мобилизацию. типа и женщины должны идти.
данилюк ответила, что готова идти воевать и пойдет, если вдруг ее мобилизуют.
но тут же буткевич с пеной у рта крикнул на данилюк.
ты никуда не пойдешь, чего ты туда пойдешь, это не для тебя.
ты нужна в эфире трындеть языком.
далее
продажный буткевич целый год рассказывал, какой резников мерзавец и про яйца по 17 грн
но был сбор на одно дело, буткевич просил скинуться деньгами.
когда люди скинулись и дело было реализовано.
буткевич похвастался фоточкой, а на фоточке резников.
и буткевич сразу же сказал, на резникова внимания не обращайте, он просто пиарится.
а попросить у резникова деньги, чтобы он потом пиарился, слабо было?
далее.
буткевич с презрением, с пеной у рта критиковал тех журналистов, которые взяли медальки от зе.
типа он не такой и никогда бы не взял.
и после этих слов, с гордостью заявил, что он был награжден резниковым и взял от него награду.
брать награду из рук резникова, которого он критиковал, совесть ему позволила.
буткевич отрабатывает деньги.
вместе со своей данилюк продвигают залужного.
поэтому, ориентироваться на это продажное я бы не стала.
он и зе-ермарку подлизывал в эфирах.
рассказывая, что никакие выборы нам не нужны и зе должен быть при власти до окончания войны.
ты нужна в эфире трындеть языком.
далее
далее.
типа он не такой и никогда бы не взял.
буткевич отрабатывает деньги.
он и зе-ермарку подлизывал в эфирах.
Ответ дляСоната любви
буткевич продажное мурло.
ты нужна в эфире трындеть языком.
далее
далее.
типа он не такой и никогда бы не взял.
буткевич отрабатывает деньги.
он и зе-ермарку подлизывал в эфирах.
ты нужна в эфире трындеть языком.
далее
далее.
типа он не такой и никогда бы не взял.
буткевич отрабатывает деньги.
он и зе-ермарку подлизывал в эфирах.
Гарна аналітика.
Можливо буткевич і ухилянт галімий.
Але то що він зібрав в цей список, це в різній інтерпритації читала у інших журналістів
Можливо буткевич і ухилянт галімий.
Olga Zelenyak• 10 февраля 2025
Ответ дляlus_so
Кастинги ’нового ліца’ вже йдуть. Кого найактивніше почнуть розганяти молодняку через тікток, ото воно і буде. Зе дисциплінований, хазяї скажуть киш - щезне аж бігом.
Бабушки-пенсионерки, которым раздали по тысяче, в Тик Токах не сидят, зато активно голосуют.
Ответ дляЕкатерина27
Какой план? Трамп все на паузу поставил. Вы новости читаете?
Вы сказали А, говорите и Б. А то вкид сделали всепропальщины. В принципе в вашем духе
.
Адміністрація Трампа призупинила розробку плану щодо врегулювання війни в Україні, щоб врахувати думку європейських союзників, — The Telegraph
Реалізацію плану призупинили, щоб дати Європі місце за столом переговорів. Спецпредставник Келлог хоче спершу провести зустрічі з союзниками по НАТО, аби почути їхні погляди щодо мирної угоди. Він запевнив, що Вашингтон прагне зміцнити позиції України у переговорах із рф.
Один із пунктів плану передбачає військову підтримку України в обмін на доступ до рідкоземельних ресурсів
.